De volgende jarige krijgt ze allemaal behalve eentje.quote:Op dinsdag 10 februari 2026 09:42 schreef Recce het volgende:
[..]
De rest van het jaar kun je die waterkokers aan andere jarigen geven.
quote:Op dinsdag 10 februari 2026 10:20 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
De volgende jarige krijgt ze allemaal behalve eentje.
Cadillac en Aston Martin zijn de grote favorieten wat mij betreft.quote:Op vrijdag 6 maart 2026 07:50 schreef Recce het volgende:
Zijn we klaar voor het nieuwe seizoen? Ik ga denk ik vol op Aston Martin. Die zijn flink aan het sandbaggen.
Nee, ik geloof niet zo in Cadillac. Perez en Bottas zijn gewoon traag. Maar ik denk dat ze bij AM morgen gewoon de motor opeens vol opendraaien.quote:Op vrijdag 6 maart 2026 10:22 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Cadillac en Aston Martin zijn de grote favorieten wat mij betreft.
That Cadillac is huge! Fastest car ever. Very fastlyquote:Op vrijdag 6 maart 2026 10:24 schreef Recce het volgende:
[..]
Nee, ik geloof niet zo in Cadillac. Perez en Bottas zijn gewoon traag. Maar ik denk dat ze bij AM morgen gewoon de motor opeens vol opendraaien.
Hmm ja, er is natuurlijk wel een kans dat er militair wordt ingegrepen als Cadillac niet wint.quote:Op vrijdag 6 maart 2026 10:37 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
That Cadillac is huge! Fastest car ever. Very fastly
Sowieso kunnen ze de andere teams tegenhouden aan de grens als de races op het Amerikaanse continent en in het Midden-Oosten worden gereden.quote:Op vrijdag 6 maart 2026 10:42 schreef Recce het volgende:
[..]
Hmm ja, er is natuurlijk wel een kans dat er militair wordt ingegrepen als Cadillac niet wint.
In de VS lopen ze tijdens het weekend ook nog het risico door een raid van ICE getroffen te worden. Dan worden ze klemgereden en moeten ze nog uitkijken niet neergeknald te worden. Ik vermoed dat Verstappen dan wat wagens van ICE van de baan af rost.quote:Op vrijdag 6 maart 2026 10:48 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Sowieso kunnen ze de andere teams tegenhouden aan de grens als de races op het Amerikaanse continent en in het Midden-Oosten worden gereden.
Pacecar wordt een zwarte geblindeerde SUV, de ICE-car.quote:Op vrijdag 6 maart 2026 10:52 schreef Recce het volgende:
[..]
In de VS lopen ze tijdens het weekend ook nog het risico door een raid van ICE getroffen te worden. Dan worden ze klemgereden en moeten ze nog uitkijken niet neergeknald te worden. Ik vermoed dat Verstappen dan wat wagens van ICE van de baan af rost.
All white drivers may now overtake the ICE-car.quote:Op vrijdag 6 maart 2026 11:06 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Pacecar wordt een zwarte geblindeerde SUV, de ICE-car.
En Trump neemt de beker in ontvangstquote:Op vrijdag 6 maart 2026 11:20 schreef Recce het volgende:
[..]
All white drivers may now overtake the ICE-car.
quote:Op vrijdag 6 maart 2026 11:58 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
En Trump neemt de beker in ontvangst
Ik deed precies hetzelfde en uiteindelijk zijn we op hetzelfde team uitgekomen, volgens mij. Vier keer Audi is ook wel riskant. Ik hoop dat dat morgen zal blijken.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 21:15 schreef Recce het volgende:
Het begint al goed. Ik wilde eerst vier keer Audi doen, maar ben toen creatief geworden.
Uiteindelijk was vier keer Audi toch beter dan ons team.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 22:15 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik deed precies hetzelfde en uiteindelijk zijn we op hetzelfde team uitgekomen, volgens mij. Vier keer Audi is ook wel riskant. Ik hoop dat dat morgen zal blijken.
Maar we hebben ook niet heel veel achterstand opgelopen. Het team met de hoogste score was overigens mijn eerste keuze.quote:Op maandag 9 maart 2026 12:19 schreef Recce het volgende:
[..]
Uiteindelijk was vier keer Audi toch beter dan ons team.
Daar had ik ook naar gekeken, maar ik vond twee keer een onderdeel riskant bij zo'n chaotisch begin. Dus ook maar Williams en dan was Perez net te duur. Nou ja, het had erger gekund inderdaad.quote:Op maandag 9 maart 2026 20:54 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Maar we hebben ook niet heel veel achterstand opgelopen. Het team met de hoogste score was overigens mijn eerste keuze.
Ik heb er niet veel van meegekregen door mantelzorggedoe en een verjaardag, maar wat ik er van gezien heb, zag er raar uit. Ik vermoed dat ze op een gegeven moment de beste methode vinden om met dat energiemanagement om te gaan en dan gaat het weer wat voorspelbaarder worden omdat ze dan van elkaar ook weten wat de beste strategie is. Dan wordt dat elkaar steeds inhalen ook minder. Komt een redelijk deel van die Mercedes dominantie niet door die truc met de compressieverhouding?quote:Ik moet nog wel erg wennen aan de nieuwe manier van racen, het is allemaal moeilijk met het blote oog te bevatten. Iemand zit er opeens vlak achter en een ronde later is de achterstand weer 5 seconden. Het is niet meer langzaam stukje bij beetje binnenhengelen van degene die voor je rijdt. Vooralsnog ben ik er niet heel gelukkig mee. Daarbij: alles gaat op de schop en Mercedes is weer terug aan de top en gaat gewoon weer de ene 1-2 na de andere scoren.
Dat komt door het tijdverschil.quote:Op maandag 16 maart 2026 09:12 schreef Recce het volgende:
Kijk eens aan, jij hebt het nog slechter gedaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |