gisteren was er in de binnenstad hier ook van alles aan de hand
nog steeds nix gehoord
quote:slimme reactie....kijk eens naar je avatar slimme jongen!
Op zondag 11 januari 2004 15:04 schreef Zwansen het volgende:
Die negers weer...
quote:Kijk eens naar mijn PI bij mijn vorige post slimme jongen...
Op zondag 11 januari 2004 15:06 schreef sjimz het volgende:[..]
slimme reactie....kijk eens naar je avatar slimme jongen!
quote:neuh..maar geen zin om te flamen..maar je post is wel erg kortzichtig zzzzzzzzzzzzz
Op zondag 11 januari 2004 15:07 schreef Zwansen het volgende:[..]
Kijk eens naar mijn PI bij mijn vorige post slimme jongen...
[Dit bericht is gewijzigd door sjimz op 11-01-2004 15:09]
quote:Inderdaad de politiescanner doet het inmiddels niet meer hier
Op zondag 11 januari 2004 15:06 schreef Suard het volgende:
ik hoorde dat ze een apart kanaal hebben ingesteld voor dat Beverwijk gedoe, dus het zal wel aardig uit de hand lopen
quote:Wat is er mis met Emmen? En hoezo mijn post kortzichtig? Zoiets noemen we ook wel een (matige) grap...
Op zondag 11 januari 2004 15:08 schreef sjimz het volgende:[..]
neuh..maar geen zin om te flamen..maar je post is wel erg kortzichtig zzzzzzzzzzzzz
edit: laat maar je komt uit emmen...daar wonen alleen maar blanke boeren ... kom uit je grot !
quote:dan had ik je verkeerd begrepen
Op zondag 11 januari 2004 15:11 schreef Zwansen het volgende:[..]
Wat is er mis met Emmen? En hoezo mijn post kortzichtig? Zoiets noemen we ook wel een (matige) grap...
quote:Hoezo kortzichtig...
Op zondag 11 januari 2004 15:12 schreef sjimz het volgende:[..]
en wat er mis is met emmen....het zijn boeren
en kunnen niet voetballen ook niet
quote:Inderdaad. De zooi liep hier uit de hand toen vandaag de computermarkt handelaren weigerden hun deuren ook te sluiten omdat de entree voor hun deel van de markt niet geldt. Grote groepen standhouders (+/- 100 of nog wel meer) uit de andere hal dwongen de computermarkthandelaren ook te sluiten en toen die weigerden werden er vitrines kapot gegooid en zaken helemaal kort en klein geslagen. Sindsdien blijft er maar politie toestromen.
Op zondag 11 januari 2004 15:08 schreef Adune_Ringeril het volgende:
Voor het gratis gedeelte van de zwarte markt moet je vanaf dit weekend ook betalen. Daar zijn de meeste standhouders het niet mee eens. Gister waren ze ook al bezig.
quote:grapje
Op zondag 11 januari 2004 15:13 schreef Zwansen het volgende:[..]
Hoezo kortzichtig...
btw ik hou op met offtopic zijn...
quote:Goed plan!
Op zondag 11 januari 2004 15:14 schreef sjimz het volgende:[..]
grapje
btw ik hou op met offtopic zijn...
quote:Is er nu helemaal niemand die er dichtbij woont die nieuwe informatie heeft?
Op zondag 11 januari 2004 15:17 schreef sjimz het volgende:[..]
![]()
quote:nu.nl:
Op zondag 11 januari 2004 15:37 schreef onanymous het volgende:[..]
Is er nu helemaal niemand die er dichtbij woont die nieuwe informatie heeft?
quote:
Beverwijkse Bavaar dicht na demonstratieUitgegeven: 11 januari 2004 16:01
BEVERWIJK - De Beverwijkse Bazaar heeft zondagmiddag in samenspraak met de politie en de gemeente de deuren eerder gesloten. Het besluit werd genomen als gevolg van een protestactie van ontevreden handelaren in een van de drie markten, de Grand Bazaar. Zij zijn kwaad op de directie, die entreegeld voor de hal wil heffen.
Na de mislukte onderhandelingen van zaterdag groeiden zondag de acties tegen de Beverwijkse Bazaar in omvang. De ontstemde handelaren bezetten in de ochtenduren een rotonde op de belangrijkste toegangsweg naar de Bazaar, waar het verkeer op de A9 ook korte tijd hinder van ondervond. Later verplaatsten de protestacties zich naar de ingang van het terrein van de Beverwijkse Bazaar.
86.4750 (836)
468.2100 (454)
De koppeling tussen 836 en 454 geeft wat problemen. Tevens lopen er agenten Zeer gespannen situatie op Beverwijkse Bazaar (11-01) Onderhandelingen tussen de directie van de Beverwijkse Bazaar en de marktkooplieden zijn zaterdagochtend op niets uitgelopen. Men zou verder onderhandelen op een geheime lokatie nadat eerder een kleine overeenkomst was gesloten. In die overeenkomst stond ook dat er niet meer gedemonstreerd mocht worden. De geheime lokatie was echter uitgelekt waar demonstranten eisten dat er geen entree gelden zouden worden geheven. Hierop besloten de advocaten van de Bazaar en de marktkooplieden dat de rechter zich erover moet buigen. Op de Bazaar waren zaterdag weinig winkels open. Diegene die wel open waren werden verzocht hun winkel vrijwillig te sluiten. Een politie peleton die verdekt stond opgesteld hoefde niet in actie te komen. Zondag is de situatie echter heel anders. Er hangt op de Bazaar een zeer gespannen sfeer. Zondagochtend bezette demonstranten een rotonde naar de Bazaar toe. Dit leverde een enorme verkeers chaos op. Hal 5 is inmiddels gesloten vanwege de gespannen situatie. Een martkoopman die zich opwierp als woordvoerder wist de menigte demonstranten tot bedaren te brengen. Op dit moment is het rustig maar gespannen (15:17 uur).
met een 10 kanaals porto waar kanaal 454 niet op zit. Het portofoonkanaal
wat nu gebruikt gaat worden is kanaal 417, 466.8100
[Dit bericht is gewijzigd door Loedertje op 11-01-2004 16:43]
quote:ok...
Op zondag 11 januari 2004 16:26 schreef Loedertje het volgende:
455.8100
455.8900
455.9300
467.3500
86.4750 (836)
468.2100 (454)De koppeling tussen 836 en 454 geeft wat problemen. Tevens lopen er agenten
met een 10 kanaals porto waar kanaal 454 niet op zit. Het portofoonkanaal
wat nu gebruikt gaat worden is kanaal 417, 466.8100
edit - laat maar, reply was even te lang onderweg....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |