En het hoge woord is eruit, ze stoppen er inderdaad mee.quote:Op dinsdag 19 april 2016 13:06 schreef byah het volgende:
[..]
pff, stop er dan gelijk maar helemaal mee.
Dit dus, einde was leuk qua verhaallijn, maar grote sof..quote:Op woensdag 22 juni 2016 15:17 schreef byah het volgende:
Het einde gezien, maar damn wat was dat afgeraffeld zeg, totaal Castle onwaardig
Nouja, hoewel kort en er achteraan geplakt was er tenminste een einde...quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:03 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Dit dus, einde was leuk qua verhaallijn, maar grote sof..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop