Jeps.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 22:48 schreef marcodej het volgende:
Net bij Tour du Jour was duidelijk te zien dat Wiggins met opzet zijn voet aan de grond zet, zodat het lijkt alsof hij gehinderd wordt door die valpartij.
Daarvoor moet je dus een tijdstraf kunnen krijgen.
Daar werd hij er bergop afgereden en kwam toen in de afdaling weer terug.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 21:56 schreef Held_op_Sokken het volgende:
Iets zegt mij dat Sagan in zijn tweede wielerleven gewoon ook mee gaat doen voor de overwinning in het eindklassement. Wat is die vent onvoorstelbaar goed zeg.
Zeker als je bijvoorbeeld naar deze etappe kijkt vorig jaar in Zwitserland:
http://www.cyclingnews.co(...)-upt/stage-3/results
Weliswaar vanuit een aanval, maar het zegt iets over zijn mogelijkheden
Ongelofelijk dat inderdaad. Toch wel een groot nadeel van de 3km regelquote:Op dinsdag 3 juli 2012 22:48 schreef marcodej het volgende:
Net bij Tour du Jour was duidelijk te zien dat Wiggins met opzet zijn voet aan de grond zet, zodat het lijkt alsof hij gehinderd wordt door die valpartij.
Daarvoor moet je dus een tijdstraf kunnen krijgen.
Mooi om te zien dat een niet-Belgische renner de klassiekers boven de Tour verkiest.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 22:18 schreef Lutte het volgende:
Sagan nu bij de Belg: kan nog geen klassement rijden, moet ik eerst voor afvallen, weet niet of ik dat wil, win liever een klassieker dan de TDF.
Of hij heeft gewoon geen zin om af te vallen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:23 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Mooi om te zien dat een niet-Belgische renner de klassiekers boven de Tour verkiest.
Ach ja, gegokt en gewonnen. belangrijker is m.i. dat die verhalen over dat hij aan explosiviteit gewonnen zou hebben op niks gebaseerd lijken te zijn. Die gaat het nog moeilijk krijgen, te beginnen met a.s. zaterdag.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:18 schreef Sautor het volgende:
Ik zie het nu ook, hij gaat er gewoon bij staan
Wiggins hoort gewoon zijn eigen tijd te krijgen na bestudering van de beelden. Niet gehinderd, dus helaas.quote:Op woensdag 4 juli 2012 07:54 schreef SuikerVuist het volgende:
^ laatste 10 minuten geloof ik
[..]
Ach ja, gegokt en gewonnen. belangrijker is m.i. dat die verhalen over dat hij aan explosiviteit gewonnen zou hebben op niks gebaseerd lijken te zijn. Die gaat het nog moeilijk krijgen, te beginnen met a.s. zaterdag.
Dan staat Gilbert er nog niet tussenquote:
Volgens mij begint hij gewoon te ver aan de klim.quote:Op woensdag 4 juli 2012 07:54 schreef SuikerVuist het volgende:
^ laatste 10 minuten geloof ik
[..]
Ach ja, gegokt en gewonnen. belangrijker is m.i. dat die verhalen over dat hij aan explosiviteit gewonnen zou hebben op niks gebaseerd lijken te zijn. Die gaat het nog moeilijk krijgen, te beginnen met a.s. zaterdag.
Lees nu dat z'n ketting d'r af zou zijn gevlogen..quote:Op woensdag 4 juli 2012 08:18 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Wiggins hoort gewoon zijn eigen tijd te krijgen na bestudering van de beelden. Niet gehinderd, dus helaas.
tja, dat zou ik ook zeggen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 13:51 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Lees nu dat z'n ketting d'r af zou zijn gevlogen..
Het is ook zo'n verschrikkelijke moeite om na start finish even terug te lopen dat het in het heetst van de etappe beter is om gewoon even je kettingkje op te rapen, 'toevallig' naast een valpartijquote:
Eh, deze snap ik nietquote:Op woensdag 4 juli 2012 14:37 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Het is ook zo'n verschrikkelijke moeite om na start finish even terug te lopen dat het in het heetst van de etappe beter is om gewoon even je kettingkje op te rapen, 'toevallig' naast een valpartij
Het is dan wel heel erg toevallig dat er een valpartij is, hij aan komt rijden een precies bij die valpartij problemen met zijn ketting heeft. Want het was echt geen bizarre uitwijk poging die hij moest doen. Tuurlijk is die mogelijkheid er, maar het is wel gek erg toevallig.quote:Op woensdag 4 juli 2012 16:43 schreef wimderon het volgende:
Denken dat Wiggins er zomaar bij gaat staan![]()
Maar Danny Nelissen kan natuurlijk vanuit de lucht zien dat bij het uitwijken zijn ketting erop blijft liggen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |