Als je alleen internet of online opslag afneemt is het nog wel te overzien, maar het dienstenpakket groeit gestaag, terwijl het wel allemaal backwards-compatible moet blijven. Dus de kans op fouten groeit ook gestaag. En daar die Cloud-providers zo groot zijn geworden, zijn ze ook een aantrekkelijk doelwit voor kwaadwillenden.quote:Op zondag 21 juli 2024 13:17 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Voor de klanten is wel leuk dat ze elke maand geld besparen omdat het product goedkoper is. En als ze dat niet bevalt kunnen ze naar een duurdere concurent die een hogere beschikbaarheid garandeert (alhoewel die in de meeste gevallen failliet is omdar de klant niet bereid is de meerprijs te betalen voor een ieniemienie beetje extra beschikbaarheid).
Ah, zonder account zie je de opvolgende tweets niet meer. En wie gaat zoiets nu ook op x doen?quote:Op maandag 22 juli 2024 12:43 schreef Litpho het volgende:
Blijkbaar debunked. Zach Voorhies is sowieso niet zo’n geweldige bron…
[ x ]
Had al zo'n vermoeden nav de toon en stelligheid.quote:Op maandag 22 juli 2024 12:43 schreef Litpho het volgende:
Blijkbaar debunked. Zach Voorhies is sowieso niet zo’n geweldige bron…
[ x ]
De originele thread stond op X. Dan is debunken op X vermoedelijk niet het slechtste idee.quote:Op maandag 22 juli 2024 12:50 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ah, zonder account zie je de opvolgende tweets niet meer. En wie gaat zoiets nu ook op x doen?
Bij het verre van neutrale woord "detonator" had ik al vraagtekens.quote:Op maandag 22 juli 2024 12:52 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Had al zo'n vermoeden nav de toon en stelligheid.
Als ik allerlei insinuaties over snode intenties en 'aanvallen op Jordan Peterson' lees, dan weet ik het al wel weer. Overigens allemaal ook wel vrij matig voor een 'professionele C++ programmeur', want de Assembly errors haal ik er nog wel uit ondanks dat ik dat 20 jaar niet gedaan heb.quote:Op maandag 22 juli 2024 12:57 schreef Litpho het volgende:
[..]
De originele thread stond op X. Dan is debunken op X vermoedelijk niet het slechtste idee.
Ik heb zelf ook geen Twitter account meer, dus ik vind het net zo onhandig als jij.
[..]
Bij het verre van neutrale woord "detonator" had ik al vraagtekens.
Dank je.quote:Op maandag 22 juli 2024 12:57 schreef Litpho het volgende:
[..]
De originele thread stond op X. Dan is debunken op X vermoedelijk niet het slechtste idee.
Ik heb zelf ook geen Twitter account meer, dus ik vind het net zo onhandig als jij.
-edit- Threadreader https://threadreaderapp.com/thread/1814762302337654829.html
“To express our gratitude, your next cup of coffee or late night snack is on us!” the email reportedly said.quote:Op donderdag 25 juli 2024 08:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Een uber eats giftcard...![]()
Die niet geldig is...![]()
![]()
Hm dat is toch wel iets wat je al in je 2e course programmeren leert of zo, bizar dat dit door een PR heenkomt als dit het is.quote:Op maandag 22 juli 2024 13:34 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Dank je.
Ik heb het niet helemaal uitgezocht, maar ik had begrepen dat het fout was gegaan bij het parsen van de definities. De programmeur ging er van uit dat de inhoud van het bestand correct is. Dat is natuurlijk een heel gevaarlijke aanname, je moet er altijd van uit gaan dat het net niet klopt. Maar als je het dan toch gaat parsen, ga je natuurlijk een datastructuur maken die vol met onzin staat. En zodra je daar iets mee probeert te doen krijg je dan de gekste foutmeldingen. En data proberen te adresseren buiten het data segment is natuurlijk 1 van die dingen.
Gezien die thread was het ook een "harde" pointer met offset, dus geen referentie naar een object maar een berekend adres. Heel slordig, allemaal.
Iets in die richting ja. Wie doet er nu zaken met zo'n toko, manman.quote:Op donderdag 25 juli 2024 08:45 schreef Momo het volgende:
Zou dat een trucje zijn dat bedrijven hun niet kunnen aanklagen als ze die bon geaccepteerd hebben?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |