Probleem is dat ze er geen klote van kunnenquote:Op donderdag 24 juli 2014 22:29 schreef Abrikozentaart het volgende:
[..]
probleem is dat de Nederlandse clubs veel te laat met de voorbereiding beginnen voor de voorrondes van de EL en CL
Aberdeen is een heel matige ploeg, maar waar jullie vorig seizoen van verloren waren regelrechte amateurs. Van Groningen was het een blamage, maar jullie prestatie vorig jaar sloeg werkelijk alles.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 09:51 schreef Tha_Duck het volgende:
Zuur voor Grunn en het NL voetbal weer, waren wij vorig jaar het lachertje dit jaar krijgt Grunn de hoon
Het resultaat is gelijk: direct naar huis.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 10:04 schreef Fargo het volgende:
[..]
Aberdeen is een heel matige ploeg, maar waar jullie vorig seizoen van verloren waren regelrechte amateurs. Van Groningen was het een blamage, maar jullie prestatie vorig jaar sloeg werkelijk alles.
Play-offs moeten inderdaad weg. Zonder play-offs ging het vroeger ook allemaal prima, maar dat moest zo nodig allemaal veranderd worden. Probleem is ook dat de play-off winnaar het langst door voetbalt en daarna het eerst weer aan de bak moet. Dat gaat natuurlijk niet werken. Zonde dat de KNVB dat niet inziet.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 09:53 schreef Ajacied422 het volgende:
Tsja.
Komend seizoen
1. CL
2. vCL
3. vEL ronde 4
4 t/m 7. Play offs
Bekerwinnaar: groepsfase EL
Schaf die play offs eens heel gauw af.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |