Vragen, opmerkingen en commentaar graag in het commentaar-topic: Commentaren op de streamverslagen, deel 3
Dat houdt de streamverslagen beter leesbaar.
Vervolg op: Streamverslagen 30 september 2001
[Dit bericht is gewijzigd door Cynix ® op 01-10-2001 02:06]
0.00 Coos : Volgens mij lopen ze te zuipen hiernaast. Ik hoor Frank alleen maar over Cocktails. Kelly : Weet je hoe Richard praat ? Zoals Danny Rook. Coos : Ik vind hem lijken op Iwan van De Bus. Kelly : Dat vind ik zo'n stom programma, De Bus. Zou jij je daar voor opgeven, De Bus ? Coos : Nee, ik heb er een beetje spijt van dat ik me niet heb opgegeven voor dat eiland. Kelly : Ja, Expeditie Robinson. Zullen we zo gaan slapen ? Coos leest inmiddels weer in de krant.
0.06 Coos zegt tegen Pascal dat hij morgen wel verder kan lezen. Kelly : Ik ga het licht uit doen. Men wenst elkaar welterusten. Kelly : Het is hier echt bloedheet.
0.15 Kelly gilt hard : O yes. Kelly : Kijken wat ze zeggen. Gert Jan : Kelly kappen. Kelly : Sorry Gert, dat was de laatste keer.
0.19 Kelly : Word jij 's ochtends wakker met een stijve ? Pascal : Ja, negen van de tien keer. Negen van de tien keer laat ik hem dan ook weer instorten. Dat is heel normaal hoor bij mannen. Werd jou vriend nooit wakker met een hard dingetje ? Kelly : Altijd. Pascal : Als ik er aan denk denk ik godverdomme ik mis het wel de seks.
K heeft een hele verhandeling gegeven waarom ze A zo leuk vindt.
K vertelt nog eens over de bewuste avond (bubblebad).
K Ze vertelt dat A tussen haar benen keek(?)
P Je flamoes?
K vertelt verder over de kus met Diaan.
K Frenk werd helemaal gek. Daarom heb ik dat spelletje gedaan.
K Ik gaf D een colafles en die gooide ze zo naar frenk toe
K Vertelt over ruzie Diaan met Frenk
K En toen lagen ze met zijntweeën weer in bed te praten en te vrijen.
K Frenk vond dat Diaan aanleiding gaf.
P Dat is wel weer wat anders dan kipkluifjes
K O wat was dat erg zeg.
K Iedereen zuipen.
Ze hebben het nu denk ik over Aldrico
K Die zat de hele dag te mediteren, ging ie slapen en toen ging ie weer in bad en kwam eruit. Ging Zwanenmeer dansen. Was zo idioot, maar ook leuk. Was een topper, heel apart. Dacht dat ie homo was.
K Hij was heel vrouwelijk.
P Hield ie ook van mannen?
K Was gewoon een leuk type, wel vrouwelijk.
Volgens mij hebben ze 't wel leuk in Arm...
Op de achtergrond geluiden uit Rijk.
0.31 Kelly : Ondanks dat is hij gewoon één van de populairste bewoners. Kelly vertelt vervolgens dat ze in het bad met Diane heeft gezoend, dat Frank Diane op haar mond wilde kussen en dat Kelly met een colafles heeft gegooid. Kelly : Die hele avond was gewoon een drama. Op een gegeven moment lagen ze met zijn tweeen weer in bed en toen dacht ik, wat is dat nou. Die avond is alles in één keer gebeurd. O wat was dat erg zeg, maar wel gezellig. Kelly verteld dat Aldrico 's nachts met whisky en een sigaar in bad zat te mediteren. Kelly : Het was gewoon zo'n idioot maar zo leuk. Ik vind het jammer dat hij weg is. Ik dacht dat hij homo was. Hij was heel vrouwelijk. Volgens mij hield hij ook gewoon van mannen. Hele grote ogen en heel donker, en hij had altijd een petje op. Pascal : Maar dat mag helemaal niet. Kelly : Een soort Def Rhymz maar dan vrouwelijk.
K schreeuwt heel hard in euforie: YEEEEEAAAAH!
GJ Komop, Kel, ik was bijna in slaap.
K Wat maakt dat nou uit man?
GJ Nou ik wil gewoon slapen.
GJ Vind het wel gezellig, maar nou effe niet.
K Oh sorry.
GJ en K werkt niet meer, geloof ik
Geluiden vanuit rijke kant: Yes, yes, yes.
K Ik kan het veel harder: YES YES YES YES YES FREEEEEEENK!!!
P of C: vraag of-ie nog een beetje geil is. (Frenk)
K Neeeeeeeeh!
GJ slaapt, rest heeft veel plezier.
Hebben het over 'zo groot, en zo dik'.....
K Jij wil (Pascal) dat ik van alles zeg voor de TV
P Nee, echt niet (NOT!)
Lache!
Hebben het nu over Aldrico.
K Had zich al drie keer opgegeven, en nu na drie dagen eruit!
K En dan zag ie camera's en ging ie huilen.
P Waarom?
K Omdat ie echt verdrietig was. Wilde veel aandacht, het was allemaal een zootje, vond ie. En dan ging ie lopen. En dan zei hij: nee we moeten opnieuw beginnen.
K Volgens mij vond BB het ook vervelend dat hij zo deed.
K Volgens mij hebben ze (BB) hem omgepraat.
K Ze zeiden ook tegen mij: vind je het nog wel leuk Kel? En toen dacht ik, ze willen mij ook weghebben. (Hmmm, Hummy???)
0.44 Kelly : Stel dat ik donderdag wordt genomineerd dan ga ik even naar de rijke kant om mijn haar te wassen en mijn koffer in te pakken. Pascal : Ik denk het niet. Vanuit rijk roepen diverse mensen nu ook : O yes. Kelly : Ik kan het veel harder. Ze gilt : O yes. Kelly vertelt dat Aldrico zat te huilen en dat hij stopte om te zeggen dat de camera's uit moesten omdat dit niet uitgezonden mocht worden. Kelly : Ik dacht dat de psycholoog in de dagboekkamer zo op hem heeft ingepraat dat hij is gevlucht. Ze lacht. Kelly : Die vrouw in de dagboekkamer kan zo streng zijn. De vrouw vroeg aan haar, vind je het nog wel leuk Kelly. Kelly : Toen dacht ik, ze willen me weg. Daar wordt je heel onzeker van.
0.56 Kelly vraagt waar Patty stond afgelopen donderdag. Vervolgens vraagt ze wie nog meer aanwezig waren. Coos zegt dat het alleen mensen van de redactie waren. Kelly : Het valt me op dat we het veel hebben over BB 1 en 2, wat daar allemaal gebeurde.
Breedbandstream 1.
1.00 Frank, Andries en Richard hebben het over voetbal. Frank zegt dat John de Wolf ten onrechte is beschuldigd van vals spelen. Frank : Ik moet een scheet laten maar ik doe het niet want dan zit mijn broekje vol. Zullen we luiers bestellen ?
1.11 Stream naar de badkamer waar Andries het bad vult. Vervolgens naar de slaapkamer waar de mannen zich uitkleden. Richard ligt als eerste in het bad. Andries en Frank volgen. Andries heeft een fles drank meegenomen.
[Dit bericht is gewijzigd door Bus watcher op 01-10-2001 01:53]
Ze zitten met zijn allen Champagne te drinken in het bubbelbad.
btje plagen..
en dit alles vanuit het bubberbad..
Ze zingen o.a. Streets of London. Ook Kelly's 'O yes' wordt weer geroepen. Frank zingt een variant op 'Het is fijn om een klootzak te zijn'. Vervolgens 'Het is stil aan de overkant' en 'En we zwaaien met zijn allen naar Gert Jan'.
Dit is het voorlopig van mij.
De liedjes richting het arme gedeelte worden iets minder vriendelijk: gert jan dat is een lul, hij zit daar met het hele spul, de rest vd tekst gaat op in gejoel en kan ik niet verstaan, het laatste klinkt als: ze voelen zich niet thuis in dat gekke armenhuis..?
Het is stil aan de overkant wordt nu ingezet.
(het wachten is nu alleen nog op het moment dat het uit de klauwen gaat lopen, red.)
[Dit bericht is gewijzigd door Cynix ® op 01-10-2001 08:15]
Diana loopt naar Andries en geeft hem een zoen.
Ik hoorde maar telkens een gek geluidje, maar dat blijkt dus het gieberige lachje van Richard te zijn.
Frank staat nu poedeltjenaakt de badkamervloer met een trekker droog te maken.
Andries komt ineens melden dat hij 2 kurken en een leeg flesje in zijn kastje gaat doen, dit als aandenken...?
Iemand zegt dat je niks mee mag nemen uit het huis waarop Andries zegt dat hij het toch gaat proberen.
Je lijkt Gert-Jan wel met dat badjassie zo, zegt Frank tegen Richard.
Nu gaat het gesprek over de bestelling die ze morgen op gaan geven, Andries heeft uitgerekend dat ze nog 168 gulden hebben van het budget van vandaag.
Dat is niet genoeg voor de bestelling die ze willen plaatsen, mega veel dingen voor de frituur en ze besluiten dan ook om tot 11 uur morgenochtend te wachten met de bestelling want dan hebben ze weer 1000 piek om op te maken.
Andries zit met het been van Diana over zich heen en masseert haar tenen.
Volgens Andries moet de arme kant alles kunnen horen wat ze nu zeggen, joh die slapen allemaal zegt Frank, nee zegt Andries ik verwacht dat er minimaal 2 wakker zijn en liggen te luisteren.
Richard meldt dat hij weer moet (hij schijnt aan de race te zijn) Frank vraagt of hij een sateetje mee wil.
Andries zegt helemaal weg te zijn van Hans Teeuwen, het flesje wat hij uit het huis wil "smokkelen" is voor een vriend, Andre? die zou alles voor hem opnemen dus dat flesje is voor hem.
Er komen onsmakelijke geluiden vanaf het toilet, gaat ie een beetje brult Frank, zo volgens mij scheurt z'n anus uit.
Neem nog een biertje joh zegt Frank tegen Andries, dan loop ie lekker licht en hij meldt dat ze over 10 min naar bed moeten want dan zijn de batterijen vd zenders leeg.
Gert-Jan is uit bed gestapt en gaat met een stoel bij het hek zitten, hoe gaat het roept iemand, GJ zegt dat het niet zo goed met hem gaat, hij heeft pijn in zijn keel zegt hij.
Richard vraagt of hij dicht bij de airco ligt, daarna babbelen ze gewoon door en laten GJ min of meer links liggen, de camera zoemt in op GJ, van zijn gezicht lees ik af dat hij enorm zit te balen, hij staart somber voor zich uit en is in diep gepeins verzonken.
Richard gaat zijn tanden poetsen.
Ze maken nu allemaal aanstalten om naar bed te gaan, er wordt nog even bij GJ geinformeerd of het met hem gaat, hij zegt weer last van z'n keel te hebben, maar zo heb ik elke keer wel wat zegt hij. Ze wensen hem welterusten en hij meldt dat hij nog een blok op het vuur gaat gooien.
Stream op de slaapkamer:
Danielle kruipt bij Andries in bed, stapt er dan weer uit want wil haar knuffel bij het bed, dan gaat ze een t-shirt showen, my first t-shirt staat er geloof ik op.
Ze stapt weer in bed maar vliegt er meteen weer uit om plaatjes, foto's te pakken die ze Andries laat zien.
Het gesprek komt nog even op Gert-Jan, Frank zegt dat hij denkt dat GJ toneel speelt maar als hij dat niet doet en echt last van z'n keel heeft dan vind ie dat vervelend voor 'm maar dat is het dan ook.
[Dit bericht is gewijzigd door Tante Bep op 01-10-2001 03:48]
Ze wensen elkaar welterusten, Diana geeft Daniele nog een nachtkus en duikt in bed, heej worden wij weer overgeslagen zegt Frank. Danielle geeft iedereen een kusje en zingt een slaapliedje.
Ineens een ijselijke kreet!! (schrik me het leplazerus) wie het deed weet ik niet maar diegene deed daarmee Kelly na wordt er gezegd.
Andries zegt dat Kelly bang was voor de camera, (intussen blijft Frank maar vragen of ze stil willen zijn) Andries laat zien dat er een raam is waar het gordijntje soms niet voor gesloten wordt en dat Kelly daar bang voor was.
Bob, (zo noemt Frank Andries) morgen weer gewoon lekker een frisdrankje he, je bent een beetje druk.
Hoe laat is het vraagt Andries, Frank brult verontwaardigd HALF VIER, waarop Andries achter elkaar blijft vragen, waaaat is het al half vier? echt waar, halluf vier?
Azzie nou gewoon effe lekker een halluf uurtje je muil dichthoudt zegt Frank, half vier? vraagt Andries, waarop Frank uit bed springt en bovenop Andries duikt.
Danielle gilt meteen, ik doe niet meeeeeeee. Ze dollen effe en dan gaat Frank, nu quasi boos z'n bed weer in.
Het camerabeeld reikt niet verder dus ik kan niet zien of Gert-Jan of hij nog steeds in het woongedeelte zit of dat inmiddels ook weer in bed ligt.
(Ik wou net aankondigen dat ik m'n bed ook maar eens op ga zoeken, maar...)
Ineens hoor ik een doffe dreun, Danielle is uit bed gevallen, Andries zegt aaaach poepie en begint dan te lachen, Frank zegt wat doe jij nou, wat een gek wijf ben je toch ook. God wat maken we hier toch rare dingen mee, dat zal je toch 4 keer op een nacht meemaken dat ze uit haar bed lazert, morgen kopen we een babyboxie voor je en anders plakken we je gewoon vast aan het bed met 2-componenten lijm.
Andries begint zachtjes te lachen en kan er niet mee stoppen, hij heeft echt de slappe lach, Frank vraagt of hij zuurstof nodig heeft, maar pak het dan effe zelf voegt hij er aan toe en laat gelijk de hond uit.
Frank meldt nog even dat het zweet in z'n bilnaad staat zo warm is het in de slaapkamer waarop Richard vraagt, jongens zullen we nu gaan slapen.
Frank zegt nog iets, Richard roept dan geirriteerd, hou nou godverdomme je muil eens dicht, hebbie het tegen mij of tegen je buurman vraagt Frank, tegen jou zegt Richard, waarop Frank zegt, ach fuck off.
(en Bep zegt FOK! off want gaat ook haar mandje eens opzoeken)
[Dit bericht is gewijzigd door Pjederdy op 01-10-2001 06:43]
[Dit bericht is gewijzigd door cos-micV op 01-10-2001 10:22]
Andries Frenk en Richard zitten de afgelopen nacht te bespreken en dan vooral over danielle die uit het bed is gevallen. Frenk stelt voor dat ze in Diane der bed gaat liggen. R:"ohjah, dan heeft ze tenmiste 1 muur" R:"Of we bestellen een hek!, ja hahaha zo'n kinderhekje, weetjewel"
Kelly komt er ook tussendoor, mompelt wat. Ze (A & F, Richard ging tegen Coos zeggen dat ie het vuur niet zo hoog moest opstoken) vragen nog of Kelly nog iets heeft gehoord afgelopen nacht. Ze heeft heerlijk geslapen. Frenk:"ja, gert-jan zag ik nog wel zitten. Zat er bij als een dood vogeltje"
Nu overleggen ze een mogelijk scenario wie er zal moeten vertrekken komende donderdag. F & A zijn overtuigd dat het iemand uit hun team is.
En de stream weer op de tuin
Frank: "We moeten een oplossing verzinnen voor Danielle".
Diane: "Ja, ze flikkert er steeds uit he?".
Frank: "Anders moet ze maar bij jou in bed gaan liggen".
Diane: "Dat maakt geen verschil, ze valt er nu heus niet uit omdat ze bij Andries ligt".
Diane: "De matras zou ook op de grond kunnen liggen, maar het is zo'n smerig en stoffig huis".
[Dit bericht is gewijzigd door Cynix ® op 01-10-2001 11:06]
Frank rommelt ondertussen gewoon door. En mompelt zo nu en dan wat. Hij gaat koffie zetten.
In het 'arme' gedeelte zit alleen Kelly aan de tafel, stilzwijgend voor haar uit te staren. Coos komt langslopen maar zegt ook al niet veel, behalve dat hij buiten wil gaan zitten.
[Dit bericht is gewijzigd door Cynix ® op 01-10-2001 11:08]
Zodra Gert-Jan vanuit z'n slaapzak iets mompelt klaart ze wat op. Ze is blij dat Pascal zo goed slaapt en vindt het jammer dat GJ er wat problemen mee heeft.
Coos vraagt of GJ het nog wel naar zijn zin heeft.
GJ ontkent, hij vond alleen de poep en pies grapjes niet zo leuk midden in de nacht.
Coos: maar gisteren ook.
Daarna legt Coos uitgebreid uit waarom hij GJ geen goede captain vindt. In mijn oren heeft Coos geen gelijk, maar GJ kan toch niet goed tegen hem op. Coos vindt o.a. dat hij niet goed coordineert, en weinig in het huishouden doet.
GJ zegt wat hij heeft gedaan allemaal, en ook dat hij orders heeft gegeven. Dat vind Coos niet goede manier; orders wil hij niet.
GJ: dat zijn niet mijn orders, maar van BB, dat moet ik doorgeven.
Etc, etc. GJ heeft misschien gelijk, maar verliest de discussie.
Niet echt duidelijk maar goed, Kelly vindt het super en begint te klappen!
Gert-jan en Richard hebben buiten een gesprek over golfen, wat ze beide graag doen.
Frenk en Coos praten door het hek, over Coos z'n zoontje.
Kelly en Pascal hebben een gesprek over de relatie van Pascal.
(alle gesprekken gaan door elkaar heen, nauwelijks goed te volgen helaas)
GJ zit bij het hek te kletsen. Iemand vraagt wie er koffie wil. GJ wil wel koffie. Ze gebruiken wc-papier als filterzakje.
Pascal denkt dat er zo een battle aankomt.
(ik hoop van niet)
Pascal gaat er vanuit dat ze vanavond weer aan de andere kant zitten.
Kelly zegt: Wie zegt dat we de volgende battle niet weer verliezen.
Kelly wordt geïrriteerd doordat Pascal zo vaak zeurt over wanneer er een battle komt en wat er uitgezonden zal worden.
Kelly zegt dat BB dat uitmaakt en dat ze maar gewoon moeten afwachten. Ze zegt dat BB het ook niet zo leuk zal vinden dat Pascal het steeds over hetzelfde heeft.
Kelly vraagt of er iemand wat hout kan zagen, want het vuur is bijna uit.
Pascal pakt een paar blokken hout.
(Hoe weet die jongen dat? )
(volgens mij is dit flauwekul. red.)
GJ is erbij komen staan. Pascal zegt dat hij het eigengebakken brood erg lekker vindt.
Er ging iets niet goed in de oven.
K: Dat glas breekt. Actie captain.
Andries! Is dat het laatste wat jullie besteld hebben?
Geen vibrators.
GJ in de DBK: De oven is nu stuk. Het glaasje is eruit.
BB: Zie jij de mogelijkheid om er zelf iets aan te doen?
Beeld weer naar buiten.
Als GJ weer buiten komt zegt hij wat BB zei.
Coos: Je moet dat glaasje naar de DBK brengen en dat moeten ze namaken. Dan kunnen wij het er wel weer inzetten.
Kelly denkt dat het asbest is.
P: Als dat zo is stap ik er meteen uit. Asbest is hartstikke verboden en kankerverwekkend. Dat is bewezen.
Ik denk dat we dat na moeten vragen.
Ze doen het kapotte onderdeel in een bak water.
GJ gaat weer naar de DBK.
P: Ze moeten dat namaken en je moet gelijk vragen wat dat spul is dat er achter zit.
Pascal heeft eigenlijk nog nooit een lange relatie gehad.
10 Maanden is het langste.
GJ staat er bij. Coos vraagt of hij al naar de DBK is geweest.
GJ: Nog niet, ik wil die verhalen effe horen.
Coos bemoeit zich met de schoonmaakwoede aan de rijke kant. Daar willen ze een kleed uitkloppen en dat doen ze volgens Coos niet goed.
Het gaat verder over relaties. Pascal stelt voornamelijk vragen aan Coos over zijn relatie en geeft zijn visie op de lange duur van relaties in zijn omgeving. GJ staat erbij en kijkt ernaar.
Coos meld nog dat hij het overdreven vind dat ze aan de rijke kant nog steeds (of weer) aan het schoonmaken zijn.
Ze vinden Frank zijn kale bol erg mooi. Veel netter.
(Ik stop nu.)
Kelly vertelt dat zij vier jaar geleden heeft gevochten op de kermis en ook behoorlijk was toegetakeld (aan haar getrokken, klap op neus etc). Lag op grond, mensen erom heen. Toen werd ze boos, en heeft ze kopstoten e.d. gegeven. Daarna is ze weggelopen. Iedereen keek naar haar.
Frank en Kelly staan over de schutting te praten. Kelly zegt tegen Frank dat ie zo lekker ruikt.
Pascal vraagt aan Coos of hij de 1e in rang is (???). Coos zegt dat hij hierover moet nadenken. Coos vraagt aan Kel of zij niet Captain wil worden. Ze zegt van niet. GJ net terug uit dagboekkamer. Zaterdag komt iedereen om zijn kies te verhelpen. Oven kunnen ze met onderdelen zelf maken.
Over GJ zijn functioneren in team hebben ze het gehad in de dagboekkamer. Dit vertelt hij aan zijn teamleden.
Hij (GJ) vertelt dat hij nix heeft met de simpele humor van zijn teamleaden (over schijten enzo > zijn eigen woorden).
Discussie tussen de drie en GJ, voornamelijk gevoerd door Pascal. Het gaat voornamelijk erover dat de drie gister simpele humor hadden en dat GJ zich hieraan stoorde. Pascal voert het woord en is redelijk in de aanval. Coos en Kelly houden zich stil.
Gj geeft aan dat hij er geen problemen mee heeft als een ander captain wordt. Hij voelt zich niet meer geroepen om deze rol op zich te nemen.
Coos zegt dat hij (GJ) het goed doet tijdens de battles (zijn rol als captain vervullen dan). Maar geeft ook aan dat het daar niet om draait, slechts van ondergeschikt balang. Pascal praat Coos na, en vertelt nog een keer hetzelfde aan GJ.
Een captain moet volgens Coos zorgen dat iedereen eensgezind is om alles uit te voeren. Pascal stemt hier wederom mee in, en herhaalt dit ook weer.
Gj zegt dat deze rol niet aan hem besteed is en zegt dat het misschien beter is als een ander deze rol overneemt.
Coos zegt tegen Andries dat hij zijn pruik uit zijn kasje moet pakken en opzetten. Waarschuwt wel dat dit ding stinkt!
Arm is slap aan het lullen, en GJ zit sip met zijn hoofd naar beneden.
Coos zegt tegen GJ dat het BB wel alles goed in de gaten houdt over wat er gebeurd (hij doelt op het gesprek met GJ over zijn niet tevreden zijn met zijn captainsrol)
Gaarne overnemen want dat gedoe over een event. nieuwe captain is errug spannend!
(ps: dit was mijn 1e keer, hoop dat jullie het oke vonden)
GJ ondertussen heeft het met Frank nog steeds over zijn nieuwe haardos
GJ: Als iemand anders capt. wil zijn dan mag dat van mij, dan ga ik gewoon lekker mijn eigen ding doen en dan mag die ander het regelen.
Nu gaat het over het floppen van Planet Hollywood.
Gert-Jan vindt zaken als eten verdelen totaal niet interessant en wil hiervoor ook niet optreden als captain. Hij hoeft helemaal niet alle touwtjes in handen te hebben. Voor de captain verkiezing heeft hij al aangegeven geen captain te hoeven zijn. Hij had ook niet verwacht dat hij verkozen zou worden door het publiek, en zag zichzelf al in een team met Andries als captain.
Hij geeft ook aan dat als iemand graag captain wil zijn, hij gelijk afstand zal doen van deze funcite. Kelly reageert door te zeggen dat zij in ieder geval geen captain wilt zijn.
Andries zegt dat het bestellen beter moet gaan, want er werd door het bestellen heen gegild en dat wil BB niet.
Diane: Jij ging daar heen en zei dat je een dvdtje ging bestellen, geen cdtje
Frank: Als jullie me zoeken ben ik
Hier volgen enige reacties op van Diane en Daniëlle
Nu zingen ze een liedje over Koos op de Freggeltune!
Frank: Het is ook de ambiance daar natuurlijk
Diane: Het is wel gezellig
Coos: Ik moet zeggen dat ik hier beter heb geslapen
Frank reageert hier op dat hij daar dan wel mag blijven als hij daar beter slaapt
Nu is er een discussie over wat het verschil over stro is
Andries: We zitten lekker op niveau want niemand weet wat stro of hooi is, maar ik weet het zelf ook niet
Coos: Jij zou het moeten weten
Andries: Hoezo ben ik soms een boer?
Coos: Dat hoor je mij niet zeggen
Andries: Ik kom uit Friesland, maar ik noem de plaats niet want ik heb besloten dat niet te vertellen
Diane: Nee ik vind het gewoon een heel aantrekkelijk mens
Coos: En dan ga je tongen
Diane: Ja
Coos: Maar was het drank of lust?
Coos: Maar hoe lang sta je al droog
Pascal: Heb je hier dan ook liefdespraktijken gehad?
Diane: Nee
Coos: Maar je hebt er geen spijt van
Diane: Nee
Andries: Oh wat vind ik dat mooi, die stilte die nu valt
Veel gegil van Kelly op de achtergrond!
Pascal: Wat wie heeft gisteren gezoend?
Coos: Wat mij opvalt er komt altijd sex naar voren hoe komt dat
Pascal: Hebben jullie echt getongzoend?
(veel geklets door elkaar)
En ik ben weer even weg
Pascal vraagt hoe Richard zijn baas zou reageren op deze ontwikkelingen, of hij nog wel terug zou mogen komen.
Er komen steeds meer bewoners bij en ze hebben de grootste lol.
Ohh wacht, Andries ontkent het nu!!!! Maar de rest trapt er niet in.
Arm zit nu weer in de tuin, ze gaan koffie zetten. Er wordt tegen Kelly gezegd dat ze stil is, ze reageert hier niet echt op.
De koffie is klaar, beide teams zitten bij het hek. Gert Jan wordt al weer spraakzamer en doet vrolijk mee. Zelfs Kelly zegt ook al weer wat (weliswaar op gematigde toon).
Ze vragen zich nu af of ze er financieel op vooruit gaan als ze eruit zijn. Kelly en GJ denken en verwachten van niet en willen straks weer gewoon lekker verder met hun eigen leventje.
Frank weet al wat hij met het geld wil doen als hij wint maar hij geeft zichzelf weinig kans. Pascal springt hierop in dat iedereen gelijke kansen heeft om te winnen.
GJ vermeld dat "de regel" ervoor is dat alles betaald kan worden tijdens hun verblijf in het huis (gas,water,licht,hypotheek). En dat is maar goed ook, geeft hij aan, want anders zou het programma "verkeerde" mensen volgens hem aantrekken.
Men vraagt nu naar Andries zijn mening. Hij geeft aan dat hij nix van het hele gesprek heeft meegekregen. Andries denkt wel dat hij na dit programma er financieel op vooruit gaat! Hij denkt dat hij na dit programma ieder weekendje met zijn band zal kunnen spelen, omdat hij dan "Andries van BB is"! [wat een optimist...].
GJ vraagt zich af of dit juridisch gezien wel mogelijk is. Andries heeft dit al gevraagt van te voren aan BB, en dat is geen probleem, hij mag alleen niet zijn eigen naam aan de naam van BB koppelen (dus niet: dit is Andries van BB)
Het eten van Rijk is klaar: stem roept om dat de pizza's in de verwenkamer staan.
Diana zingt en fluit WEER het lied van de freggles...
GJ vertelt dat BB geen goed imago heeft bij ouderen en in het bedrijfsleven.
GJ verteld dat hij het jammer vind dat Rijk nu gaat eten, omdat ze net zo gezellig te praten zaten.
Arm (GJ, Pascal en Coos) willen nu gezamelijk gaan trimmen, daarna gaan douchen en dan gaan slapen. GJ stelt zich nu heel vriendelijk en een beetje onderdanig op.
Ze kleden zich nu om voor de sportieve sessie. GJ vraagt vriendelijk aan Andries of hij zijn sportbroek mag lenen. Dit mag uiteraard. Ze hebben trouwens nu foeilelijke gele Big brother reclame t-shirts aan.
Ze (arm) grappen tegen Kel dat de battle begint. Ze heeft gelukkig snel door dat dit niet zo is.
Rijk heeft een hoop lol.
De trimsessie is begonnen. Zelfs nu probeert Pascal continue de aandacht en goedkeurig van Coos te krijgen. Pascal vraagt werkelijk waar alles aan hem (COOS): "Hoeveel keer koos", "leuke broek Coos", "je moet je zender om Coos", "dit is een heel kort stukje hoor Coos", etc.
Ze willen dit (rondjes rennen in de tuin van arm) een half uur volhouden. En Pascal praat maar door tegen Coos.
Kelly staat ondertussen onder de douche en gilt/giebelt wat.
Ze probeert de heren aan te moedigen.
Vol bewondering spreekt Rijk over de conditie van Coos, daarna verteld Diane over haar sportieve activiteiten op de sportband vannochtend, dat ze heel erg aan het zweten was.
Andries speelt de hele tijd met het budlerbelletje, de rest irriteert zich er (nog) niet aan.
Andries vind dat Frank op Rob Kamphuus lijkt zo met zijn kale hoofd. Frank geeft aan dat hij deze meneer Rob graag een keer wil ontmoeten.
Discussie over het feit of conditie afhankelijk is van de soort activiteit die je uitvoert (of je trimt of squashed).
Frank zegt dat er maar 1 is waar Diane zich aan irriteert, aan hem. Diane geeft aan dat ze zich ook aan zichzelf ergert [wat ik me goed kan voorstellen hoor...]
Frank vind het niet zo erg dat Diane zich aan hem ergert.
Richard stelt voor om van tafel af te gaan.
Frank wil maar doorgaan over het irritatieonderwerp, de rest heeft daar blijkbaar niet zo'n behoefte aan, want iedereen praat door elkaar.
Ze zijn nu aan het opruimen in Rijk. Volgens de berichten vanuit Rijk, zijn ze in Arm nog steeds aan het trimmen.
....en natuurlijk wordt het fregglesdeuntje WEER gefloten...
[dat ze er zelf niet moe van worden zeg]
Ze zijn nu koffie aan het zetten, Frank schijnt de koffiespecialist te zijn, hij zal de rest morgen uitleggen hoe het apparaat werkt. Diane hangt eromheen en zingt, gilt, yelt, fluit, praat [ze probeert dus op diverse manieren om aandacht te krijgen, ze is erg nadrukkelijk aanwezig, en bemoeit zich overal mee]
Frank informeert vriendelijk bij Kelly hoe het met haar gaat. Het gaat wel redelijk met haar. Ze klint al weer wat vrolijker en bemoeit zich weer met de rest; ze is haar sportieve teamgenoten aan het aanmoedigen.
Rijk bemoeit zich met de trimactiviteiten aan de arme kant.
En...Diane zingt weer.. (haar repertoire bevat voornamelijk nederlandstalige hoempapa meezingers)..en jawel...diverse bewoners haken hierop in!
Dilemma in Rijk momenteel: koffie of capuchinno
Diane zingt nu... koffie, koffie...lekker bakkie koffie..
Alles wat ze zegt zingt ze nu, of ze doet het met rare stemmetjes. (dit laatste doet Danielle volgens mij ook steeds vaker)
Frank legt nu aan Diane uit hoe je koffie zit, dit doet hij op een manier ala "klussen met kijkers", maar hij past zich waarschijnlijk aan aan het niveau van zijn medebewoners...
(het uitleggen over hoe je koffie zet, duurt nu al ruim 5 minuten). Het apparaat zoemt irritant hard.
Kelly heeft haar pyamapakje al aangedaan.
Andries geeft aan dat hij Katja Schuurman een lekker wijvie vindt. Andries verbeterd Danielle op taaltechnisch gebied (het betreft het woord interumperen).
Neeeeeeeeeeee, Frank is nog steeds bezig met de uitleg van het apparaat. Nog steeds aan Diane.
Het gaat er nu over of Andries besneden is (volgens de bewoners wel). Iemand vraagt nu aan Kelly of zij ook aan Andries zijn "swans" heeft gezeten. Ze lacht..
Andries moet nu naar de dagboekkamer komen. Ging over het niet mogen betreden van de verwenkamer.
Frank oppert (in een gesprek met Danielle) dat Andries en Diane wellicht een nieuw liefdesduo worden. Hij vermeld ook nog ff dat Andries nu BI-seksueel is.
Diane's taalgebruik laat te wensen over, ze heeft het al menigmaal over "schijten".
Danielle geeft aan dat ze de tegeltjes in de badkamer mooi vind.
Coos moet nu naar de dagboekkamer komen!!!
[Wil iemand ff de streams van Arm gaan bekijken, kan wellicht interessant worden gezien de ontwikkelingen van vanmiddag!!!]
Coos is weer terug uit de dagboekkamer. Ik weet niet wat er besproken is. Waarschijnlijk dus niet interessant geweest..
Iemand vraagt aan Kelly of ze sjago is. Ze zegt op sippe toon van niet.
Arm en Rijk communiceren weer met elkaar.
Coos verteld een verhaal over dat hij een tijdje bij de ouders van zijn vrouw hebben gewoond, omdat ze in afwachting waren van een huis. Ze hebben toen iets gegeten, vonden ze heel lekker, maar het bleek het hondeneten te zijn geweest. Zijn vrouw schijnt erg lekker te kunnen koken.
In Rijk zijn ze weer bezig met de pruik van Coos.
Richard heeft darmproblemen. De andere bewoners hebben het erover omdat hij zo veel op het toilet zit. Zijn vriendinnetje (nutteloze nancy) scheen ook veel last te hebben van haar buik en veel op het toilet te zitten, hier hebben ze het over.
In arm wisselen ze het eten af. De ene twee eten de ene dag chili, de andere 2 eten dan zuurkool, en dit wisselen ze om de dag af, volgens pascal is dit een goed systeem, omdat ze zo niet elke dag hetzelfde eten.
Coos vind de douche in arm niet koud, want als je eruit komt, dan heb je het warm, zegt ie.
Coos geeft aan dat hij ook heerlijk geslapen heeft!
Pascal ervaart dit uiteraard hetzelfde...en geeft dat ook aan. Pascal zegt zelfs dat hij echt vol zat, en totaal geen honger had. Coos zegt dat het ook komt doordat ze daar sporten, dat ze het daarom beter uithouden.
Rijk (Frank) zegt dat ze het nu nog wel leuk vinden, maar over een paar dagen niet meer.
Pascal zegt dat hij een lapdance totaal niet op prijs zou stellen, en dat hij haar meteen keerwaartsom zou sturen. (dit naar aanleiding van een opmerking van Danielle over een event. lapdance van Diane).
Danielle doet rare stemmetjes... (de rest schijnt het wel leuk te vinden)
Iemand in Rijk is verkleed en showt dit aan de rest.
Diane doet verbaasd over het feit dat iedereen vindt dat ze rood haar heeft. Diane is met spierwit haar geboren zegt ze.
Ze praten nu allemaal over haarkleuren en kleurspoelingen.
Diane zingt weer.
Het gaat weer over wie een scheet heeft gelaten.
Ze hebben het over BB, dat zei bepalen wat er uitgezonden wordt. En ze praten over de regels van de sauna.
En... ze zingen weer.
[Ik ga er dus ook mee stoppen, als iemand het wil overnemen, graag!]
Ik heb wat problemen met de streams maar als ik me niet vergis zat ik net in een gapend gat te kijken. Volgens mij ligt GJ in de stoel van een tandarts.
Op die 4*4 stream kan ik na veel turen zien dat er een complete tandartsruimte in ingericht in de fitnessruimte(?).
Als dat zo is zit GJ dus even aan de rijke kant.
De tandarts zit zo'n beetje boven op z'n hoofd.
Diane en Danielle zitten in de sauna. Danielle gooit een kwak water op de stenen.
Diane zingt weer iets uit 1 of andere musical.
Andries en Danielle zitten samen in de sauna.
Pascal is natuurlijk ook wel eens stoned geweest en vond er ook niks aan.
Arm: proberen in de regen met capuchon op de kachel aan te houden
(en dit was mn eerste keer, ik dacht laat ik ook ff wat opschrijven, lees het wel namelijk bijna elke dag )
Kelly, Coos en Pascal praten over vanalles (rijbewijs halen, dronken zijn, stappen e.d.)
Niet veel spannende dingen dus.
(sorry, moet weer weg)
23.41 Breedbandstream 2. Pascal en Kelly bij de oven. Kelly rookt. Pascal : Ik heb één keer spacecake gegeten toen ik in dienst zat omdat ik zo'n honger had (de dienstplicht is toch van voor zijn tijd ?). Als ik niet genoeg eet ben wordt ik slaperig, moe en krijg ik hoofdpijn. Kelly vertelt dat ze op school in de pauze een joint ging roken. Ze is naar huis gestuurd. Kelly : Ik ben altijd eerlijk. Ik heb nooit hard drugs gebruikt. Alleen drank, drank is de ergste hard drug die er is. Coos komt er ook bij. Pascal zegt dat hij niet veel alcohol drinkt, af en toe raakt hij hem. Kelly zegt dat ze altijd dronken wordt als ze uit gaat. Pascal : Jij gaat elke week uit. Dat kost toch veel geld ? Kelly : Ik krijg veel aangeboden. Vervolgens gaat het gesprek over rijles. Dan vertelt Kelly over de Smartbattle. Pascal : Ik was net zo lang blijven zitten tot ik hem had. Pascal over het zoenincident : Richard ging aan zijn lippen likken. Wat zal Nance balen. Mijn vriendin zou me niet meer terug willen als ik dat zou doen.
23.52 Kelly zegt dat ze een vrouw zoals zijzelf mist. Pascal denkt dat Audrey zo'n type is. Pascal : Zullen we lekker een uiltje gaan knappen ? Coos : Zullen we dat ding (oven) even vol gooien ? Pascal : Maak het egaal, dan past er meer in. Zo, er komt een hitte vandaan.
En hier weer verder:
Streamverslagen 2 oktober 2001
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |