laatst zei iemand tegen me dat ik "op een bepaalde manier" keek toen ik door een meisje werd aangesproken. Ik was me van geen kwaad bewust, maar blijkbaar zond ik wel bepaalde signalen uit. Voor mijn gevoel deed ik gewoon normaal, aardig, vriendelijk...
Ik zou niet weten hoe, maar onbewust gebeurd dat flirten blijkbaar toch wel. Bepaalde manier kijken, lachen en gedragen ofzo . Is het een (onbewust) primair paringsritueel?
oei nu ik er over nadenk is het best een zooi dan. Wél flirten met dames maar vervolgens je van geen kwaad bewust zijn. En dat terwijl ik dat bij meiden altijd zó fck'n irritant vind als ze dat bij mij doen
Hoe doe jij dat, flirten? En doe je dat bewust, desnoods met plan van aanpak?
[Dit bericht is gewijzigd door cos-micV op 14-02-2004 12:05]
quote:nou ja zeg. We kunnen er toch wel een beetje over babbelen?
Op zaterdag 14 februari 2004 12:03 schreef cos-micV het volgende:
www.lichaamstaal.com
quote:Wie de fuck ben jij nou weer?
Op zaterdag 14 februari 2004 12:03 schreef cos-micV het volgende:
www.lichaamstaal.com
quote:Aangenaam ik ben cos-micV.
Op zaterdag 14 februari 2004 12:05 schreef SuperUli het volgende:[..]
Wie de fuck ben jij nou weer?
quote:Ja oke...was een beetje kort ..
Op zaterdag 14 februari 2004 12:04 schreef chocolatemoeze het volgende:[..]
nou ja zeg. We kunnen er toch wel een beetje over babbelen?
Ik mag dan wel gigantisch baggeren buiten [r&p] maar ik zou het echt zonde vinden als daardoor meteen een topic binnen r&p volgebaggerd moet worden.
quote:Of je zorgt gewoon dat je een beetje op de hoogte bent
Op zaterdag 14 februari 2004 12:05 schreef SuperUli het volgende:
Wie de fuck ben jij nou weer?
aard vh beestje dus.
geen opzet, geen strategie.
quote:Vroeger werd mij vaak 'verweten' dat ik zat te flirten, terwijl ik me van geen kwaad bewust was. Dat wil zeggen: ik was me wel bewust van het feit dat ik [vul naam in] méér dan alleen gewoon leuk vond, maar dat dat zo duidelijk was voor de ander, dat wist ik niet.
Op zaterdag 14 februari 2004 11:58 schreef chocolatemoeze het volgende:
Hoe doe jij dat, flirten? En doe je dat bewust, desnoods met plan van aanpak?
Heel wat jaren later heb ik mezelf wel een beetje in de gaten. Ik wéét dat als ik iemand méér dan leuk vind, ik accuut in de flirt-mode schiet. Dat is: ánderen zien dat als een flirt; ik voel het als 'jij boeit me en ik ben benieuwd naar jou'.
opgewekt flirtgedrag is nl. zo kunstmatig
quote:Ja idd. Ik heb ook een "tik" ik haal heel vaak mijn hand door mijn haren heen. Dat wordt dus ook vaak als een flirtpoging gezien
Op zaterdag 14 februari 2004 12:13 schreef milagro het volgende:
denk ik nooit over na.
flirten gaat vanzelf, en heeft 9 vd 10 keer niets en 1 keer dus alles te betekenenaard vh beestje dus.
geen opzet, geen strategie.
quote:maar goed, stel dat je nu iemand écht leuk vindt?
Op zaterdag 14 februari 2004 12:19 schreef DarkElf het volgende:
opgewekt flirtgedrag is nl. zo kunstmatig
quote:Dan heb je een heel open lichaamshouding, je draait je meer naar hem/ haar toe. Je "hangt aan zijn/ haar lippen" als ze iets aan het vertellen zijn. Je mond een beetje open houden als diegene naar je kijkt, dat werkt verleidelijk. etc... Zoiets??
Op zaterdag 14 februari 2004 12:24 schreef chocolatemoeze het volgende:
maar goed, stel dat je nu iemand écht leuk vindt?
quote:dan denk ik dat het echt wel gewoon er is...
Op zaterdag 14 februari 2004 12:24 schreef chocolatemoeze het volgende:[..]
maar goed, stel dat je nu iemand écht leuk vindt?
al die opgewekte moves of knipoogjes zijn echt zo slecht
quote:is het ook, als je je bewust bent als iemand naar je kijkt tenminste
Op zaterdag 14 februari 2004 12:23 schreef Dreuzel het volgende:[..]
Ja idd. Ik heb ook een "tik" ik haal heel vaak mijn hand door mijn haren heen. Dat wordt dus ook vaak als een flirtpoging gezien
mijn flirten is wat directer, geen gebaartjes of poses, gewoon altijd verbaal
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |