abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 3 oktober 2001 @ 02:46:30 #1
3767 Herald
Come get some
pi_1802528
Jaja, zowaar eens een topiqueje van mijn hand in R&P. Dit naar aanleiding van de vele "kijk mijn eens de sneue sjakie zijn" topiques de laatste tijd.
Het is me niet ontgaan dat ik gezien word als de meest ranzig gefrustreerde en waanzinnig hopeloze Fok!ker die ooit de database heeft vervuild met zijn gruwelijk kleffe posts. Ergens niet zo gek dat mensen dat van me denken daar ik flink met 's en 's strooi om maar zoveel mogelijk Fok!vriendinnetjes te maken, als een slaafse schoothond me inlik bij de Fok!babes, elke week weer in R&P mijn hart uitstort over die boze gemene wereld die meisjes produceert die me niet mogen, chatvriendinnetjes aanlevert die zo snoezig zijn dat je een retaar bent als je er niet verliefd op wordt en natuurlijk over die boze God zelf die me zo'n smerig gezicht heeft gegeven waardoor de honden nog niet met me willen spelen tenzij ik een biefstuk om me nek hang. Laten we vooral mijn smeekbeden om die ene lieve begrijpende maar natuurlijk wel bloedmooie vriendin niet vergeten waarbij ik tevens meld dat ik toch echt de ideale gozer ben.

Maar laten we elkaar geen mietje noemen (dat bewaren we voor een flame in een andere sukkelaar zijn topique), ondanks dat ik het imago heb van een halfgare flapdrol die zijn tijd steekt in allerlei foefjes om zeer fraai uitgevoerde dames voor zich te winnen die uiteraard allemaal mislukken waardoor ik zacht snikkend in slaap val en mijn maagdelijke status voor de zoveelste keer vervloek, valt het best mee met mijn queeste naar genegenheid van het andere geslacht.

Natuurlijk ben ik wel een contactgestoorde, sociaal gehandicapte en uiterst cynische sufkut, ik zie me zelf niet als de gefrustreerde oetlul zoals het label leest dat ik van menig Fok!ker opgeplakt heb gekregen. Het is nou niet alsof ik overloop van zelfmedelijden en louter klaag dat ik geen vriendin heb.
Blijkbaar is bij velen maagd synoniem voor hopeloze stakker wiens enige doel in zijn miserabele leventje is om een jongedame zo ver te krijgen dat ze zowaar een seksuele daad met hem verricht. Naar mijn weten heb ik nimmer geklaagd of gezeurd over mijn levenslange vrijgezel zijn.
Die misopvatting is volgens mij ontstaan toen ik maatjes werd met voorheen dè Fok!knaap Djeez. Achja deze onzaligmakende en alweer verwaterde vriendschap heeft me wel de initiële bekendheid gegeven, want ineens wisten mensen wie ik was. Snappie, het maagdenmaatje van Djeez. Scheppen Fok!kers die allemaal klonen aanmaken, maar uitgerekend mijn kloon werd bekender dan het origineel. En zelfs als Snappie was ik naar mijn mening een ingetogen knaapje. Meeste posts werden door Snippie gepost, op die posts over de kousen van sataN na, maar dat komt omdat Snappie zo'n rare fetisj heeft... Maar daar gaat het nu niet om.
In tegenstelling tot Snippie had ik niet die ontzettende drang om een keertje te neuken. En in tegenstelling tot die emotiodiertjes die nu allen posten dat ze meisjes niet snappen en het beu zijn om het oor te zijn en niet de pik heb ik nog steeds niet het gevoel dat ik een vriendin moet hebben.

Ik ga ook niet laf elke externe factor de schuld leggen voor het 'falen' in een relatie krijgen. Ik weet wel wat ik de schuld moet geven, of beter gezegd, wie. Dat ben ikzelf namelijk. Ik zelf doe namelijk geen enkele moeite om een vriendin te krijgen, noch probeer ik in de smaak te vallen bij dames. Het zal jullie niet verbazen dat ik in het weekend erg lang in mijn bedje blijf liggen om daarna weer de hele dag loos over mijn keyboard te ratelen tot diep in de nacht en zo twee dagen geen zuchtje frisse lucht krijg. En online ben ik net zo min bezig met het vergaren van goede vriendinnen, want ach eigenlijk ben ik online precies dezelfde Pino als ik IRL ben.
Dan denk je vast "jemig je bent al 22" ja dat is zo, maar als het bij vriend Juup of Swets al erg lang duurt voordat ze de ware vinden waarom zou zo'n klootviool als ik dan wel op zijn 22e al gesetteld moeten zijn. Als al die romantische begripvolle jonge Fok!kertjes die massa's vriendinnen hebben door wie die ze als broertje behandeld worden en zo ontzettend graag willen, het niet lukt om een meid te scoren, waarom zou zo'n cynische droplul als moi het dan wel lukken.
Niet dat ik veel doe waardoor ik veel aan mijn kop kan hebben, maar laat ik eerst even mijn studierommel oplossen. Zodra dat een beetje klaar is, en ik een fijn baantje heb gevonden en wellicht zelfs een eigen bescheiden woonruimte om Ma Herald te ontlasten van haar zoontje, misschien dat ik dan eens klaar ben voor een echte dame. Nouja, misschien wil ik ook nog eerst leren een ei koken zonder Scorp te bellen.

Kortom deze waardeloze zoutzak die door heel internettend Nederland als wanhopige kutfrust wordt gezien maakt zich niet druk om vriendinnetjes en seks. Dat doen juist die gevoelige eeuwig optimistische en liefdevolle jonge knullen die keer op keer worden teleurgesteld door dat gecompliceerde en onbegrijpelijke vrouwelijke geslacht.


En dat wilde ik even kwijt.


Uiteraard mag iedereen die niks beters weet te zeggen in een discussie nog steeds wel aankomen met "ga maar eerst eens een meid neuken" of "ga een vriendin zoeken"(terwijl iedereen altijd zegt dat je niet moet zoeken, hoewel lam thuisblijven ook niet helpt). Ik snap het wel, je wilt toch wàt snedigs zeggen ipv die geinige gaapsmiley.

*But in my own way, I am king. Hail to the king baby.*
pi_1802540
Ik zou zeggen: richt een politieke partij op.

Mag ik dan op je lijst?

During the first half of the 20th century, Duke Paoa Kahinu Mokoe Hulikohola Kahanamoku emerged as the world's consummate waterman, its fastest swimmer and foremost surfer, the first truly famous beach boy
  woensdag 3 oktober 2001 @ 03:04:26 #3
3052 Camel
Still in Use
pi_1802542
quote:
Op woensdag 03 oktober 2001 03:02 schreef Berserker het volgende:
Ik zou zeggen: richt een politieke partij op.

Mag ik dan op je lijst?


Mijn opa zei altijd als je dan toch niks nuttigs te zeggen hebt zeg dan niks
Ik rook mezelf slechts 25 keer per dag
pi_1802567
quote:
Op woensdag 03 oktober 2001 03:04 schreef Camel het volgende:

[..]

Mijn opa zei altijd als je dan toch niks nuttigs te zeggen hebt zeg dan niks


Let op het woordje 'als'. Dat is nu niet van toepassing.


Helaas!

During the first half of the 20th century, Duke Paoa Kahinu Mokoe Hulikohola Kahanamoku emerged as the world's consummate waterman, its fastest swimmer and foremost surfer, the first truly famous beach boy
pi_1802625
damn wat een heel verhaal

*trouwens erg herkenbaar*


* Vision vraagt zich af wat hij doordeweeks nog na 5.00 op Fok! te zoeken heeft....

Als de natuur perfect was...
... zouden alle anorexialijders automatisch in vluchtelingenkampen worden geboren
pi_1802781
Ik dacht dat je homo was?
  woensdag 3 oktober 2001 @ 08:30:02 #7
10814 dalai-incognito
tijd voor een nieuwe crew
pi_1802796
jij bent die Amsterdammer!
mensen deugen niet, jij misschien wel ook niet
pi_1802800
quote:
Op woensdag 03 oktober 2001 02:46 schreef Herald het volgende:
Het is me niet ontgaan dat ik gezien word als de meest ranzig gefrustreerde en waanzinnig hopeloze Fok!ker
Ja
  woensdag 3 oktober 2001 @ 09:23:12 #9
3566 micha
Sankt Nimmerlein
pi_1802925
* micha vindt het mooi gezegd van Herald
  woensdag 3 oktober 2001 @ 09:35:34 #10
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_1802965
* nietzman vindt Herald lief... al haattie mij
Ik ga naar huis.
  woensdag 3 oktober 2001 @ 09:50:11 #11
15731 hydRox
Trans-Humanist
pi_1803052
Wie niet waagd, wie niet wint!
  woensdag 3 oktober 2001 @ 11:00:12 #12
11682 Moonah
Jolie femme
pi_1803343
Herald,

Meestal kan ik wel lachen om teksten van jouw hand. Nu ook wel, maar...

Wat me stoort is de toon. Ja, je bent scherp. Ja, je kunt alles prachtig formuleren. Maar ik vind ook dat je jezelf erg boven anderen stelt. Zo van: Ik ga tenminste op een goede manier om met mijn gefrustreerd-zijn.

Tja, ieder doet het op zijn eigen manier. De een door zijn nood te klagen hier op het forum, de ander door zich daar demonstratief tegen af te zetten en de noodklagers naar beneden te halen.

Moet ieder helemaal voor zich weten. Ik vind alleen dat het iemand siert en aantrekkelijker maakt als hij/zij respect toont voor anderen.

"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  woensdag 3 oktober 2001 @ 11:28:35 #13
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_1803480
Herald Roeleert. Alleen heeft hij er niks aan dat ik dit zeg. Maar hij roeleert toch.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_1803557
Hm je bent misschien niet gefrustreerd omdat je geen vriendin hebt maar blijkbaar wel gefrustreerd om het feit dat iedereen denkt dat je gefrustreerd bent, want dat ben je niet, maar dus ook weer wel...!

Aargh, paradox!!

Unox, the worst operating system.
  woensdag 3 oktober 2001 @ 11:49:34 #15
13943 MrsBig
Lekker ding
pi_1803634
Neukuh, Herald?
Ik hou van een man met authoriteit. MrBig neukuh?[br]
pi_1803682
Groot gelijk, Herald, het slaat inderdaad nergens op dat mensen je op je geen-vriendin-hebbend-heid afrekenen of de mond snoeren. En idd zit niet iedereen te wachten op een partner.

Toch heeft Moonah wel een beetje gelijk in de zin van: dat andere mensen wel erg op zoek zijn naar een partner of zich wel rot voelen omdat ze alleen zijn, dat moet je ook kunnen respecteren.

Frankly my dear, I don't give a damn. Smike. O+.
  woensdag 3 oktober 2001 @ 12:02:58 #17
11948 Xortes
Divide and Conquer
pi_1803726
Herald, ik weet niet wat er allemaal over je bekend zou moeten zijn en hoe waardeloos je ook zou zijn maar ik vind je ontzettend goed en grappig kunnen schrijven
Iedereen is slechts een verzinsel van degene die hij ontmoet - Marten Toonder
  Redactie Frontpage woensdag 3 oktober 2001 @ 12:13:00 #18
1150 crew  SunChaser
Leuker wordt het niet
pi_1803782
Waarom schrijf je eigenlijk topique (lees: toppiek) ipv van topic (lees: toppik).

[Dit bericht is gewijzigd door SunChaser op 03-10-2001 12:14]

pi_1803791
quote:
Op woensdag 03 oktober 2001 11:49 schreef MrsBig het volgende:
Neukuh, Herald?
laat MrBig het maar niet horen
Als de natuur perfect was...
... zouden alle anorexialijders automatisch in vluchtelingenkampen worden geboren
pi_1803822
Over de inhoud: ik had die indruk helemaal niet zo erg hoor Herald, dat knaapjesgedoe was toch vooral om lekker te geinen? En verder post je gewoon over alle onderwerpen mee, niet alleen maar over 1 onderwerp (waardoor mensen zouden kunnen denken dat je gefixeerd bent)

Maar da's de inhoud. Waar het mij vooral om gaat is de stijl:
jij kan leuk schrijven man! Super! Heel scherp, heel leuk geformuleerd en ook gewoon helder en goed te volgen.
Dat wou ik even zeggen

  Redactie Frontpage woensdag 3 oktober 2001 @ 12:24:16 #21
1150 crew  SunChaser
Leuker wordt het niet
pi_1803843
quote:
Op woensdag 03 oktober 2001 12:20 schreef Beatrice het volgende:
jij kan leuk schrijven man! Super! Heel scherp, heel leuk geformuleerd en ook gewoon helder en goed te volgen.
Maar ja, als je wilt neuken schiet dat nog niet op natuurlijk.
pi_1804034
Ik heb het al eens gezegd, frustratie kent vele vormen en dit is er één van. Gewoon net doen alsof je neus bloedt, dan komt alles vast weer goed
pi_1804061
Herald,

Ik lach me altijd rot om je puntige one-liners (mét linkje) en moet nog harder lachen om de verontwaardigde reacties die jouw posts altijd opwekken.

Het beeld dat ik van jou heb, is dat van een erg slim mannetje wiens gedachten af en toe te complex zijn voor anderen. Ik heb een groot aantal keren posts van jou gezien die mijns inziens erg humoristisch waren maar waar "men" buitengewoon gepikeerd op reageerde.

Ik mag het wel als iemand zich niet conformeert aan de massa en ook niet bang is dat mensen hem niet aardig vinden.

Last but not least: uit je tekst blijkt wat mij betreft een grote mate van zelfkennis. En dat is zeldzaam bij veel mensen van jouw leeftijd.

  woensdag 3 oktober 2001 @ 12:58:40 #24
407 Hik
La vida es un carnaval
pi_1804104
Herald,

Toch eeuwig zonde dat je geen vriendin hebt, hoor....Volgens mij zou jij werkelijk práchtige liefdesbrieven kunnen schrijven.

-zucht-

Travel is fatal to prejudice,bigotry and narrow-mindedness and many of our people need it solely on these accounts. Broad, wholesome, charitable views of men and things cannot be acquired by vegetating in one corner of the earth all one's lifetime.
pi_1804139
quote:
Op woensdag 03 oktober 2001 12:53 schreef Noayla het volgende:
(mooi en zeer waar verhaal)
DAT had ik ook willen zeggen! Dus vergeet die vorige post van mij maar, want hier ben ik het 100% mee eens
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')