Ik was dus op zoek naar een site waar ik mijn foto's kwijt kon (a la Pixum) maar dan wel zodanig dat ik nog een kleine bijdrage bovenop de prijs kon gooien. Omdat ik zo'n site niet kon vinden heb ik er maar zelf één gemaakt. Het resultaat is fotos.nu
Deze site is handig voor mensen die net als ik fotoseries maken van activiteiten waar veel mensen komen. Je bepaalt zelf hoeveel provisie je per verkochte foto wil ontvangen en hoeft er niks aan te doen, behalve dan het aanmaken van een album en het uploaden van je foto's. We hebben zelfs hele coole flyers laten maken zodat je tijdens het fotograferen mensen kunt laten weten waar ze moeten zijn om jouw foto's te bekijken.
Nog even voor de duidelijkheid: het gaat dus wel om strakke foto's van openbare activiteiten waar veel mensen zijn geweest. Dus kom niet aanzetten met foto's van je verjaardag ( tenzij daar heel veel mensen waren die allemaal de foto's willen nabestellen )
Groetjes,
Stephan
[Dit bericht is gewijzigd door Ouwesok op 10-11-2003 23:06]
het antwoord:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |