Ik vind het vooral leuk, maar dat is waarschijnlijk ook de reden dat ik al 6 jaar 2 a 3 keer per week op de baan staquote:Op zaterdag 5 april 2025 11:34 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Nee, en toch zit ik alweer smoesjes te verzinnen. Golfen is leuk én gedoe, vind ik. Ingewikkeld.
Oh wat jammer als het niet meer kan.quote:Op zaterdag 5 april 2025 11:37 schreef golfer het volgende:
Ik ben echt definitief gestopt. Hopelijk kan ik in de toekomst (als mijn gezondheid het toelaat) nog eens een keertje (met handycar) als greenfeespeler wat losse banen 'lopen' met zoonlief, maar ik ben intussen natuurlijk mijn handicap kwijt en heb mijn aandeel in mijn oude golfclub verkocht en de golfspullen heb ik ook intussen verkocht.
O wat heerlijk. Ik ben daar wel jaloers op. Ik moet elke keer weer wat overwinnen.quote:Op zaterdag 5 april 2025 11:37 schreef Nijna het volgende:
[..]
Ik vind het vooral leuk, maar dat is waarschijnlijk ook de reden dat ik al 6 jaar 2 a 3 keer per week op de baan sta
quote:
quote:
16.7 op het moment en eigenlijk wilde ik onder de 15 dit jaar, maar ik denk dat dat niet gaat lukken of er moet nog even een soort wonder gebeurenquote:
Gedaan.quote:Op zaterdag 5 april 2025 08:27 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Veel (goedkope) ballen inslaan
Karretje huren daar is aan te raden als je heuvel banen speelt
Handicap ergens in de 50. Momenteel les ik op De Haar.quote:
Klinkt goed!quote:Op vrijdag 5 september 2025 21:18 schreef capricia het volgende:
[..]
Gedaan.
Rond El Paraiso wat banen gespeeld. En inderdaad altijd een karretje gehuurd. Was wel nodig ja.
We vonden het heel leuk om zo bezig te zijn. Clubs gehuurd ook. Heerlijke dagen gehad.
Viel mij op dat als je aangeeft dat je beginner bent (maar wel je HCP of iets dergelijks hebt) ze super vriendelijk zijn.quote:
Lekker maat. Flanerenquote:Op vrijdag 5 september 2025 21:18 schreef capricia het volgende:
[..]
Gedaan.
Rond El Paraiso wat banen gespeeld.
https://elparaisogolf.com/ bijvoorbeeld.
En inderdaad altijd een karretje gehuurd. Was wel nodig ja.
We vonden het heel leuk om zo bezig te zijn. Clubs gehuurd ook.
Heerlijke dagen gehad.
En de kosten vielen wel mee. Denk aan 100 euro pp inclusief huur van clubs en een karretje en een drankje achteraf.
Viel mij alles mee.
Ik denk dat je korte spel belangrijker is dan je lengte. Natuurlijk kun je ook winst maken met afstand, want als je 300 meter in 2x kunt overbruggen ipv 3x heb je een slag over. Maar bv een hole van 400 meter, zal ik nooit met 2 op de green komen. Dan kan ik 2x 150 en 1x 100 slaan. Ik kan ook proberen om 180 te slaan, maar dan heb ik nog steeds 220 over en dat haal ik niet in 1x.quote:Op zaterdag 6 september 2025 03:24 schreef Drass het volgende:
Deze maand beste rondje gelopen, 20. Heel langzaam zakt mij hc, 22 nu.
Ik speel alleen nog niet met een driver, maar met houten 3.. dat moet het verschil een keer gaan maken om onder 20 te komen, ooit.
Regelmatig afgeslagen deze zomerquote:Op vrijdag 5 september 2025 23:06 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Lekker maat. Flaneren
Hoe gaat t met vrienden @:monkyyy @:fetx @:pisces29 met de swing
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |