Joh!quote:Op donderdag 15 oktober 2026 18:59 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
Dat Dean tekeer is gegaan tegen die vrouw bij de vindplaats, geloof ik direct! Het is een opgewonden standje en dat hij vrouwen niet respecteert is bekend
Helaasquote:Op vrijdag 16 oktober 2026 20:13 schreef Ole het volgende:
Dean heeft de reacties uitgezet. Alleen zijn vriendjes kunnen nog reageren.
Die gast spoort echt niet hoor! Hele tijdlijn vol met drama.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
Kritiek zal wel lastig zijn geweest voor heer Deanquote:Op vrijdag 16 oktober 2026 20:13 schreef Ole het volgende:
Dean heeft de reacties uitgezet. Alleen zijn vriendjes kunnen nog reageren.
quote:Soms vraag ik me echt af wat er mis is met sommige mensen.
Hoe makkelijk wordt alles wat op sociale media verschijnt klakkeloos geloofd? Zonder de feiten te kennen, zonder het hele verhaal te weten, maar wél meteen klaarstaan met een oordeel of een kwetsende reactie. Het is werkelijk te triest voor woorden!
Gelukkig geloof ik nog steeds dat 99% van de mensen een goed hart heeft. Mensen met fatsoen, respect, empathie en gevoel voor een ander. ❤️
Maar die ene procent die blijkbaar niets beters te doen heeft dan overal negativiteit te verspreiden, anderen af te kraken en ongezouten meningen rond te strooien… Wat een ontzettend trieste bezigheid!
En dan ook nog eens vaak verscholen achter een nepaccount.
Begrijp me niet verkeerd: iedereen heeft recht op een mening. Maar een mening hebben is iets heel anders dan respectloos, kwetsend of ronduit gemeen zijn.
Als je niets weet van een situatie, verdiep je er dan eerst eens in voordat je iemand veroordeelt. En als je alleen maar iets kwetsends te melden hebt, vraag jezelf dan eens af wat je daarmee denkt te bereiken.
Het is ontzettend makkelijk om vanaf de zijlijn te schreeuwen en anderen naar beneden te halen. Maar het getuigt van weinig karakter en nog minder fatsoen.
Misschien wordt het tijd dat sommige mensen wat minder met hun vingers wijzen en wat vaker in de spiegel kijken.
Want uiteindelijk zegt al die negativiteit vaak veel meer over degene die haar verspreidt dan over degene op wie ze gericht is.
Een beetje menselijkheid, respect en gezond verstand. Is dat tegenwoordig echt te veel gevraagd? ❤️
Je zou onderhand denken: "ik ben al dat negatieve commentaar zo zat, ik post twee weken niks en ga rouwen".quote:
Die 1% zijn de pliese ja! en de overheid!quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:32 schreef maxi-mus het volgende:
Gelukkig geloof ik nog steeds dat 99% van de mensen een goed hart heeft. Mensen met fatsoen, respect, empathie en gevoel voor een ander.
Altijd leuk hoe deze tokkies, vrouwenmeppers en criminelen denken dat zij aan de goede kant van de mensjes staan. (lol) Ja maar hij hep een klein hartje hoor.
Ipv een dagboek te schrijven, pleurt hij het gewoon online.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:59 schreef maily het volgende:
[..]
Je zou onderhand denken: "ik ben al dat negatieve commentaar zo zat, ik post twee weken niks en ga rouwen".
Maar nee.
quote:
Verhaal van Deanquote:Ik wil toch even iets nog wat duidelijk maken…
De laatste tijd hoor ik weer allerlei verhalen en geruchten over het contact tussen mijn broer Ben en mij. Verhalen die een eigen leven gaan leiden en die niet altijd overeenkomen met hoe het werkelijk zat. Daarom wil ik daar zelf graag even duidelijkheid over geven.
Ben en ik hadden de laatste anderhalf jaar niet meer het contact zoals we dat vroeger hadden. We kwamen niet meer bij elkaar over de vloer en zagen elkaar privé eigenlijk nauwelijks. Daar waren persoonlijke redenen voor. Er zijn bepaalde dingen gebeurd waar ik het niet mee eens was, en helaas waren er ook mensen om ons heen die zich met zaken bemoeiden en dachten het allemaal beter te weten. Dat heeft ons contact er niet makkelijker op gemaakt.
Maar laat ik één ding heel duidelijk zeggen: Ben en ik hadden absoluut geen ruzie.
We kwamen elkaar nog regelmatig tegen in het land, bijvoorbeeld tijdens optredens. Dan begroetten we elkaar gewoon, vroegen hoe het ging en was het contact normaal en goed. Er was geen vijandigheid, geen ruzie en geen gedoe. Alleen de hechte band en het contact van vroeger waren op dat moment wat meer naar de achtergrond verdwenen.
En dat is iets heel anders dan de verhalen die sommige mensen er nu van proberen te maken.
Niet alles wat er binnen een familie speelt, hoeft met de buitenwereld gedeeld te worden. Soms zijn er meningsverschillen, soms ontstaat er afstand en soms heeft iedereen even zijn eigen leven. Maar dat betekent niet automatisch dat er ruzie is of dat je elkaar niets meer gunt.
Ben was en blijft mijn broer. En wat er tussen ons speelde, was iets tussen ons. Niet iets waar anderen allerlei verhalen omheen hoeven te verzinnen.
Ik vind het jammer dat sommige mensen blijkbaar de behoefte voelen om dingen groter, spannender of erger te maken dan ze daadwerkelijk waren.
Dus bij deze wil ik die spookverhalen en onwaarheden graag uit de wereld helpen.
We hadden geen ruzie. We hadden alleen een periode wat minder contact. Meer was het niet.
En ik hoop dat mensen dat nu eindelijk eens willen respecteren.
Laten we het houden bij de waarheid, en niet bij de verhalen van anderen.
Ja Dean, dat is correct.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 16:52 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Niet alles wat er binnen een familie speelt, hoeft met de buitenwereld gedeeld te worden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |