Edit: kunnen jullie niet ontopic reageren ofzo
[Dit bericht is gewijzigd door SilverSpirit op 23-03-2003 21:07]
Het zijn schokkende beelden van lijken van soldaten, dus klikken is op eigen risico.
http://members1.chello.nl/g.meinen/aljazeera.jpg
Voor degene die nog meer foto's wil posten: achter een link en een waarschuwing dat het om schokkend materiaal gaat is vereist.
quote:Even ook slotje gekregen pff
Op zondag 23 maart 2003 21:05 schreef StephanL het volgende:
Deze : [Centraal] De Oorlog is begonnen [Deel 14] is beterWe zijn hier al begonnen, dus hier maar verder.
quote:We gaan niet bijdehand doen hé?
Op zondag 23 maart 2003 21:07 schreef Dovenwereld het volgende:[..]
Even ook slotje gekregen pff
Er gebeurt echt niks, dus ik er van door en in mijn nest liggen.
quote:Het enige verschil is dat de Amerikanen geinterviewd werden en hun naam moesten zeggen op TV. Verder worden de krijgsgevangenen van de VS wel goed behandeld, maar ik kan je verzekeren dat dit niet zachtzinnig zal zijn.
Op zondag 23 maart 2003 21:02 schreef Alan_Partridge het volgende:[..]
Leg de beelden van Irakeze en Amerikaanse krijgsgevangenen even naast elkaar en zoek de verschillen.
In de eerste golfoorlog was het doel niet om het hele land over te nemen. Nu is dat wel het doel. Dat betekent dus ook dat er meer grondtroepen zullen worden ingezet, en meer gevechten op de grond zullen worden gevoerd.
Voor het veroveren van Bagdad zullen 60.000 Iraakse militairen, van de Republikeinse Garde, moeten worden uitgeschakeld. Een deel zal er de brui aan geven voordat ze gevecht betrokken raken, een deel zal gevangen genomen worden. Maar ook een groot deel zal gewonden raken of zelfs gedood worden. En ik verwacht ook dat er heel veel Geällieerde slachtoffers zullen vallen.
Op dit moment valt het aantal slachtoffers nog mee, maar ik vrees voor de toekomst. Het aantal slachtoffers zal nog bijzonder hard gaan stijgen.
quote:met nerds als die een na onderste kun je natuurlijk geen oorlog winnen
Op zondag 23 maart 2003 21:07 schreef robh het volgende:
Hier de betreffende foto's.Het zijn schokkende beelden van lijken van soldaten, dus klikken is op eigen risico.
http://members1.chello.nl/g.meinen/aljazeera.jpg
Voor degene die nog meer foto's wil posten: achter een link en een waarschuwing dat het om schokkend materiaal gaat is vereist.
quote:Ze worden in ieder geval niet door het hoofd geschoten om ze dan lachend aan de wereld te tonen.
Op zondag 23 maart 2003 21:10 schreef frankey het volgende:[..]
Het enige verschil is dat de Amerikanen geinterviewd werden en hun naam moesten zeggen op TV. Verder worden de krijgsgevangenen van de VS wel goed behandeld, maar ik kan je verzekeren dat dit niet zachtzinnig zal zijn.
quote:slechts 168 doden bij US ..
Op zondag 23 maart 2003 21:11 schreef Solid_Snake het volgende:
Volgens mij gaan er vee meer slachtoffers vallen in deze oorlog dan in de eerste golfoorlog.In de eerste golfoorlog was het doel niet om het hele land over te nemen. Nu is dat wel het doel. Dat betekent dus ook dat er meer grondtroepen zullen worden ingezet, en meer gevechten op de grond zullen worden gevoerd.
Voor het veroveren van Bagdad zullen 60.000 Iraakse militairen, van de Republikeinse Garde, moeten worden uitgeschakeld. Een deel zal er de brui aan geven voordat ze gevecht betrokken raken, een deel zal gevangen genomen worden. Maar ook een groot deel zal gewonden raken of zelfs gedood worden. En ik verwacht ook dat er heel veel Geällieerde slachtoffers zullen vallen.Op dit moment valt het aantal slachtoffers nog mee, maar ik vrees voor de toekomst. Het aantal slachtoffers zal nog bijzonder hard gaan stijgen.
quote:hmm mja onderhoudspersoneel vormt ook echt een speerpunt he
Op zondag 23 maart 2003 21:12 schreef Slam het volgende:[..]
met nerds als die een na onderste kun je natuurlijk geen oorlog winnen
quote:ik heb niet gezien dat er iemand te lachen stond bij die beelden
Op zondag 23 maart 2003 21:12 schreef milagro het volgende:[..]
Ze worden in ieder geval niet door het hoofd geschoten om ze dan lachend aan de wereld te tonen.
quote:dan heb je niet goed gekeken..misschien maar goed ook..
Op zondag 23 maart 2003 21:14 schreef Slam het volgende:[..]
ik heb niet gezien dat er iemand te lachen stond bij die beelden
![]()
Bedoel kijk die gevechten rondom um qasr vandaag. Eerst grondtroepen, sjit er word geschoten, wat tankjes erbij halen enzo. Heel de tijd lopen kutten, paar shells en wat tow's er door heen da gebouw.
Helpt nix en uit eindelijk toch maar airstrikes inroepen. Ik snap dat ze hier lang mee w88 omdat ze niet elk gebouw willen gaan levellen ivm wederopbouw enzo.
Maar dit kost veel tijd en later ook wel slachtoffers..
Als je ziet wat voor problemen ze hebben met hlaf ingenomen havensteden, denk dan aan hoofstad?!!?
quote:De krijgsgevangenen zijn niet door het hoofd geschoten. Die soldaten waren al omgekomen tijdens de gevechten en dat is een klein verschil. Als je ze niet toont, wordt het niet geloofd. Om ze van dichtbij te tonen is ziek, maar oolog is ziek.
Op zondag 23 maart 2003 21:12 schreef milagro het volgende:[..]
Ze worden in ieder geval niet door het hoofd geschoten om ze dan lachend aan de wereld te tonen.
[Dit bericht is gewijzigd door frankey op 23-03-2003 21:19]
quote:Dat ze gebouwen niet meteen gaan bombarderen is omdat ze zoveel mogelijk burgerslachtoffers willen voorkomen. Anders kunnen ze beter meteen met een aantal B-52 bommenwerpers een bommentapijt op Bagdag ofzo leggen.
Op zondag 23 maart 2003 21:16 schreef PsychoDude_666 het volgende:
Mwah denk niet dat er meer zullen zijn maar wat ik wel denk dat er onderandere slachtoffers aan Amerikaanse zijde zullen vallen door hun tacktieken:Bedoel kijk die gevechten rondom um qasr vandaag. Eerst grondtroepen, sjit er word geschoten, wat tankjes erbij halen enzo. Heel de tijd lopen kutten, paar shells en wat tow's er door heen da gebouw.
Helpt nix en uit eindelijk toch maar airstrikes inroepen. Ik snap dat ze hier lang mee w88 omdat ze niet elk gebouw willen gaan levellen ivm wederopbouw enzo.
Maar dit kost veel tijd en later ook wel slachtoffers..
Als je ziet wat voor problemen ze hebben met hlaf ingenomen havensteden, denk dan aan hoofstad?!!?
quote:Was toch echt duidelijk op het RTL nieuws anders en ik heb geen gelach gehoord of gezien.
Op zondag 23 maart 2003 21:15 schreef milagro het volgende:[..]
dan heb je niet goed gekeken..misschien maar goed ook..
quote:ik heb een lach gezien, op Al jazeera..of liever een grijns
Op zondag 23 maart 2003 21:18 schreef Slam het volgende:[..]
Was toch echt duidelijk op het RTL nieuws anders en ik heb geen gelach gehoord of gezien.
quote:ja ja volgens de iraki's dan.. als ze zich in het veld overgeven en vervolgens neergepaft worden (lijkt me niet dat onderhoudspersoneel een hard gevecht aangaat)
Op zondag 23 maart 2003 21:18 schreef frankey het volgende:[..]
De krijgsgevangenen zijn niet door het hoofd geschoten. Die soldaten waren al omgekomen tijdens de gevechten en dat is een klein verschil. Als je ze niet toont, wordt het niet geloofd. Om ze van dichtbij te tonen is ziek, maar oolog is ziek.
quote:ah nu komt de aap dus uit de mauw, naja aan de andere kant het is simpelweg oorlog, kan ik ze dan opzich dan toch niet kwalijk nemen, het is winst voor de ene partij en verlies voor de andere partij.
Op zondag 23 maart 2003 21:19 schreef milagro het volgende:[..]
ik heb een lach gezien, op Al jazeera..of liever een grijns
quote:Een irakees moest anders toch behoorlijk lachen toen hij een amerikaan versleepte zodat hij beter gefilmd kon worden
Op zondag 23 maart 2003 21:18 schreef Slam het volgende:Was toch echt duidelijk op het RTL nieuws anders en ik heb geen gelach gehoord of gezien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |