quote:Goeie jaarwissling he.
Op woensdag 31 december 2003 23:50 schreef mitt het volgende:
geen lange neemaar wel mooi
Eagles ook
beste mensen, geniet van Queen en fijn 2004
Zw0rld, bedankt he
Jij ook bedankt.
Toch nog meegepakt.
Daarna snel naar buiten gegaan.
De "bubbling under" waar ze nu mee bezig zijn is trouwens al net zo'n bijeengeraapt zootje als de lijst zelf. Grappig hoor en veel van wat ik vandaag hoor had er net zo goed wel in kunnen staan. Ik vraag me af of dit de nummers 2000 t/m 2100 in willekeurige volgorde is, of een bloemlezeing uit de top 2000 t/m 3000 (zo lang was de voorkeuzelijst toch?) Ik laat radio2 in elk geval nog maar een dagje aanstaan!
Heeft iemand iets gezien/gehoord van dat top2000 concert?
Trouwens: ze draaien nu Innuendo
quote:Ik dacht dat het iets van 3300 nummers waren.
Op donderdag 1 januari 2004 12:23 schreef Meadowmeal het volgende:
Ik vraag me af of dit de nummers 2000 t/m 2100 in willekeurige volgorde is, of een bloemlezeing uit de top 2000 t/m 3000 (zo lang was de voorkeuzelijst toch?)
Maar het was erg leuk zo samen de top2000 volgen.
Dat moeten we nog eens over doen, ergens dit jaar.
quote:Er staan vooral nummers in waarvan je je afvraagt 'waarom haalde deze de lijst niet?'. Zoals Lost in music van Sister Sledge, Bette Davis' Eyes van Kim Carnes en Absolute van Scritti Politti (en dan nog veel meer platen eigenlijk). Maar dit zijn dus de nummers die tussen de één en 31 stemmen kregen.
Op donderdag 1 januari 2004 12:23 schreef Meadowmeal het volgende:
De "bubbling under" waar ze nu mee bezig zijn is trouwens al net zo'n bijeengeraapt zootje als de lijst zelf.
Ohja, het was leuk om deze topics een beetje vol te lullen. Misschien eind van dit jaar weer.
het was leuk.
quote:
Op woensdag 31 december 2003 21:22 schreef Zw0rld het volgende:
Robbie wiliams met wat engeltjes.
Volgend jaar weer! Inclusief natuurlijk al die mensen die ook dan ongetwijfeld weer gaan zeuren dat de lijst voor 90% zou moeten bestaan uit muziek van de laatste 10 jaar en roepen dat ze niet begrijpen waarom al die 'oude meuk' uit de jaren 60 en 70 erin staat.
Nou ja, hoort er ook bij, denk ik. Laten we hopen dat een paar van die mensen komend jaar aangrijpen om ook eens wat muziek van vóór hun tijd te ontdekken.
En laten we aan de andere kant hopen dat de samenstellers van de keuzelijst volgende keer íets meer inmiddels 'klassiek' geworden (rock-)nummers uit de jaren 90 opnemen.
quote:ik heb m gedownd:
Op donderdag 1 januari 2004 12:27 schreef Sidekick het volgende:[..]
Ik dacht dat het iets van 3300 nummers waren.
Maar het was erg leuk zo samen de top2000 volgen.
Dat moeten we nog eens over doen, ergens dit jaar.
quote:eh, en de vraag was?
Op donderdag 1 januari 2004 23:54 schreef zoom het volgende:Antwoord op de radio2 prijsvraag was 433
quote:Op welke plek staat het nummer waarbij Stefan Stasse aan zijn vader denkt. Het Antwoord is Wonderful world- Louis Amstrong.
Op vrijdag 2 januari 2004 09:24 schreef Meadowmeal het volgende:[..]
eh, en de vraag was?
Je kon de nieuwe radio2 top2000 cd winnen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |