Spelregels
Iemand heeft een vraag gesteld en het is aan jou en de mede-Fok!kers om die te beantwoorden. Als de vragensteller dit nodig acht, mag hij natuurlijk hints geven. Bij onduidelijkheid beslist de vragensteller wie het goede antwoord gegeven heeft en wie het punt krijgt.
Degene wie hem het eerst goed beantwoord heeft mag de volgende vraag stellen, er lopen dus niet meerdere vragen tegelijk. Als deze persoon dat niet binnen een uur gedaan heeft, mag iemand anders deze taak van hem overnemen. Dit om het topic niet onnodig lang vast te laten zitten.
Het is niet toegestaan om meerdere antwoorden in één post te geven. De vragensteller dient, in het geval dit tog gebeurt alleen naar het bovenste antwoord te kijken en de rest te negeren.
Het is handig als de persoon die de vraag gesteld heeft het topic in de gaten blijft houden. Als hij/zij voor een langere periode daar niet toe in staat is, is er waarschijnlijk wel iemand bereidt om deze vraag op te geven, aan wie dan het goede antwoord doorgegeven kan worden, zodat deze de jurering verder op zich kan nemen.
Het is niet toegestaan om meer dan 2 gokken/antwoorden te doen, voordat de vragensteller deze afgekeurd heeft. Dit om het spammen van tig antwoorden door één persoon te voorkomen.
Puntentelling
Elke maand wordt er een nieuwe ranking gestart. De laatste vraag die voor 0:00 uur van de laatste dag van de maand is gesteld, telt nog mee voor die maand. Als deze vraag beantwoord is wordt er een nieuwe topic geopend (met als titel: "Fok! Movie Trivia - [MAAND JAAR] I").De resultaten van de vorige maanden en de overall ranking kun je in dit topic terugvinden: Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
Elke goed beantwoorde vraag is één punt waard. In elke 10e topic van de maand tellen de punten dubbel.
Vragen
Je mag vragenstellen over elke film die je kan bedenken (TV-films, direct-to-video-films, films die nog in de bios moeten komen, mogen dus ook), zolang je maar verwacht dat de vraag te beantwoorden is.
Vragen waarvoor meerdere antwoorden mogelijk zijn kun je het best vermijden, aangezien dit nog wel eens onduidelijkheden wat punten verdeling op kan leveren. Bij vragen met meerdere antwoorden, moeten al je antwoorden in dezelfde post staan om goedgekeurd te kunnen worden.
Een overzicht van de soorten vragen die al geweest zijn is hier te vinden, met dank aan mamamiep : Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
Spoilertag
Omdat er tegenwoordig een spoilertag is, is het handig om die af en toe te gebruiken. Zo was er laatst een vraag om 10 films op te noemen waar de hoofdpersoon dood ging op het eind. Als je die film nog niet hebt gezien, dan wil je dat niet weten. Daar is de spoilertag heel erg handig voor.
Stats
Aan het eind van de maand worden ook een aantal statistieken bekend gemaakt over die maand. Statistiek zoals, wie heeft hoeveel vragen van welke vragensteller beantwoord en wat voor soort vragen waren dat. De stats zijn hier te vinden: FMT Stats
Verboden
Het gebruik van IMDb of welke website ook bij het beantwoorden van de vragen is verboden. Als we erachter komen dat dit toch gebeurt is, wordt het punt niet toegekend.
Ranking
Deze zal Gorro aan het begin van elk topic bekend maken, mits hij het topic ook opent natuurlijk.
IRC-kanaal
Tegenwoordig bestaat er ook een IRC-kanaal speciaal voor FMT. Waar je gezellig kunt chatten met de andere FMT-ers. Het is in principe niet de bedoeling om te gaan overleggen over de vragen, gezien dat oneerlijk is tegenover de mensen die niet in dat channel (kunnen) zitten.Dit kanaal is #fmt op de IRC-server van Fok!, irc.fok.nl, Port 6667.
Vraag is van BB:
Ik zoek 4 acteurs/actrices, 1 regisseur, welke film hebben ze samen gemaakt?
quote:
Op woensdag 5 november 2003 20:52 schreef SODA het volgende:
Casino?
quote:Ik dacht even dat ik The Piano er tussen zag staan..
Op woensdag 5 november 2003 20:58 schreef BwennieBren het volgende:
Maar zelfs dan sloeg het nergens op..
* SODA gaat maar 6ftunder kijken..
quote:
Op woensdag 5 november 2003 21:00 schreef dolle_hond het volgende:
titanic
quote:
Op woensdag 5 november 2003 21:01 schreef InTrePidIvity het volgende:
What's Eating Gilbert GrapeGokje op Leo
quote:
Op woensdag 5 november 2003 21:04 schreef SaintOfKillers het volgende:
The Mission (Deniro-Irons)
http://indie.imdb.com/title/tt0091530/
SaintOfKillers + 1
Your Turn!
quote:
Op woensdag 5 november 2003 21:33 schreef dolle_hond het volgende:
a beautiful mind
quote:
Op woensdag 5 november 2003 21:34 schreef dolle_hond het volgende:
the hand that rocks the cradle
dolle_hond +1
The Basic premise is about a small Texas town's celebration of "Specialness". The characters are all a bit "strange", 's search for love, the lying girl, The gal who lives in her bed and of course the
. The whole movie is an excellent look at the material mind set of our culture with the commercials, rapid shots of materialistic images, icons and of course stereotypes.
The music is great, typical . The whole movie is wonderfuly absurd in it's own way without blatentely stereotyping a small Texas Town. But yet, it doesn't totaly represent a small town per say, rather, it represents any town USA in it's use of manufactured architecture, in this case, the aluminum wherehouses that have sprung up everywhere.
All in all, I find this to be a film worthy of having and watching every now and then-especialy if you are a Fan.
quote:Beetje musical film?
Op woensdag 5 november 2003 21:43 schreef dolle_hond het volgende:
usercomments, welke film?All in all, I find this to be a film worthy of having and watching every now and then-especialy if you are a
Fan.
quote:
Op woensdag 5 november 2003 21:52 schreef BwennieBren het volgende:Beetje musical film?
Although much of 's commentary is at best cryptic or anticlimactic ("Personally, I believe -- I can see Ft. Worth from here."), there is much profundity beneath the absurdism.
'sreflections on forgetting are particularly apt.
This is not a film to approach with any expectations. Just watch and absorb, and let what you see percolate in your mind.
's character is also the most charming Everyman to grace the screen since Marty.
The music sequences are also among the best I've ever seen.
Rent it and watch it on a big screen TV. Watch sober. Watch under the influence of your favorite mind-altering substance. Watch alone. Watch with friends. Watch when you're alert and rested. Watch when you're tired. Watch again and again.
quote:alweer
Op woensdag 5 november 2003 21:57 schreef BwennieBren het volgende:
Ik denk dat het True stories is?
quote:Wij zijn ook nog maar met zijn tweetjes denk ik
Op woensdag 5 november 2003 22:04 schreef dolle_hond het volgende:[..]
alweer
bij mij
BwennieBren +1
Okay, heb weer wat in elkaar gefreubelt. Hij is erg makkelijk denk ik. Bewust gedaan want ik wil nog graag een filmpje kijken...
Welke film zoek ik?
quote:
Op woensdag 5 november 2003 22:13 schreef dolle_hond het volgende:
the hours
DH +1
Mooie film trouwens....
Nu, ik ga een filmpje kijken, nog een fijne avond nog DH en misschien nog tot straks..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |