quote:Jemig, wat kan jij schelden, zeg, je bent net een allochtoon.
Op zaterdag 7 februari 2004 19:04 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Jij bent niet alleen een ontiegelijke klootzak.
Jij bent ook nog eens ontiegelijk dom!!!
quote:Nee, waarschijnlijk met onaangepaste lieden van Turske komaf, die zichzelf Turk noemen, maar het woord Turk volgens echte Turken niet eens waard zijn.
Op zaterdag 7 februari 2004 19:04 schreef Meh7 het volgende:[..]
Heeft acid problemen met Turken die in Turkije wonen?
Maar dat weet acid beter te vertellen neem ik aan.
quote:Ach, problemen met allochtonen worden nou eenmaal meer benadrukt. Dat is namelijk een hot item. Media zijn selectief en Fok! is daarnaast nog eens te lachwekkend om serieus te nemen.
Op zaterdag 7 februari 2004 19:11 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Ga jij maar even een paar dagen op de frontpage kijken.
Dan weet je genoeg
quote:Dan doe je dat niet jongen en droom jij maar weer lekker verder.
Op zaterdag 7 februari 2004 19:12 schreef Monidique het volgende:Ach, problemen met allochtonen worden nou eenmaal meer benadrukt. Dat is namelijk een hot item. Media zijn selectief en Fok! is daarnaast nog eens te lachwekkend om serieus te nemen.
quote:Ik zie nauwelijks dat Turken slecht in het nieuws komen (behalve een uitzondering hier en daar dan) En je hebt eerder al gezegd dat je wou dat de Turken eruit moesten en dat hun moskees met de grond gelijk mogen gemaakt worden.
Op zaterdag 7 februari 2004 19:11 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Nogmaals: Ik heb geen problemen met Turken.
Ken er zelf genoeg.
Ik heb alleen een hekel aan de turken die het beeld van de Turken in Nederland ernstig doen schaden.
Ga jij maar even een paar dagen op de frontpage kijken.
Dan weet je genoeg
Zet je feiten even opnieuw op een rijtje.
quote:Als je je mening vormt naar wat er op de FrontPage van Fok! staat, ben je gigantisch misgeïnformeerd.
Op zaterdag 7 februari 2004 19:14 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Dan doe je dat niet jongen en droom jij maar weer lekker verder.
quote:Vandaar dat de cellen vol zitten met allochtonen zeker?
Op zaterdag 7 februari 2004 19:12 schreef Monidique het volgende:[..]
Ach, problemen met allochtonen worden nou eenmaal meer benadrukt.
quote:Oh, en waarom dan wel? We gebruiken controleerbare bronnen hoor.
Media zijn selectief en Fok! is daarnaast nog eens te lachwekkend om serieus te nemen.
quote:Ik ontken nergens de problemen rond criminaliteit.
Op zaterdag 7 februari 2004 19:25 schreef R@b het volgende:
Vandaar dat de cellen vol zitten met allochtonen zeker?
quote:Omdat het een zwaar vertekend beeld van de wereklijkheid geeft.
Oh, en waarom dan wel? We gebruiken controleerbare bronnen hoor.
quote:Turkse jongeren scoren inerdaad aanmerkelijk lager qua criminaliteit dat Marokkanen en Antillianen. Geloof niet eens veel hoger dan autochtonen
Op zaterdag 7 februari 2004 19:14 schreef Meh7 het volgende:[..]
Ik zie nauwelijks dat Turken slecht in het nieuws komen (behalve een uitzondering hier en daar dan)
Turkse misdaad zit vooral in de drugscriminaliteit. De meeste Turken die in NL vermoord worden, zijn slachtoffer van andere Turken. Bovendien speelt het Koerdische Turkenprobleem nog mee.
[Dit bericht is gewijzigd door R@b op 07-02-2004 19:30]
quote:Zou jij dit even nader willen uitleggen?!
Op zaterdag 7 februari 2004 19:26 schreef Monidique het volgende:Omdat het een zwaar vertekend beeld van de werklijkheid geeft.
quote:Ja, hoor. Als je alleen maar hoort dat allochtonen criminaliteit plegen, ga je er zelf ook nog in geloven. En dat dit gebeurt, is duidelijk te zien aan de FP-reacties.
Op zaterdag 7 februari 2004 20:13 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Zou jij dit even nader willen uitleggen?!
Maar goed, dat heeft meer te maken met de ontvanger dan de messenger.
quote:Die moskees die betaal jij niet hoor. Bijna elke week wordt er geld opgehaald (in de moskee). En om maar niet te beginnen over wat de moskee allemaal krijgt tijdens Islamitische feesten.
Op zaterdag 7 februari 2004 20:11 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Ik zeg niet dat we gelijk alle Marokanen en turken het land uit moeten werpen.
Maar ik vind dat Moskees hier niet Nederland horen.
Als je in Allah wilt geloven prima, maar we gaan er niet mooie moskees voor hun maken die wij moeten betalen van onze belastingcenten)
quote:Ja ja, ze zorgen zeker allemaal voor overlast? En dat rechtvaardigt ook meteen om moskees met de grond gelijk te maken.
En ik weet niet of jullie de laatste jaren onder de grond hebben gezeten maar er is tegenwoordig echt teveel overlast van allochtonen en dat kan zo niet langer?
quote:Jij lijkt mij ook eerlijk gezegd niet zon heel intelligent persoon. Ik noem ook niet alle "Nederlanders" racist omdat er figuren zoals jij bijlopen.
Maarjah ik kan er weinig tegen doen in me eentje he!!?
En als jullie vinden dat ik niet spoor moeten jullie toch eerst even bij jullie zelf nagaan en denken wat nou nog normaal is in Nederland!!
Als Allochtonen zich normaal hier hadden gedragen had ik nooit zulke ideee gekregen hoor...!!!
[Dit bericht is gewijzigd door Meh7 op 07-02-2004 20:23]
quote:Volgens mij wil jij echt niet inzien dat dit werkelijk gebeurt in Nederland he!?
Op zaterdag 7 februari 2004 20:15 schreef Monidique het volgende:Ja, hoor. Als je alleen maar hoort dat allochtonen criminaliteit plegen, ga je er zelf ook nog in geloven. En dat dit gebeurt, is duidelijk te zien aan de FP-reacties.
quote:Wat is de bittere waarheid? Ik ontken niets, hoor.
Op zaterdag 7 februari 2004 20:20 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Volgens mij wil jij echt niet inzien dat dit werkelijk gebeurt in Nederland he!?
Het is gewoon de bittere waarheid!!
quote:Ik ben wel in aanraking gekomen met bedreiging, geweld en diefstal.
Dat je er zelf niet mee in aanraking bent gekomen is jou geluk.
quote:Ik ga geen discussie meer met jou aan.
Op zaterdag 7 februari 2004 20:18 schreef Meh7 het volgende:-Blaat-
quote:Wat probeer je hier duidelijk te maken dan?!
Op zaterdag 7 februari 2004 20:23 schreef Monidique het volgende:Wat is de bittere waarheid? Ik ontken niets, hoor.
[..]Ik ben wel in aanraking gekomen met bedreiging, geweld en diefstal.
quote:Rasistisch? Dit is gewoon poging tot massamoord! Maar ik kan me niet voorstellen dat je als mens zo'n hekel kan hebben aan zo'n bepaalde groep mensen
Op zaterdag 7 februari 2004 14:54 schreef Monidique het volgende:
Ja, kennelijk zijn er heel wat racistische mensen in Nederland. Zonde.
quote:Ben je een komiek, of iets dergelijks?
Op zaterdag 7 februari 2004 20:25 schreef AciD_Nightmare het volgende:[..]
Wat probeer je hier duidelijk te maken dan?!
Ik maak alleen even duidelijk dat jouw veronderstellingen niet kloppen.
quote:Aanpassen? Ze hebben het constitutioneel recht om die dingen neer te zetten, dat heeft niets met onaangepastheid te maken.
Op zaterdag 7 februari 2004 20:24 schreef AciD_Nightmare het volgende:[..]
Ik ga geen discussie meer met jou aan.
Met mensen die niet willen toegeven dat er tegenwoordig veel criminaliteit afkomstig is van de Allochtonen in Nederland.
En die Moskeen zijn door de Nederlandse regering betaald en niet door de Allochtonen zelf
Je bent hier in Nederland en je hebt je maar aan te passen.!!
Punt .
quote:Dat gekloot, bijvoorbeeld, komt niet in zo'n mate voor in hun land van origine, dat is juist Nederlands.
Op zaterdag 7 februari 2004 20:34 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Ik heb geen zin om hier verder in discussie te gaan met een paar mensen die niet kunnen inzien dat ik moeite heb dat hier in NEDERLAND buitenlandse gewoonten worden voortgezet.
quote:De enige vijandigheid komt van jouw kant.
Want ik voel hier behoorlijk wat vijandigheid opkomen en ik geef gewoon mijn mening en daar hoeven jullie mij niet op te beoordelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |