Ik hoop dat er dan meer animo voor is. Tis namelijk een veels te goeie auto voor de sloop.
Zodra ik meer weet (moet mijn auto ook verkopen) laat ik wat van me horen en is de auto er hopelijk nog.
Ik heb er twee maanden geleden (vlak na de keuring) nog 500 euro voor geboden gekregen, door een garage in de buurt. Alleen was mijn financiële situatie nou niet zo floriant om hem te verkopen en een nieuwe te kopen .
De mijne heeft dus aanzienlijk meer gelopen en het interieur is ook meer 'uitgeleefd'. Mijn achteruitwisser weigert sinds twee weken dienst (binnenkort op de sloop een nieuwe halen) en de antenne is door zatte jochies eraf gebroken (maar radio-ontvangst is nog steeds toppie). Tevens zijn er een paar kleine roestplekjes aan de deur te zien. 400 euro is echt peanuts voor deze bolide!
Succes met de verkoop!
[/verkoop stimulatie modus]
quote:Dus?
Op woensdag 24 december 2003 10:25 schreef Rooligan het volgende:
[verkoop stimulatie modus]
Mijn APK was 2 nieuwe banden en een nieuw wiellager -> 150 euro en klaar.
Het Polootje heeft nog nooit geweigerd, ook in de vrieskou starten en rijden. Onderhoud is nihil, motor verbruikt nauwelijks tot geen olie (heb hem nu bijna 3 jaar, en alleen bij de aankoop olie ververst).
Ik heb er twee maanden geleden (vlak na de keuring) nog 500 euro voor geboden gekregen, door een garage in de buurt. Alleen was mijn financiële situatie nou niet zo floriant om hem te verkopen en een nieuwe te kopen
.
De mijne heeft dus aanzienlijk meer gelopen en het interieur is ook meer 'uitgeleefd'. Mijn achteruitwisser weigert sinds twee weken dienst (binnenkort op de sloop een nieuwe halen) en de antenne is door zatte jochies eraf gebroken
(maar radio-ontvangst is nog steeds toppie). Tevens zijn er een paar kleine roestplekjes aan de deur te zien. 400 euro is echt peanuts voor deze bolide!
Succes met de verkoop!
[/verkoop stimulatie modus]
Geen twee auto's zijn het zelfde, die van jou kan dan altijd starten en nooit dienst weigeren dat wil nog niet zeggen dat dat bij deze ook het geval is.
Maar verder ben ik nog STEEDS heel erg geintresseerd
Mail mij even op
a.scheurwater2@chello.nl
Mvg
Mark
Ik wet jou adres niet en zou toch nog graag even het een en ander willn weten.
Mail me dus ff!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |