Mijn oom heeft een tweewieler-bedrijfje en verkoopt brommers en scooters en dergelijke. Zo had ie pas geleden een gloednieuwe scooter verkocht aan een meisje; het meisje heel blij met haar nieuwe aanwinst. Maar dan, 4 weken later, wordt haar scooter gestolen! erg overstuur natuurlijk..het zal je maar overkomen
Ze komt echter via via er achter wie haar scooter gestolen heeft, en waar ie staat. Ze gaat kijken op het adres...en inderdaad...haar scooter staat samen met nog een tiental scooters in de achtertuin van dit adres!!
Dus wat doe je dan als beschaafd burger..je stapt naar de politie natuurlijk! Dus het meisje doet haar verhaal, vertelt dat haar scooter is gestolen en dat ze weet waar ie staat. Je verwacht dan dat men meteen met een stel agenten die scooter gaat halen. Toch? Maar nee, het adres wordt bewoond door, laten we zeggen...een aantal mannelijke personen afkomstig uit een niet nader te noemen land....en de politie 'begint daar niet aan'. Dat kreeg ze te horen...'daar beginnen we niet aan'. Ze durfden niet.... Onze vaderlandse politiemacht..durft dus NIET..een gestolen scooter te gaan halen.
Ze deed haar verhaal ook bij de verzekering maar die kon ook niet de scooter gaan halen. Gelukkig was ze all-risk verzekerd en kreeg ze uiteindelijk een nieuwe scooter van de verzekering, maarrr....
...mijn ongeloof was zo groot toen ik dit allemaal hoorde. Waar is de politie in hemelsnaam mee bezig? Ik ben hier nog steeds zo kwaad over. Ik kan schelden en tieren wat ik wil natuurlijk maar daar schiet ik niks mee op, snap ik ook wel. Maar wat vinden jullie hier nou van??
Ik bedoel, ze staan wel de brave burgers te flitsen als we 1 kilometer per uur te hard rijden; pakken rotjes af van kindertjes die voor 10 uur 's ochtends staan af te steken; terwijl drugssmokkelaars met 2,9 kilo heroine vrijuit gaan zonder boete en scooter-dieven worden niet eens aangesproken. Hoe krom kan het zijn?
Ik had vroeger als klein jochie groot respect voor de politie, maar door al die berichten die je in de krant leest tegenwoordig. Je kunt de politie niet meer serieus nemen....die kun je toch gewoon niet meer serieus nemen! Ik ben bang dat, de volgende keer dat ik een agent tegenkom op straat of tijdens een verkeerscontrole, ik hem/haar in het gezicht uitlach. En dan...? Word ik dan aangehouden en gearresteerd voor het beledigen van een ambtenaar in functie? Krijg ik dan een strafblad??
Nederlandse politie schaam je! En schaam je diep! Stel eens wat prioriteiten, en pak de mensen op die het verdienen. Leer eens van je daden.
Nederland is krom...
Kennis via de gracht langs z'n huis, heeft een achtertuintje dat op de gracht uitkomt met een schuurtje erop etc. Hij fietst, en ziet een manspersoon in zijn bootje met z'n halve schuur aan spullen erin. Hij stapt af, springt in dat bootje, mept die kerel eruit, en vaart terug naar huis. Staat ie bezig met het inladen van z'n troep, komt bovengenoemd manspersoon met een politieagent aangehuppeld, meneer had een aanklacht ingediend wegens mishandeling. Daarnaast moest kennis alles teruggeven, want op het moment dat bovengenoemd manspersoon in de gracht vaarde waren het ZIJN spullen, en was kennis strafbaar.
NIET durven...zie gasten durven toch ook een scooter te jatten!
Als ze nou betrapt zouden worden bij het jatten: "och nee tuurlijk meneer, steelt u rustig verder!"
Belachelijk...naja eigenlijk gewoon een keer terug jatten...maar dat doe je ook niet!
Toch vinnik het vaag...als ik toch tegen de wouten zeg dat er ergens een partij illegale DVD-spelers staan dan gaan ze toch ook op onderzoek uit, bij scooters dus blijkbaar niet...en als er dan van die woutenscooters bijstaan.......:?
Onze auto werd gestolen uit de straat en een week later teruggevonden met de dief er in.
Die heeft er een week in gewoond
Hij word opgepakt en een dag later weer vrijgelaten
De auto werd door de politie bij ons in de straat afgeleverd omdat we de openbare weg niet op mochten doordat de sloten kapot waren.
We hebben de auto naar de sloop moeten brengen omdat hij zo beschadigd en vervuild was
De dader is nooit voor de rechter gekomen omdat het geen prioriteit had
En de klap op de vuurpijl kwam voor mij dat we een rekening van de politie kregen van 100 euro voor het slepen
Dus conclusie: Dader (van buitenlandse afkomst ook) gaat vrijuit terwijl hij voor meerdere soortgelijke vergrijpen werd gezocht zo vertelde ons de politie.
En de slachtoffers zijn de auto en 100 euro kwijt terwijl we onschuldig zijn
Leuk hoor Nederland!!!! NOT!!!!
quote:Gematst? niks gemats, jullie waren met een groep ...
Op dinsdag 6 januari 2004 18:27 schreef Je_moedah het volgende:
Och, in dit geval vind ik het erg lullig van ze maar vandaag ben ik ongelooflijk gematst door ze. Ik stond dus met een paar vrienden in een drukke straat. Een van hen had nog wat illegaal vuurwerk en gooide dus een nitraat midden op die straat. Keiharde knal dus, en er komen toevallig net politie-agenten aangelopen. Die wilden zien of we verder nog vuurwerk hadden, we werden gefouilleerd, alleen die jongen had nog wat nitraten en strijkers, die moest hij dus inleveren. Hij gaf toe dat hij het gedaan had, maar kreeg samen met ons alleen een waarschuwing. Zelfs nadat ze het overige vuurwerk van hem dus innamen wat ook illegaal was. Dat vind ik nog best netjes van ze
quote:Lol, die 100 euro's is wel heel erg
Op dinsdag 6 januari 2004 18:31 schreef mirelia het volgende:
....
quote:
Op dinsdag 6 januari 2004 18:32 schreef Hiawatha het volgende:
Tijd dat we het leger in zetten. Met een tank naarbinnen rausen, mensen uit het niet nader te noemen land overhoop schieten en scooters terugnemen. Klaar.
quote:en toch is het zo. Ze kunnen het misschien wel, maar ze doen het dus niet. Ik stond ook met m'n oren te klapperen hoor...
Op dinsdag 6 januari 2004 18:36 schreef MarocPower het volgende:
Ik geloof dat dat niet helemaal kan kloppen. De politie kan altijd met veel manschappen dat huis invallen. Ik geloof totaal niet dat de politie bang is om daar een inval te doen. Ze moeten een hele goeie reden hebben waarom ze daar niet naartoe willen.
Ik denk gewoon dat je nog een keer naar de politie moet gaan, naar iemand met een hogere functie die wat gezag heeft. Want die 1e agent die je hebt aangesproken lijkt mij niet 100%, hij kan zich vergist hebben of jou niet helemaal hebben begrepen...Maarjah het probleem is al opgelost...:X
Wat niet wegneemt dat er vast een hele hoop beter zou kunnen worden aangepakt door de politie. Maar in ieder geval niet op grond van via-via verhalen.
[Dit bericht is gewijzigd door KreKkeR op 06-01-2004 18:46]
Die ambtenaren luisteren niet naar andere dingen....
quote:Als je die 100 euro betaalt, ben je echt een drol met vingers.
Op dinsdag 6 januari 2004 18:31 schreef mirelia het volgende:
Ik heb iets soortgelijks meegemaakt vorig jaarOnze auto werd gestolen uit de straat en een week later teruggevonden met de dief er in.
Die heeft er een week in gewoond
Hij word opgepakt en een dag later weer vrijgelaten
De auto werd door de politie bij ons in de straat afgeleverd omdat we de openbare weg niet op mochten doordat de sloten kapot waren.We hebben de auto naar de sloop moeten brengen omdat hij zo beschadigd en vervuild was
De dader is nooit voor de rechter gekomen omdat het geen prioriteit had
En de klap op de vuurpijl kwam voor mij dat we een rekening van de politie kregen van 100 euro voor het slepenDus conclusie: Dader (van buitenlandse afkomst ook) gaat vrijuit terwijl hij voor meerdere soortgelijke vergrijpen werd gezocht zo vertelde ons de politie.
En de slachtoffers zijn de auto en 100 euro kwijt terwijl we onschuldig zijnLeuk hoor Nederland!!!! NOT!!!!
quote:Ja hoor. En als ie die scooter zelf gaat halen en er vallen klappen dan heeft hij het gedaan. Krijg je een boete.
Op dinsdag 6 januari 2004 18:40 schreef TheFrankey het volgende:![]()
![]()
weer zo'n klote verhaal over hoe de politie niet moet handelen. Doet het dan lekker zelf??? maar neee....fuck jou
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |