quote:Goede zaak!
Belgische jeugd wil remlicht voorop autoBRUSSEL - De Belgische jeugdbeweging voor veilig verkeer wil dat auto's ook aan de voorkant een remlicht krijgen. Bij een zebrapad of kruispunt is dan te zien of de naderende auto aan het remmen is.
Het extra remlicht kan ook nuttig zijn in files en voor agenten die het verkeer regelen, vinden de Responsible Young Drivers (RYD). De beweging heeft nu een speciale vergunning gekregen voor een test.
Een jaar lang rijden er zes auto's rond met de lamp, die groen oplicht. Dat groeit uit naar tweehonderd wagens in alle Belgische provincies. De RYD zal steeds tussentijds bekijken of het zogeheten hoffelijkheidslicht doeltreffend is, aldus de Gazet van Antwerpen dinsdag.
Ik ben benieuwd of dit zal worden doorgevoerd op auto's.
quote:Mwa, onzin.
Op dinsdag 18 november 2003 12:39 schreef Kresj het volgende:
Ik hoop het niet. Al dat gedoe op je auto... Leer maar gewoon eens uitkijken.
quote:Veiligheid boven alles.....daar doe jij blijkbaar niet aan?
Op dinsdag 18 november 2003 12:39 schreef Kresj het volgende:
Ik hoop het niet. Al dat gedoe op je auto... Leer maar gewoon eens uitkijken.
quote:Het is geen typisch belgische vinding.
Op dinsdag 18 november 2003 12:39 schreef Faithz het volgende:
typisch belgisch![]()
voor mij hoeft het niet iig
quote:Lekker bekrompen zeg...
Op dinsdag 18 november 2003 12:41 schreef Foxx2k3 het volgende:
ja en als we dan ook nog een snelheids begrenzer op de auto zetten dat ie niet meer boven 10Km/u kan dan zullen er geen ongelukken meer gebeuren
Bijna 90+% van alle ongelukken gebeuren omdat mensen niet aan het opletten waren, voorbeelden als 'ff sigaretje uitdrukken, cd'tje pakken op de achterbank, van 3FM naar 538 verzetten, stukje boterham wat valt en wat je probeert op te pakken..)
De andere procenten zijn ongelukken die meestal komen door weersomstandigheden; ijzel op de weg, etc.
quote:bestaan al
Op dinsdag 18 november 2003 12:41 schreef Foxx2k3 het volgende:
ja en als we dan ook nog een snelheids begrenzer op de auto zetten dat ie niet meer boven 10Km/u kan dan zullen er geen ongelukken meer gebeuren
quote:Kut, daar had ik op moeten zoeken.
Op dinsdag 18 november 2003 12:42 schreef HPoi het volgende:
Dubbel! hoffelijksheids(rem)licht
Bijv. als je op een twee baans weg bij het stoptlicht naar links moet (op de derde baan) terwijl auto's rechts langs je heen zoefen, kijk altijd goed in mn spiegel of iedereen wel ziet dat ik stil sta, voor hetzelfde geld knalt er iemand frontaal achterop je!.
Met dat groene licht kan je het zien gebeuren en dus nog de berm inschieten.
En daarna een geluidsbegrenser voor audio-apparatuur in je auto, met een decibel meter ofzo.
quote:wanneer ga jij naar het bejaardentehuis?
Op dinsdag 18 november 2003 12:46 schreef ABC-tje het volgende:
Goed plan, net als het derde remlicht aan de achterkant. Nu alleen nog het verplichtstellen van rijden met licht overdag.En daarna een geluidsbegrenser voor audio-apparatuur in je auto, met een decibel meter ofzo.
![]()
Ik hoef geen lelijke groene lampen op mijn auto omdat
voetgangers te lui zijn om uit te kijken tijdens het oversteken.
Bovendien is het al helemaal een onzinnig idee omdat je zelf
heel goed kunt herkennen of een auto afremt of niet.
Ik zou haast zeggen: echte een 'belgisch' idee!
quote:Prima idee
Op dinsdag 18 november 2003 12:46 schreef ABC-tje het volgende:En daarna een geluidsbegrenser voor audio-apparatuur in je auto, met een decibel meter ofzo.
Of nog beter: van die mooie nieuwe undercarLED set!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |