Heb 'n nieuwe pc gekocht en daar zit de nodige bundled software bij. Ik heb al genoeg onderzetters en er zijn twee opties:
- ik flikker ze weg
- ik verkoop ze
Om optie 2 even te proberen, dit is 't aanbod:
- CD "games collection" (volgens mij allemaal demo's van Ballistics, Black Hawk Down, IL2 Sturmovik, Serious Sam 2, Vietcong)
- CD Tom Clancy's Ghost Recon
- CD RS3 Racing Simulation Three
- CD Novalogic Commanche 4
- CD PowerDVD XP 4.0
- CD WinDVD Gold Suite
De prijs? 5 euro inclusief verzendkosten en ik doe je de 6 onderzetters zo snel mogelijk toekomen. (of zal ik ze toch maar gewoon trashen?)
quote:Yep, maar dus zonder manual, doosje, of wat dan ook, gewoon in zo'n cd-sleeve.
Op zondag 7 september 2003 13:25 schreef QOnline het volgende:
Zijn de genoemde games, behalve de Collection CD dan, allemaal wel volledige versies?
Edit: hmm... garantie dat ze 't ook op andere pc's doen kan ik niet geven, maar het lijkt me sterk dat games hardware-locked worden aangeleverd. Van een cd-brand-programma kan ik 't me voorstellen (Nero met ondersteuning voor 1 brander), maar games?... Sowieso zat WinDVD bij m'n moederbord, dus die is universeel. De rest LIJKT me ook universeel...
[Dit bericht is gewijzigd door JeOma op 07-09-2003 13:30]
quote:Precies. Dat zei ik.
Op zondag 7 september 2003 13:27 schreef Bioslock het volgende:
Meestal werkt die meuk alleen maar op de type pc's waarbij ze horen.
quote:Al 2 jaar geen problemen mee
Op zondag 7 september 2003 13:29 schreef pascalheister het volgende:[..]
quote:Zoals gezegd kan ik dat niet garanderen. Maar goed, ik heb genoeg gezien, zoals verwacht is hier geen interesse voor en zal bij deze om 'n slotje vragen. Say goodbye, deze jongens gaan de trashcan in.
Op zondag 7 september 2003 13:31 schreef Taxman het volgende:
Voor 5 euro incl. verzendkosten wil ik hem wel overnemen maar dan moeten ze het wel doen op mijn pc
quote:Stuur ze dan gewoon op naar die jongen. Doe het zonder postzegels, dan betaalt hij die zodra de brief komt.
Op zondag 7 september 2003 14:59 schreef JeOma het volgende:Say goodbye, deze jongens gaan de trashcan in.
quote:Da's mij de moeite niet waard, sorry, period.
Op zondag 7 september 2003 15:02 schreef SunChaser het volgende:[..]
Stuur ze dan gewoon op naar die jongen. Doe het zonder postzegels, dan betaalt hij die zodra de brief komt.
quote:Zeikwijf.
Op zondag 7 september 2003 15:06 schreef JeOma het volgende:[..]
Da's mij de moeite niet waard, sorry, period.
quote:Dat komt omdat Packard & Hell alles gaat hernoemen !!! Probeer jij maar eens een driver te vinden na de installatie, die vind je dus niet zonder de $$ helpdesk te bellen.
Op zondag 7 september 2003 13:27 schreef SunChaser het volgende:
Ik had ook spellen bij mijn Packard Bell, maar die CD-roms deden het mooi niet op een andere pc.
quote:Op de site van PB
Op zondag 7 september 2003 19:37 schreef _asterix_ het volgende:[..]
Dat komt omdat Packard & Hell alles gaat hernoemen !!! Probeer jij maar eens een driver te vinden na de installatie, die vind je dus niet zonder de $$ helpdesk te bellen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |