Wat ik wil vragen: Wat denk je er zelf van?
Informatie kun je o.a vinden op:
http://www.stelling.nl/kleintje/336/Plots.htm
http://utelnt.el.utwente.nl/personel/leo/noten/overnieuwewereld.html
of zoek gewoon in je zoekmonster op "New World Order"
laters,
Dopeboy
[Dit bericht is gewijzigd door DopeBoy op 07-01-2002 21:51]
Het klinkt allemaal heel logisch, totdat je het gaat controleren. 9 van de 10 keer klopt er weinig tot niks van. De argumenten zijn vaak verdraaid, overdreven of gewoon compleet verzonnen. Voor de meeste theorieën is totaal geen bewijs.
En als je iets niet gelooft, dan is het altijd: 'dat willen ze juist'. Zo kan ik het ook wel.
Het is niet veel anders dan de nazi's die de Joden zowel de schuld gaven van het kapitalisme en het commmunisme, en alles wat er tussen in zat.
Maar als ik moet geloven dat Clinton president is geworden omdat hij als onbemiddeld man moest dansen naar het melodietje van de NWO machten, terwijl ik ook moet geloven dat GWB de president kon worden omdat hij 'door z'n rijkdom de juiste vriendjes had, dan ben je mij kwijt.
De wereld is heel rommelig en ongeorganiseerd en er zijn nogal wat mensen die dat niet kunnen accepteren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |