iemand anders em al geluisterd?
alle drie cd's zijn gewoon via internet te zuigen hoor
toen ik flight 643 voor het eerst hoorde dacht ik wel zoiets van hm is dit tiesto? ik vind het iig een bruut nummer, meer richting progressive/techno, en misschien wat al te zware kost voor de doorsnee tranceliefhebber
Flight 643 was mn favo song, maar te veel uitgemelkt en k vind die top 40 versie echt 3x niks.
Daarintegen als k eerst hide vs flight 643 gevolgd door flight 643 helemaal hoor
quote:ik vind 't een zaadnummer eerste klas. er wordt dan inderdaad meteen geroepen 'tiesto gaat de techno kant op' of iets dergelijks, maar techno hoort vette grooves en geluiden te hebben. dit is gewoon een tiesto nummer zonder melodie, een kaal en zoutloos geheel. ik heb absoluut niets tegen minimale house, integendeel, maar bij minimale tracks hoort datgeen wat je _wel_ hoort subtiel en inteligent te zijn. deze track heeft gewoon helemaal niets. die toeter is gewoonweg goedkoop en er zit geen climax of niets in. platgezegd, t'is gewoon troep
Op dinsdag 25 september 2001 21:09 schreef Ener-G het volgende:
flight 643 nix? onderbouw je mening eens :-)toen ik flight 643 voor het eerst hoorde dacht ik wel zoiets van hm is dit tiesto? ik vind het iig een bruut nummer, meer richting progressive/techno, en misschien wat al te zware kost voor de doorsnee tranceliefhebber
quote:Flight 643 blijft continu hetzelfde, het kan slaapverwekkend werken...
Op dinsdag 25 september 2001 21:09 schreef Ener-G het volgende:
flight 643 nix? onderbouw je mening eens :-)toen ik flight 643 voor het eerst hoorde dacht ik wel zoiets van hm is dit tiesto? ik vind het iig een bruut nummer, meer richting progressive/techno, en misschien wat al te zware kost voor de doorsnee tranceliefhebber
Waarom zou dit te zware kost zijn voor mij? Alleen maar omdat ik dit nummer gewoon slecht vind?
[Dit bericht is gewijzigd door Citroentje op 26-09-2001 08:57]
quote:Zware kost, flight 643? Het is weer een suf trance nummer met een dusdanige kleine inbreng aan originaliteit dat DJ TRIESTO gerechtvaardigd is. De rest van het album heb ik nog niet gehoord, maar als je flight hoort vrees je met grote vrezen. Wat een baggernummmer!
Op dinsdag 25 september 2001 21:09 schreef Ener-G het volgende:
flight 643 nix? onderbouw je mening eens :-)toen ik flight 643 voor het eerst hoorde dacht ik wel zoiets van hm is dit tiesto? ik vind het iig een bruut nummer, meer richting progressive/techno, en misschien wat al te zware kost voor de doorsnee tranceliefhebber
En voor degene die zij dat het zo lekker klonk in de discotheek. Met wat drankjes op en een knappe griet aan je zijde vind je waarschijnlijk 'bosje rode rozen' nog een cool nummer!
Nee ik hou het toch bij wat duistere trance...
Psycraft-Night in Kopangan
Maar Fligt 643 vind ik wel oke en de remix van Flight 643 en Hide U van Kosheen vind ik echt super. Maar het nr van Kosheen blijf ik zowiezo kippenvelnr vinden. Ondanks dat ik eik meer Techno ben.
quote:Hehe das toch iets anders
Met wat drankjes op en een knappe griet aan je zijde vind je waarschijnlijk 'bosje rode rozen' nog een cool nummer!
quote:(c) Gabberend Nederland
Op woensdag 26 september 2001 08:53 schreef Tranceptor het volgende:
... DJ TRIESTO ...
Tja hieruit blijkt maar weer, als er Tiesto, of Jean, of Jurgen of whatever voor bekende DJ naam op een plaat staat, dat het al voorbestemd is om een hit te worden.
Als ik zo'n nummer als Flight 643 zou maken, (en dat kan ik zeker), dan zal het zeker geen hit worden, maar het zal worden bestempeld als 'bagger'.
Dit heeft alles te maken met de commerciele neuzen die achter deze DJ's zitten.
DJ Triesto is zo commercieel als de pest. Eentonige, goedkope rotzooi, zoals Flight 643 veranderd er niks aan.
quote:AH nee toch? ik ga het toch niet met je eens zijn
Op woensdag 26 september 2001 17:24 schreef terabyte het volgende:[..]
Tja hieruit blijkt maar weer, als er Tiesto, of Jean, of Jurgen of whatever voor bekende DJ naam op een plaat staat, dat het al voorbestemd is om een hit te worden.Als ik zo'n nummer als Flight 643 zou maken, (en dat kan ik zeker), dan zal het zeker geen hit worden, maar het zal worden bestempeld als 'bagger'.
Dit heeft alles te maken met de commerciele neuzen die achter deze DJ's zitten.
DJ Triesto is zo commercieel als de pest. Eentonige, goedkope rotzooi, zoals Flight 643 veranderd er niks aan.
quote:?
Op woensdag 26 september 2001 17:48 schreef Tranceptor het volgende:[..]
AH nee toch? ik ga het toch niet met je eens zijn
quote:Heb je wat voorbeelden die we kunnen beluisteren dan? Ben wel benieuwd naar wat jij maakt.
Als ik zo'n nummer als Flight 643 zou maken, (en dat kan ik zeker), dan zal het zeker geen hit worden, maar het zal worden bestempeld als 'bagger'.
Ik heb wel iets denk ik. Het zit nog in fase 1 van het productieproces
Ik zal deze week mn FTP server in orde maken, en dan post ik wel een linkje. Okay?
die klinken ook zo, maar dan zonder beat
quote:ole! zeg het ze
Op woensdag 26 september 2001 17:24 schreef terabyte het volgende:[..]
DJ Triesto is zo commercieel als de pest. Eentonige, goedkope rotzooi, zoals Flight 643 veranderd er niks aan.
quote:
Op woensdag 26 september 2001 18:36 schreef MaxPower het volgende:[..]
Heb je wat voorbeelden die we kunnen beluisteren dan? Ben wel benieuwd naar wat jij maakt.
Mij flamen doe je maar in een nieuwe topic
[Dit bericht is gewijzigd door terabyte op 26-09-2001 20:24]
gebruik logic =D
verder helemaal mee eens
(ookal vond ik het nummer wel OK.. maar niet omdat ik tiesto nou zo'n bink vind...)
quote:Nou eh...je mag vinden wat je wilt van Tiësto.
Op woensdag 26 september 2001 20:18 schreef terabyte het volgende:[..]
Mij flamen doe je maar in een nieuwe topic
quote:Ach 'fase 1'... het komt wel goed.
Op woensdag 26 september 2001 20:42 schreef StrayDog het volgende:de eerste gedachte die in me opkwam na jouw eigen nummer beluisterd te hebben, was in elk geval niet "lekker afwisselend" hoor....
edit: 2 nummers geupload: TB_Hii-5, en TB_TTT
[Dit bericht is gewijzigd door terabyte op 26-09-2001 22:37]
quote:Kee, ben benieuwd, misschien een domme vraag, maar hoe download ik die dingen? Bij mij staat er alleen platte tekst op je site.
Op woensdag 26 september 2001 20:18 schreef terabyte het volgende:[..]
Mij flamen doe je maar in een nieuwe topic
quote:Hier nog eentje... (en ik wil ze graag downloaden zodat je feedback kan krijgen van iemand die hardcore wel kan waarderen)
Op donderdag 27 september 2001 00:49 schreef MaxPower het volgende:[..]
Kee, ben benieuwd, misschien een domme vraag, maar hoe download ik die dingen? Bij mij staat er alleen platte tekst op je site.
quote:Verder commentaar dus overbodig. Het heeft wel wat, maar loopt idd op de één of andere manier nog niet lekker.
Nog niet af.... T'is eigenlijk niet eens geschikt voor een sneak-preview. Maarja.... het komt wel goed.
TB_Hii_5.mp3:
quote:Doet me denken aan mijn eigen brouwsels van die tijd... bagger dus
Hardcore.
TB_HII-5 is een erg uit de hand gelopen remix van een XM of IT file van iemand van een 1 of andere trackergroepje.
TB_ttt.mp3:
quote:Topper! Waar blijft die remix?
Kwaliteit is ronduit slecht, maar melodie is aardig...[ ]...de kwaliteit van dit nummertje is schandalig, maar er zitten elementen in waardoor het nummertje rijp is voor een 2001-remix.
Maar om dit alles te vergelijken met Flight 643 gaat me te ver.
quote:Het was eerlijk gezegd niet mijn bedoeling om mijn stijl cq. producties te vergelijken met Flight 643.
Op donderdag 27 september 2001 23:23 schreef MaxPower het volgende:Topper! Waar blijft die remix?
Maar om dit alles te vergelijken met Flight 643 gaat me te ver.
In een vorige statement wilde ik alleen kwijt dat ik met de apparatuur die ik heb (en anderen ook) ook zo'n soortgelijk nummer kunnen maken, maar dat het dan als bagger afgeschilderd wordt.
Wat veel mensen niet weten is dat er heel veel mensen zijn, die ergens op een zolderkamertje dag en nacht bezig zijn met de muziek van hun voorkeur en dat al deze mensen (als ze de kans zouden krijgen om een paar dagen in een studio door te brengen) best een stel hits kunnen produceren.
Een vriend van me is helemaal gek van trance. Hij heeft alleen de middelen niet om alles goed uit te werken. Z'n idee-en e.d. verwerkt ie met Impulse Tracker, maar de kwaliteit is dan gewoon te laag.
Bij mij thuis herbouwen we alles dmv MIDI en gebruiken we echte synths/drumcomputers ipv samples, en kan alles worden afgemixt.
Zijn droom (een plaat uitbrengen) komt binnenkort uit, aangezien Erick E interesse heeft voor zijn creaties. Bovendien worden zijn tracks ook gedraaid in de locale discotheken hiero en wordt het goed ontvangen door het publiek, terwijl niemand weet dat hij het gemaakt heeft.
quote:dan kijk jij zeker alleen maar naar tmf naar de videoclip edit en hoor je op de radio alleen maar de radio edit van 3 minuten.. die is inderdaad zwaar minder ja
Op woensdag 26 september 2001 01:11 schreef _psilocybin het volgende:[..]
ik vind 't een zaadnummer eerste klas. er wordt dan inderdaad meteen geroepen 'tiesto gaat de techno kant op' of iets dergelijks, maar techno hoort vette grooves en geluiden te hebben. dit is gewoon een tiesto nummer zonder melodie, een kaal en zoutloos geheel. ik heb absoluut niets tegen minimale house, integendeel, maar bij minimale tracks hoort datgeen wat je _wel_ hoort subtiel en inteligent te zijn. deze track heeft gewoon helemaal niets. die toeter is gewoonweg goedkoop en er zit geen climax of niets in. platgezegd, t'is gewoon troep
en de mainstream denkt idd hee tiesto dus moet het wel goed zijn, zonder ook het nummer zelfs maar gehoord te hebben
toen ik dit nummer voor het eerst hoorde dacht ik w000t wat een vet nummer, hoorde pas 3 weken later dat het tiesto was, en toen had ik zoiets van wtf, maar als het niet van tiesto was dan had ik het evengoed wel een aardige knaller gevonden
ik heb zelf de 12" ervan, de remixen van het nummer vind ik ook tegenvallen (maar meer omdat er dan geprobeerd wordt een soort van vrolijk trancemelodieus nummer van te maken ) maar in het origineel (van 9 minuten lang ofzo) zit toch echt wel een vette climax, als die 'toeter' rond gaat zingen steeds harder en harder, en dan is het ff stil en begint het nummer weer verder met de beat, en knalt lekker door, prima te verwerken in een techno-set verder
beter dan sommige plaatjes die onder de noemer 'hardtrance/hardhouse' vallen, dat is pas echt monotoon gebeuk
maarja smaken verschillen he
quote:* Phydomir meld zich...
Op vrijdag 28 september 2001 14:02 schreef terabyte het volgende:
Wat veel mensen niet weten is dat er heel veel mensen zijn, die ergens op een zolderkamertje dag en nacht bezig zijn met de muziek van hun voorkeur en dat al deze mensen (als ze de kans zouden krijgen om een paar dagen in een studio door te brengen) best een stel hits kunnen produceren.
heb zelf vroeger ook heel wat aangeklooid met fasttracker, maar de kwaliteit daarvan was door de gebruikte programmaatjes niet echt geweldig, heb sinds een paar maanden reason maar nog niet echt de tijd gehad om me erin te verdiepen, en na mijn 'fasttracker' periode nog een keertje een liveset gedaan met rebirth en m'n laptopje, het publiek kwam er pas na een kwartier ofzo achter dat er geen cd'tje of plaat gedraaid werd maar dat ik live met rebirth aan het spelen was en ze bleven uit hun dak gaan dus dat was wel oke
jammer genoeg is echte apparatuur nog altijd reteduur, het pielen met muis en laptop was leuk voor een keertje maar ook niet alles helaas
quote:dat vraag ik me af. als ik zelf iets gemerkt heb bij de overstap van ft2/buzz etc. naar midi is dat je eigenlijk weer opnieuw muziek moet leren maken en bovendien de 'regels' moet kennen. ik dacht in mijn trackertijd ook dat ik wel eventjes een platencontract zou scoren maar als je dan op midi overgaat en je blijkt helemaal nix van compressie,eindmix etc. af te weten is het toch wel even anders. jammer genoeg(?) is de slaapkamerproducer ook gedwongen de technische kant goed onder de knie te hebben..
Op vrijdag 28 september 2001 14:57 schreef Phydomir het volgende:
hou me nu vooral bezig met Buzz, super fijn proggie vink dat.
Het enige probleem wat ik altijd heb is om goede geluiden te vinden voor m'n melodien, die zijn dan ook altijd het minst in m'n nummers
Krijg meestal vrij positieve kritiek op m'n nummers (van de "echte" producers/label managers) maar vaak zijn de geluiden te onorigineel en de melodien dus niet goed.
Ik heb zelf het idee dat ik als ik prof. spullen tot m'n beschikking zou hebben dat ik dan zo een platen contract zou hebben( iig een veel grotere kans op)... maar ja, dat heb ik dus niet
en then again, als je *echt* supergoed bent .. ik ken ook wel mensen waarvan buzz tracks op plaat gereleased zijn. helaas zal dat niet veel mensen lukken ..
quote:Ehm dat is toch normaal ook een cool nummer!
Op woensdag 26 september 2001 08:53 schreef Tranceptor het volgende:
En voor degene die zij dat het zo lekker klonk in de discotheek. Met wat drankjes op en een knappe griet aan je zijde vind je waarschijnlijk 'bosje rode rozen' nog een cool nummer!
heb in ieder geval wel respect voor wat ie bereikt heeft, doe hem dat maar eens na
quote:Ik krijg er ook kippenvel van, gadverdamme wat een kutplaat. Voor de rest passen die Hide U en Flight 643 naar mijn mening totaaal niet bij elkaar.
Op woensdag 26 september 2001 12:44 schreef MissX het volgende:
en de remix van Flight 643 en Hide U van Kosheen vind ik echt super. Maar het nr van Kosheen blijf ik zowiezo kippenvelnr vinden.
quote:Ik ben echt supergoed, maar ja... zelfs dan...
Op zaterdag 29 september 2001 13:17 schreef _psilocybin het volgende:
en then again, als je *echt* supergoed bent .. ik ken ook wel mensen waarvan buzz tracks op plaat gereleased zijn. helaas zal dat niet veel mensen lukken ..
drie dingen belangrijk:
talent
contacten
apparatuur/technische kennis daarvan
quote:hehe okee voorop gesteld, niets gaat vanzelf maar et is wel mogelijk (met werk, et wordt je niet in je schoot geworpen ofzo)
Op zaterdag 29 september 2001 13:17 schreef _psilocybin het volgende:
ik dacht in mijn trackertijd ook dat ik wel eventjes een platencontract zou scoren maar als je dan op midi overgaat en je blijkt helemaal nix van compressie,eindmix etc. af te weten is het toch wel even anders. jammer genoeg(?) is de slaapkamerproducer ook gedwongen de technische kant goed onder de knie te hebben..en then again, als je *echt* supergoed bent .. ik ken ook wel mensen waarvan buzz tracks op plaat gereleased zijn. helaas zal dat niet veel mensen lukken ..
bij mij op de middelbare school zat een groepje die altijd muziek aan et maken was op Amigaatjes en fasttrackers etc. noemden zich G-town madness ken ze verder niet maar zag ze altijd bezig op de schoolfeestjes enzo, en die zijn er mee verder gegaan en want hoorde laatst via via dat ze nu zelfs voor Alice Deejay en Van Diepens dancedepartment produceren
quote:De Wippenberg remix van ATB - Let U go is het lekkerst!!!
Op zaterdag 29 september 2001 16:27 schreef SpeCteR het volgende:
die versie van Flight 643 die je op tv ziet is geen k*t aan moet veel meer bass inin duitse discotheken bij ons in de buurt weten ze ehm goed te draaien, met een phatte bass erachter, hetzelfde doen ze met atb - let u go
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |