quote:
Op vrijdag 10 oktober 2003 12:45 schreef Linz het volgende:[..]
Eigenlijk is het bijna allemaal speculatie.
quote:Nee, dan heb je het toch niet goed gevolgd.
Op vrijdag 10 oktober 2003 12:45 schreef Linz het volgende:
Eigenlijk is het bijna allemaal speculatie.
De eerste die met (een gedeelte van) de feiten kwam was Mabel zelf. Alleen waren er gelijk al mensen die er aan twijfelden of dat wel de volledige feiten waren. Wat Mabel nu in een kwaad daglicht stelt is dat keer op keer de verklaringen die haar verhaal steunen op z'n minst twijfelachtig blijken te zijn.
Ik bedoel: Wat heb je aan een verklaring van een professor die zegt dat Charlie niet tot de Bruinsma-clan behoorde, als door meerdere bronnen kan worden aangetoond dat hij dat wel deed? Bronnen die bovendien lang voordat dit ging spelen zijn verschenen. In feite heeft die professor haar uiteindelijk een slechte dienst bewezen. Net als Geurt, Etienne en Jochem. Ze hadden nog beter hun mond kunnen houden.
Bovendien heeft ze haar eigen verhaal al een keer bijgesteld.
[Dit bericht is gewijzigd door Jane op 10-10-2003 13:03]
quote:Ja en dan is ze geen prinses Mabel.
Op vrijdag 10 oktober 2003 12:48 schreef berney het volgende:
Dat geloof ik pas als ze trouwen zonder toestemming van het parlement.Maar dan ziet JF van de troon af toch?
Ik denk dat het JF niet zoveel uitmaakt. Hij lijkt ook erg veel op Claus zo vertellen veel mensen.
Klopt dit ongeveer?
quote:In het kort is dit het ja.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:03 schreef Pietverdriet het volgende:
Samenvatting tot nu toe:
Geruchten over Mabel
Peter R de vries onthuld.
Mabel verandert verklaring
Allerlei mensen vertellen dat Peters onthullingen onwaar zijn en zijn informant een crimineel dus niet betrouwbaar.
Peter laat zien dat de tegenwerpingen zichzelf tegenspreken en niet kloppen.
Meer mensen bevestigen de relatie met BruinsmaKlopt dit ongeveer?
quote:
Wat weet het IRT van Mabel?
BART MIDDELBURG
AMSTERDAM - Welke onderzoeken liepen rond 1990 naar topcrimineel Klaas Bruinsma? En hoe groot is de kans dat Mabel Wisse Smit daarbij 'in beeld' is geweest? Nihil, zegt de voormalige leiding van het IRT, dat Bruinsma destijds op de korrel nam: ''Ik kan me niet herinneren dat zij in ons onderzoek is opgedoken.''
De voormalige topfunctionaris van het Interregionaal Rechercheteam Noord-Holland/Utrecht (IRT), dat in 1989, 1990 en 1991 massaal jacht maakte op de Bruinsma-groep en alles wat daar omheen cirkelde, wil liever niet met naam en toenaam worden geciteerd. ''Nee, doe dat maar niet. De zaak is nogal gevoelig komen te liggen, en er is al commotie genoeg.''Zijn mening over wat de affaire-Mabel Wisse Smit is gaan heten, wil hij echter wel kwijt. ''Ik vind het allemaal nogal opgeblazen, of nee: het ís opgeblazen. Er wordt op het ogenblik het beeld geschapen alsof Charly da Silva heel wat voorstelde binnen de groep, en alsof Bruinsma de ene na de andere dame versleet. Nou, Da Silva stelde hiërarchisch niet veel voor, en Klaas wás helemaal niet zo'n Casanova. Het is echt flauwekul dat hij een batterij dames zou hebben gehad, want dan hadden we dat wel opgemerkt, inclusief Mabel Wisse Smit, maar ik kan me niet herinneren dat zij in ons onderzoek is opgedoken. Bovendien: in die laatste jaren was hij meestal, konden wij vaststellen, veel te stoned om nog iets met dames uit te richten.''
[...]
In het tv-programma van misdaadverslaggever Peter de Vries beweerde Da Silva vorige week dat Wisse Smit 'tot de laatste dag van zijn leven' een affaire met Bruinsma heeft gehad; zij was gewoon, aldus Da Silva, 'het wijf van die Lange'.
Bij de huidige stand van zaken is Da Silva eigenlijk de enige die beweert dat er zo'n affaire heeft bestaan.
Tegenover de woorden van Charly da Silva staan inmiddels verklaringen van onder anderen Geurt Roos, destijds Bruinsma's persoonlijke lijfwacht ('Da Silva is een fantast'), van Bruinsma's voormalige tweede man Etienne Urka ('Klinkklare onzin'), van Jochem Visser, die rond 1990 Bruinsma's jacht Amsterdamned beheerde ('Destijds was er een andere dame in het leven van Bruinsma'), en van psychologe Ottolien Lels ('Ik was die andere dame. Mabel Wisse Smit had geen liefdesaffaire met Klaas Bruinsma').
Wisse Smit heeft, volgens hun lezing, wel eens meegezeild op de Amsterdamned en zij heeft, in aanwezigheid van anderen, na afloop van zeilevenementen ook wel eens meegegeten en overnacht op de Neeltje Jacoba, een ander schip van Bruinsma, maar een intieme relatie: nee. Da Silva heeft, luidt hun verhaal, dertien jaar na dato gewoon twee dames met elkaar verward, Wisse Smit en Ottolien Lels - beiden blond, dezelfde leeftijd, beiden actief in het zeilcircuit. Bovendien: niet Wisse Smit, maar Lels heeft 'tot de laatste dag' een verhouding met Bruinsma gehad.
Exit Da Silva, zou je zeggen: normaal gesproken verdwijnen dergelijke zware beschuldigingen van één, niet overdreven betrouwbare bron bij zo veel tegenwind direct weer van tafel, maar in de zaak-Wisse Smit gelden andere maatstaven. De Kamer reageert vooralsnog afhoudend - laat al die criminelen maar lekker over elkaar heen buitelen - en zelfs ten aanzien van de hoogst opmerkelijke coming-out van Ottolien Lels bestaat enige scepsis.
Definitieve opheldering zal er, in het AIVD-onderzoek, dus moeten komen van onafhankelijke en officiële bronnen, zoals taps (afgeluisterde telefoongesprekken) en observatiefoto's uit de respectievelijke onderzoeken die er destijds hebben gelopen. Zoals gezegd: de kans dat langs die weg ten aanzien van Wisse Smit iets relevants boven water komt, is nihil.
[...]
Voor de affaire-Wisse Smit is uiteraard het materiaal van het eerste Bruinsma-onderzoek van het IRT uit de periode '89-'90 van belang. Wat resteert daar nog van?
In de eerste plaats kon het het IRT en ook de Amsterdamse politie eigenlijk weinig schelen met welke dames Bruinsma iets had: strafrechtelijk niet relevant. ''Maar als een bepaalde dame langdurig en intensief in beeld zou zijn geweest, was dat wel opgemerkt,'' zegt de voormalige topfunctionaris. Ottolien Lels is na Bruinsma's dood bijvoorbeeld gehoord door de Amsterdamse politie. ''Ik kan me eigenlijk alleen maar observatiefoto's herinneren van Bruinsma met een andere blonde vrouw, Bettien Martens,'' aldus de IRT-functionaris. Bruinsma onderhandelde in 1989 met Martens over de opening van Zuid-Amerikaanse cokelijnen.
Als er bij het intensieve afluisteren en observeren onverhoopt toch, pakweg, foto's zouden zijn gemaakt van Wisse Smit met Bruinsma of intieme telefoongesprekken zouden zijn opgevangen tussen de twee, dan mag ervan worden uitgegaan dat dat materiaal destijds vrijwel onmiddellijk is vernietigd om dezelfde reden: strafrechtelijk niet van belang. Los daarvan: het is het IRT nooit gelukt afluisterapparatuur te plaatsen op de zwaarbewaakte Neeltje Jacoba, of aan boord observatiefoto's te maken.
En áls er al enig relevant materiaal zou resteren, dan dient zich direct een nieuwe complicatie aan: officieel mag dat namelijk niet meer bestaan. Onderzoeksmateriaal moet, als er geen strafvervolging wordt ingesteld (wat het geval was in het eerste Bruinsma-onderzoek), na sluiting van het gerechtelijk vooronderzoek eigenlijk direct worden vernietigd. Sommige informatie mag nog een paar jaar worden bewaard door de Criminele Inlichtingen Eenheden (CIE's, de vroegere CID's), maar moet dan ook worden vernietigd. Er ontstond bijvoorbeeld grote commotie toen Urka eind jaren negentig voor de rechter moest verschijnen wegens (onder meer) belastingontduiking, en justitie bleek te beschikken over taps tussen Urka en Bruinsma uit het eerste Bruinsma-onderzoek eind jaren tachtig; jaren eerder had een rechter-commissaris al eens de vernietiging van die taps bevolen.
De AIVD zal het vermoedelijk dus vooral moeten hebben van het geheugen van individuele, toenmalige IRT'ers, maar ook daar dient zich een complicatie aan. Het IRT werkte immers volgens het later veelbesproken 'need-to-know-principe': informatie werd alleen maar met anderen gedeeld als dat strikt noodzakelijk was in het belang van het onderzoek, zodat eigenlijk alleen de leiding van het team een totaaloverzicht had.
''En die leiding,'' aldus de voormalige topfunctionaris, ''had tot voor kort nog nooit van Mabel Wisse Smit gehoord.''
http://www.parool.nl/artikelen/NIE/1065762931507.html
[Dit bericht is gewijzigd door Kozzmic op 10-10-2003 13:08]
quote:En haar nationale en internationale vriendjes en vriendinnetjes.
Op vrijdag 10 oktober 2003 12:57 schreef Jane het volgende:
In feite heeft die professor haar uiteindelijk een slechte dienst bewezen. Net als Geurt, Etienne en Jochem.
Trouwens, in Nova noemden ze Willemijn steeds Overloop.
quote:Je bent niet meteen een leugenaar ook al ben je een moordenaar. Maar in ieder geval kunnen als we zo gaan strepen ook de verklaringen van Urka en Roos doorgestreept worden.
Op vrijdag 10 oktober 2003 12:45 schreef Linz het volgende:de verklaringen afkomstig van huurmoordenaars? Ik vind dat niet zo betrouwbaar.
quote:Een van de feiten is dat Mabel haar verklaring gewijzigd heeft.
De feiten? Wie komt met de feiten?
quote:Nee hoor, alles wat Charlie zegt is gecontroleerd en waar gebleken. Wat anderen zeggen is onjuist en dat is aangetoond.
Eigenlijk is het bijna allemaal speculatie.
quote:Er staat ook dat da Silva niet veel voorstelde?
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:07 schreef Kozzmic het volgende:
Op de site van het Parool staat een lang, wat warrig, artikel over de IRT en Mabel, waarin meteen ook Da Silva wordt afgeserveerd als "enige die beweert dat er zo'n affaire heeft bestaan". Wat gewoon niet klopt.
[..]
quote:Ow my God..
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:13 schreef Bus watcher het volgende:
Over een uur geeft Balkenende een persconferentie over deze zaak. Deze is te zien op Nederland 2.
quote:Hmmm, door Bart Middelburg, een notoire 'vijand' van Peter R. de Vries toch?
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:07 schreef Kozzmic het volgende:
Op de site van het Parool staat een lang, wat warrig, artikel over de IRT en Mabel, waarin meteen ook Da Silva wordt afgeserveerd als "enige die beweert dat er zo'n affaire heeft bestaan". Wat gewoon niet klopt.
[..]
Grappig dat Peter hém juist als een bron aanwees die bewees dat Charlie wel degelijk een belangrijke rol speelde in de Bruinsma clan. Hij citeerde nog uit zijn boek.
Voor zover ik me kan herinneren van de uitzending van gisteren zijn de bronnen die aantonen dat Charlie zeker geen marginale rol speelde:
- Het boek 'De Dominee'
- Het boek 'La bella Bettien' + auteur
- Bram Moszkowicz
- Eerder verschenen krantenartikelen
- Het feit dat Charlie namens de Bruinsma groep de schilderijen-deal maakte
Vreemd dat er nu toch weer iemand opstaat die het tegendeel durft te beweren.
quote:Bovendien laat je een nono binnen de organisatie geen nieuwe cokelijn opzetten.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:13 schreef Nyrem het volgende:
Er staat ook dat da Silva niet veel voorstelde?
Grappig, want in dat boek over die Bella Betina (ofzo), staat toch duidelijk dat Charlie in dat geval Bruinsma 'waarnam' bij zaken in het buitenland.
quote:Shit! Ik moet nog boodschappen doen!
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:13 schreef Bus watcher het volgende:
Over een uur geeft Balkenende een persconferentie over deze zaak. Deze is te zien op Nederland 2.
Trouwens, de column van Peter R. die net op de website is gezet:
quote:
Ik was best een beetje zenuwachtig...
Panorama nr. 42De afgelopen week was niet alleen de meest turbulente uit het leven van reserve-koningin Mabel Wisse Smit, maar ook in het mijne scoorde hij 9.0 op de schaal van Richter. Het komt niet vaak voor dat een journalistieke scoop zoveel opwinding veroorzaakt en het Nederlandse persleger in opperste staat van paraatheid brengt. Het interview, in Chili, met de voormalig bodyguard van Klaas Bruinsma zorgde voor een ongekende 'media-blitz'.
Oké, toen ik in 1994 voor Panorama in Paraguay de voortvluchtige Heineken-ontvoerder Frans Meijer opspoorde, wilde ook iedereen het naadje van de kous weten. En toen justitie bij mij thuis ooit een inval deed omdat ik gestolen floppy's met geheime politie-informatie had geopenbaard, werd ik een paar dagen plat gebeld. De uiteindelijke vrijspraak van de Twee van Putten, in april 2002, was natuurlijk ook een mediahappening en toen ik drie jaar geleden in het Limburgse dorpje Helden bemiddelde bij een gijzeling, moest ik mij ongeveer een week lang schrap zetten en ook mijn toespraak op de begrafenis van Cor van Hout, begin dit jaar, vulde menige column en televisierubriek.
Maar toch leggen deze gebeurtenissen het uiteindelijk af tegen het mediacircus dat op gang kwam toen het dertig-secondenspotje van bodyguard Charlie da Silva afgelopen week op tv kwam: een soort Al Capone, die een geweer en een riem vol jachtpatronen nonchalant over de schouder liet bungelen en de tv-kijker in een soort steenkolen Nederlands toesprak, nadat hij zijn donkere zonnebril traag had afgezet: "Hai... ik ben Charlie. Ik was die bodyguard van die Lange... Klaas Bruinsma Overal waar hij ging, ging ik ook.... Mabel... ken je me nog? Ik jou wel...!" De zonnebril ging weer op en hij beende langzaam weg. De telefoon rinkelde en blééf rinkelen. Iedereen wilde weten wat we precies gingen brengen en welke consequenties dat voor het Oranjehuis zou hebben. Het was moeilijk om geconcentreerd te blijven, terwijl de reportage nog niet eens helemaal af was. Er liep nog een gevoelige correspondentie met de Rijksvoorlichtingsdienst en Mabel Wisse Smit, waardoor we de inhoud steeds weer moesten aanpassen. Collega Kees van der Spek, die met mij mee naar Chili was geweest en de regie deed, was de laatste dagen tot de nachtelijke uurtjes in de montagekamer bezig. Dit wel erin... dat niet... dat ietsje korter... verdorie, waar is die kleine quote nou gebleven?... O jee, dat document moet er nog in! Waar blijft die reactie van de RVD nou!? Moet die foto gebalkt worden? En ondertussen probeerden de media onophoudelijk mij voor de uitzending een nieuwtje af te troggelen.
Uiteindelijk was het programma pas twee uur voor uitzending echt gereed. Voor het eerst in negen jaar kwam SBS-directeur Bart in t Hout de band vooraf in de montagekamer bekijken, want ja... dit ligt wel heel gevoelig. Daarna kon de band naar de uitzendstraat in Amsterdam worden gebracht ("Draai een extra kopie, je weet nooit wat er onderweg gebeurt!") De spanning liep hoog op. Ik ben na 25 jaar misdaadjournalistiek niet zo snel uit mijn evenwicht, maar ik schroom er niet voor om toe te geven dat ik voor deze uitzending best zenuwachtig was. Ik realiseerde me dat een klein foutje genadeloos zou worden afgestraft, dat als een verkeerde toon werd aangeslagen de boodschapper zou worden aangevallen, ja, dat als we echt een blunder zouden maken, het voor mij en mijn team einde oefening kon betekenen. In de talrijke e-mailtjes die ons voor de uitzending bereikten, werd daar ook nadrukkelijk op gewezen: "Peter, je hebt de afgelopen jaren de strijd aangebonden met politie, justitie en vele criminelen, maar waar je nu aankomt is het Koninklijk Huis... Dat is van een andere orde. Hopelijk weet je wat je doet," klonk het bijna dreigend.
Een paar seconden na afloop van het programma ging de telefoon weer. Het was mijn oude baas Fons van Westerloo, die afgelopen zomer naar concurrent RTL is overgestapt: "Potverdomme Peter Ik ben stinkend jaloers op SBS!" Daarna was het niet meer te stoppen. Radio, televisie, kranten, buitenlandse pers. Tientallen verzoeken om in programma's te komen. Om u even een kleine illustratie te geven: op vrijdag begon het met een optreden in RTL-Boulevard, daarna Stem van Nederland. Afschminken? Nee, laat maar zitten, de taxi staat buiten al klaar voor B&W en daarna moet ik snel door naar Nova. Onderweg haastige telefonische interviews met kranten, radiostations en nieuwsrubrieken.
Toen ik 's avonds laat uitgewoond thuiskwam, draaide er een uitgebreid overzicht van 'Mabelgate' op een van de journaals. De huistelefoon rinkelde, in mijn jaszak piepte mijn gsm dat er weer een sms'je binnenkwam. "En, hoe was het vandaag?" vroeg mijn vrouw.
[Dit bericht is gewijzigd door Jane op 10-10-2003 13:25]
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:13 schreef Bus watcher het volgende:
Over een uur geeft Balkenende een persconferentie over deze zaak. Deze is te zien op Nederland 2.
quote:Trouwen mogen ze wel hoor.. ze hebben alleen geen recht meer op de troon...
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:28 schreef Koos_26 het volgende:
Zou Balkenende straks de schuld op zich nemen en aftreden zodat het gelukkige paar toch in het huwelijk kan treden?
quote:Het komt er geloof ik op neer dat de regering geen toestemmingswet gaat indienen.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:28 schreef Koos_26 het volgende:
Zou Balkenende straks de schuld op zich nemen en aftreden zodat het gelukkige paar toch in het huwelijk kan treden?
quote:ja.. om 14 uur persconferentie!
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:29 schreef freako het volgende:[..]
Het komt er geloof ik op neer dat de regering geen toestemmingswet gaat indienen.
SBS6
20.32 Peter R de Vries 11 1634 25 *
21.46 Without a trace 4 604 10 *
22.40 Hart van Nederland 9 1304 26 *
quote:You wish
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:28 schreef Koos_26 het volgende:
Zou Balkenende straks de schuld op zich nemen en aftreden zodat het gelukkige paar toch in het huwelijk kan treden?
quote:ja.. maar doe het in het Mabel-topic in POL denk ik..
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:31 schreef Koos_26 het volgende:
Ik neem wel aan dat er een hoop mensen voor de TV zitten zometeen en direct even live verslag doen in dit of een volgend topic.
Ik ben namelijk heel hard aan het werk
quote:Onderzoeken die hap!
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:30 schreef Ole het volgende:[..]
Reserve koning en koninging worden dan Constantijn en Laurentien..
quote:I'll be damned, koningin Petra.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:30 schreef Ole het volgende:
Reserve koning en koninging worden dan Constantijn en Laurentien..
quote:Nee dat niet. Balkie moet gewoon blijven en zich nu eens niet voor het karretje van Bea laten spannen.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:32 schreef Nyrem het volgende:[..]
You wish
quote:Dan neem je toch even pauze.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:31 schreef Koos_26 het volgende:
Ik neem wel aan dat er een hoop mensen voor de TV zitten zometeen en direct even live verslag doen in dit of een volgend topic.
Ik ben namelijk heel hard aan het werk
Dit is zo belangrijk.
quote:Ik gok erop dat het 'verliefde' paar, zelf deze beslissing heeft genomen.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:33 schreef Koos_26 het volgende:[..]
Nee dat niet. Balkie moet gewoon blijven en zich nu eens niet voor het karretje van Bea laten spannen.
quote:ach.. ze zijn maar reserve hoor.. als het nou gebeurd zou zijn met Alex en Maxima...
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:34 schreef berney het volgende:[..]
Dan neem je toch even pauze.
.
Dit is zo belangrijk.
quote:Zegt alweer genoeg.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:31 schreef Nyrem het volgende:
Kijkcijfers gisterenavond:SBS6
20.32 Peter R de Vries 11 1634 25 *
21.46 Without a trace 4 604 10 *
22.40 Hart van Nederland 9 1304 26 *
quote:Als er in dit fokking bedrijf een TV stond deed ik dat ja.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:34 schreef berney het volgende:[..]
Dan neem je toch even pauze.
.
Dit is zo belangrijk.
quote:Ik vrees dat je wel eens gelijk zou kunnen krijgen!!
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:34 schreef Nyrem het volgende:[..]
Ik gok erop dat het 'verliefde' paar, zelf deze beslissing heeft genomen.
Balkenende en krachtig optreden gaat niet samen.
quote:Je hebt toch radio?
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:35 schreef Koos_26 het volgende:[..]
Als er in dit fokking bedrijf een TV stond deed ik dat ja.
quote:Misschien staat het hier straks wel.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:35 schreef Koos_26 het volgende:
Als er in dit fokking bedrijf een TV stond deed ik dat ja.
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:36 schreef Nyrem het volgende:[..]
Je hebt toch radio?
***************************************
DEN HAAG In politiek Den Haag wordt
erop gespeculeerd dat het kabinet zal
afzien van de indiening van de
Toestemmingswet voor het huwelijk van
prins Johan Friso en Mabel Wisse Smit.
Premier Balkenende geeft om 14.30 uur
een persconferentie vanuit het gebouw
van de Rijksvoorlichtingsdienst.
(nos.nl)
Alsof hij dat zou kunnen weten.
(goed we hebben het lek nu ook boven)
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:37 schreef Nyrem het volgende:
"Geen toestemmingswet huwelijk"***************************************
DEN HAAG In politiek Den Haag wordt
erop gespeculeerd dat het kabinet zal
afzien van de indiening van de
Toestemmingswet voor het huwelijk van
prins Johan Friso en Mabel Wisse Smit.
Premier Balkenende geeft om 14.30 uur
een persconferentie vanuit het gebouw
van de Rijksvoorlichtingsdienst.
(nos.nl)
quote:Op tv staat dat de uitzending om 13:55 begint.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:39 schreef freako het volgende:[..]
. Nu is het opeens 14:30. Net was het nog een half uur eerder.
[Dit bericht is gewijzigd door Nyrem op 10-10-2003 13:42]
quote:De Teletekst-pagina is nu ook weer veranderd. Het is inderdaad 14.00 uur. Zucht...
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:40 schreef Nyrem het volgende:[..]
Op tv staat dat de uitzending om 13:55 begint.
quote:ik zie hier beelden bij
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:41 schreef Nyrem het volgende:
Herben is toch een beetje aan het kontlikken bij Beatrix....
moest nog lunchen
quote:Een bla bla verhaal als je het mij vraagt.
Op vrijdag 10 oktober 2003 13:42 schreef Koos_26 het volgende:
Wat zegt onze reserve-Pim allemaal?
Hij heeft erover dat dit zo ontzettend schadelijk is voor de monarchie. Dat ons koningshuis zo'n goede naam heeft in het buitenland.
[Dit bericht is gewijzigd door Nyrem op 10-10-2003 13:45]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |