1 2 3 | Mt. Ventoux via Bedoin 58:09 Ventoux from Bedoin just before summit 01:00:18 Bedoin-Sommet Mont-Ventoux 01:00:47 |
Je weet dat er ook nog gewoon tijden verbeterd worden door andere dingen dan doping he?quote:Op zondag 14 juli 2013 19:49 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
kun je nagaan dat dit geen zuivere koffie is dus
Ik denk ook dat het herstel van eerdere etappes en de weeromstandigheden meer invloed hebben dan nu wordt voorgedaan.quote:Op maandag 15 juli 2013 08:48 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Je weet dat er ook nog gewoon tijden verbeterd worden door andere dingen dan doping he?
Mja, daartegenover staan dan weer de reactie van de renners die zeggen dat ze (afgezien van de laatste paar km) de wind (schuin) in de rug hadden....quote:Op maandag 15 juli 2013 10:20 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]
Wat betreft de wind, grotendeels zijwind dus. Rugwind alleen in het eerste gedeelte, op het kale gedeelte stond de wind vooral zijdelings.
Dat is niet volledig in de rug dus, komt wel overeen met de stand van de vlaggen op de foto's. Zijwind maar wel iets van achteren, sommige stukken volledig van de zijkant.quote:Op maandag 15 juli 2013 11:36 schreef Fides het volgende:
[..]
Mja, daartegenover staan dan weer de reactie van de renners die zeggen dat ze (afgezien van de laatste paar km) de wind (schuin) in de rug hadden....
De weg liep overigens ook allesbehalve recht die laatste kilometers, door de vorm van de helling was het behoorlijk slingeren, dus een simpele 'de wind was in de rug' kun je al niet stellen. Dus laten we dat welles/nietesen dan ook maar niet doen hier...quote:Op maandag 15 juli 2013 11:40 schreef Ericr het volgende:
[..]
Dat is niet volledig in de rug dus, komt wel overeen met de stand van de vlaggen op de foto's. Zijwind maar wel iets van achteren, sommige stukken volledig van de zijkant.
Voordeel is minder groot dan wind volledig in de rug.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |