abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 24 januari 2003 @ 16:05:08 #1
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8088582
De afgelopen weet ikveel hoeveel tijd, hebben jullie de mogelijkheid gekregen om jullie favoriete moderators eens beter te leren kennen. Wij geven in dit topic antwoord op al jullie gestelde vragen, want zo zijn we dan ook welweer .

Heb je nog een brandende vraag, wil je nog iets interessants weten of niet natuurlijk, dan kun je je vraag stellen in een daarvoor speciaal bedoeld topic, als deze bijvoorbeeld.

Wie weet geven we dan nog antwoord ook

[Dit bericht is gewijzigd door Vork op 25-01-2003 01:03]

pi_8088732
quote:
Mike was er snel bij en vroeg ons als eerste:
Vraag 1: is dit een verkapte manier om meer posts te krijgen in MUZ?
Seborik:
Nee.

Vork:
Ja.

  vrijdag 24 januari 2003 @ 16:15:00 #3
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8088775
quote:
en Tokus vroeg ons:
had je altijd al van die gekke oren, of zijn die er operatief aan gezet?
Vork:
Welke oren?

Seborik:
Ehm, aangeboren

pi_8089122
quote:
Waarop vervolgens een wat serieuzere vraag van Tokus volgende:
Wat is je muzikale verleden?
Seborik:
Jaar of 8/9 piano (denk ik), ook 2 jaar keyboard (en wat orgel), paar gitaarlessen gehad, zelf (klassieke) muziek geschreven, paar uitvoeringen. C-Diploma met een 8 gemiddeld op de Muziekschool, 8 voor VWO-muziek op de middelbare school. Ervaring met begeleiden van zang en verschillende instrumenten en spelen in een bandje.

Verder zo'n beetje alles luisterend.

Vork:
Vanaf mijn 8ste jaar ben ik begonnen met keyboardles, dit heb ik zo'n 5 jaar volgehouden. Naast les te hebben gehad, heb ik ook nog een paar jaar les gegeven aan kinderen. Ik speel nu ongeveer al een jaar of 8 in een Orkest vol met keyboards en daarnaast is het de bedoeling dat ik nu,samen met wat vrienden eindelijk de fase band-in-wording mogen inruilen voor band.

Kwa muziek luisteren, daar kan ik erg kort over zijn, ik luister nagenoeg alles (wat aan mijn eigengestelde kwaliteitseisen voldoet uiteraard).

  vrijdag 24 januari 2003 @ 16:38:33 #5
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8089179
quote:
Ene Zander vroeg zich het volgende af:
Noem je vijf favoriete artiesten (of componisten)
Vork:
Als ik er 5 noem, vergeet ik er op z'n minst nog 200, maar vooruit: Radiohead, DJ Shadow, dEUS, Tool en Godspeed You! Black Emperor.

Seborik:
Rachmaninoff, Shostakovitch, Iron Maiden, Fields of The Nephilim, Prokofiev.

pi_8089242
quote:
En de volgende vraag, wederom gesteld door Zander kon natuurlijk ook niet uitblijven:
"And the papers want to know whose shirts you wear"
Seborik:
Iron Maiden, Blind Guardian, Saxon, Gamma Ray, Halford, Iced Earth, Alice Cooper, Saxon, Graspop, Rhapsody, In Extremo, Motörhead.

Ik probeer bij elk concert een t-shirt te kopen.

Vork:
Ik heb om eerlijk te bekennen geen enkel band t-shirt in de kast hangen, wel enkele festivalshirts.

[Dit bericht is gewijzigd door Seborik op 24-01-2003 17:09]

  vrijdag 24 januari 2003 @ 17:07:15 #7
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8089750
quote:
Diverse_Reality was oprecht benieuwd naar het volgende:
Eerlijk graag, wat is nou je mening over punkers?
Vork:
Ik heb niets tegen linkse punkers.

Seborik:
Punkers zijn okay.

pi_8089813
quote:
Bij een gebrek aan animo verzon Seborik het volgende:
Hmm, zo moeilijk is het toch niet om een paar vragen te verzinnen?
Seborik:

Vork:
Gelukkig hoef ik ze alleen maar te beantwoorden.

  vrijdag 24 januari 2003 @ 17:11:42 #9
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8089844
quote:
Waarop diezelfde Seborik vervolgende met de volgende vraag:
Of vinden jullie het gewoon een prutsplan?
Vork:

Seborik:

pi_8089929
quote:
yvonne wilde ons wel helpen en scheepte ons op het het volgende standaard vragenlijstje:
Hoe heten jullie?
Wat is jullie lieferlingskleur?
Welke kleur ogen hebben jullie?
Wat is jullie lieferlingseten?
En wat is jullie lieferlings drankje?
En zijn jullie vrijgezel?
Welk sterrenbeeld zijn jullie?
Seborik:
Wodan.
Groen.
Groen.
Sate.
Rum.
Ja.
Waterman.

Vork:
Vork
Moderator-blauw
Blauw-grijs
Lasagna en al die andere lekkere gerechten
Bier
Ja
Schorpioen

  vrijdag 24 januari 2003 @ 17:17:58 #11
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8089971
quote:
Ene DJKoster stelde in opdracht van Heineken BV. de volgende vraag:
Hoeveel bier drinken jullie per week?
Vork:
Meestal meer dan het beperkte budget toelaat.

Seborik:
Ik drink (praktisch) nooit bier.

pi_8090021
quote:
Pietjuh vroeg zich in het kader van de getallen het volgende af:
Hoe groot zijn jullie cd collecties?
Seborik:
Ik denk nu ruim 700 cd's ergens...

Vork:
k heb een zeer bescheiden collectie van ongeveer 100 cd's (en ja ik weet het, dat is veel te weinig )

[Dit bericht is gewijzigd door Seborik op 24-01-2003 17:27]

  vrijdag 24 januari 2003 @ 17:23:00 #13
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8090071
quote:
En diezelfde Pietjuh had nog een vraag:
Hoe lang zijn jullie al mod?
Vork:
Ik werd voor het eerst mod, ergens begin mei 2001 op Onzin, later ook muziek, ik ben vorig jaar rond februari er een paar maanden tussenuitgeweest en nu via groen, weer terug als blauw

Seborik:
sinds 15 maart 2002

pi_8090149
quote:
calvobbes stelde de volgende ingewikkelde vraag:
Hoe vaak veranderd jouw top5 nummers en welke nummers komen
daar het meeste in voor?
Seborik:
Ik denk dat het zo om de paar maanden veranderd..., maar Iron Maiden - The Number of The Beast komt wel altijd terug.

Vork:
Ik denk zo om de 5 nummers. Radiohead - Street Spirit is standaard bovenaan te vinden, de rest wisselt elkaar in hoog tempo af.

  vrijdag 24 januari 2003 @ 17:30:01 #15
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8090205
quote:
En diezelfde calvobbes verblijdde ons nog met de volgende twee dilemma's:
Filmmuziek of klassieke muziek?
Bij een concert in de pit of wat rustiger achteraan?
Vork:
Filmmuziek
Pit (tenzij de muziek daar niet toe aanzet natuurlijk).

Seborik:
Klassieke muziek en nooit in de pit.

pi_8090229
quote:
ZoltaX wilde ook wat zeggen en hij stelde de volgende waardeloze vraag:
Wie klinkt muzikaler als hij klaar komt?
Seborik:

Vork:

  vrijdag 24 januari 2003 @ 17:36:50 #17
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8090313
quote:
Ook Loedertje had eindelijk door wat de eigenlijke bedoeling was en vroeg ons volgende:
Welke band is het allerbeste?
Wat voor kleding draag je doorgaans?
Heb je ook elpee's?
Zo jah, waarvan?
download je mp3's?
Welk nummer van AC/DC is het allerbeste?

Zoiets?


Vork:
Radiohead
Spijkerbroek + T-shirt
Ja, 1
Bert & Ernie
Jazeker
Wat een stomme vraag, nou doe dan Whole Lotta Rosie danmaar
Ja.

Seborik:
Iron Maiden
Zwarte spijkerbroek, een sweater (meestal rood of wit), t-shirt, sportschoenen, sokken en boxershorts.
Ja, ik heb elpee's, vooral klassieke.
Soms.
Thunderstruck.
Ja.

pi_8097100
quote:
HBM dacht na en bedacht de volgende vraag:
wat vind je de beste cover en het logisch vervolg welke vind je dan het slechtst?
Seborik:
Goede covers zijn er genoeg, maar wel een stuk minder dan slechte covers. Een echt geslaagde cover, vind ik de Dream Theater cover met Bruce Dickinson van Smoke on The Water, maar er zijn natuurlijk nog veel meer geweldige zoals Rock and Roll van Led Zeppelin gecovered door Peter Pan Speedrock. Slechte covers zijn er gewoon teveel...

Vork:
Er zijn meerdere goede covers gemaakt. Een hele goede vind ik bijvoorbeeld Faith No More - Easy. Qua slechtste covers kan ik echt niet kiezen, als je er niets mee kunt, blijf er dan vanaf, maar nee, sommige artiesten zijn veschrikkelijk eigenwijs.

  zaterdag 25 januari 2003 @ 00:23:18 #19
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8097252
quote:
En dan denk je alles gehad te hebben, vraagt BlaatschaaP het volgende:
Wat vinden jullie van elkaars muzieksmaak?

En dan graag mét flames .


Vork:
Ja zijn muzieksmaak. Opzich heb ik er geen moeite mee, want Sebbo is wel openminded genoeg om vanalles leuk te vinden en er zijn dan ook genoeg raakvlakken te vinden tussen mijn muzieksmaak en die van hem. Alleen dat klassiek, ja daar kan ik nou echt niets mee, net als die leernichtenmetal van 'm . O, en hij vindt Metalmachinemusic een goede plaat, dat getuigd ook niet echt van smaak

Seborik:
Helaas voor jullie (de mensen die flames verwachten ) kan ik de muzieksmaak van Vork wel waarderen en krijg van hem nogal eens titels van dingen die ik nog niet ken. Ik ben nog weinig bij hem tegengekomen wat ik niet goed vind, alhoewel ik zijn adoratie voor Radiohead toch niet helemaal kan begrijpen

pi_8097412
quote:
En BlaatschaaP vroeg daarbij ook nog eens het volgende:
Wat is je favoriete muziekinstrument en waarom?
Sinds wanneer ben je geinteresseerd in muziek? En welke band of invloed heeft daar aan meegeholpen?
Welke band heeft/staat het langst bovenaan jou top (gestaan)?
Seborik
Mijn favoriete muziekinstrument is de piano , omdat dat het instrument is, dat ik zelf het liefste bespeel, de geweldige klankkleur van het instrument, alles kun je eruit halen. Het instrument zelf heeft voor mij ook een geweldige melancholische waarde en een overweldigende uitstraling. Het is voor mij een instrument waarin ik mijzelf kan verliezen en waarbij ik tot in het oneindige kan wegdromen.

Van invloed daarop is geweest de componist Rachmaninoff, zelf een geweldig pianist en componist van geweldige pianomuziek, die staat bij mij ook sinds dat ik jaren geleden met zijn muziek kennis heb gemaakt, bovenaan gestaan.

Maar goed, dat is een componist en nu een band, dat is Iron Maiden en die is verder niet van invloed op de liefde voor mijn instrument.


Vork:
Om te spelen, iets met toetsen (anders kan ik er zo moeilijk iets fatsoenlijks uit krijgen) en om te horen Bass en Drums, de dragers van de muziek die een muziekstuk meer diepte geven, zeker als de muzikant in kwestie z'n instrument goed beheerst.

Sinds ik vrij klein ben al, belangrijke bands zijn daarin geweest: The Rolling Stones, Dune (ja, echt!) en Radiohead.

Vroeger veelal The Stones, tegenwoordig Radiohead nogsteeds.

  zaterdag 25 januari 2003 @ 00:37:30 #21
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8097464
quote:
En Mike dacht het hele gebeuren netjes af te sluiten met het volgende:
Doen jullie wel eens de groetjes aan iemand?
Vork:
Nee.

Seborik:
Altijd.

pi_8097561
quote:
Sweek wilde het volgende van ons weten:
Wat waren jullie eerste festivals?
Wat waren jullie eerste concerten?
Wat waren jullie meest memorabele festivals?
Wat waren jullie meest memorabele concerten?

Wat vinden jullie van mij?


Seborik:
Graspop 2002.
Klassiek weet ik niet meer, dat is al zo lang geleden... eerste Metalconcert was Iced Earth vorig jaar 3 uur lang. Eerste popconcert was vorig jaar de Pet Shop Boys.
Graspop 2002.
Iced Earth, Alice Cooper, Star One, Saxon, Dream Theater...

Je bent lief hoor sweek.

Vork:
Lowlands 2000
Ik heb echt helemaal geen flauw idee, welke dat moest zijn geweest
Lowlands 2000 en dan met name de vrijdagavond
Da's ook een moeilijke, maar ik denk toch dat het optreden van Godspeed You! Black Emperor vorig jaar in Paradiso erg hoog op de lijst zou eindigen.
Ik vind je een General Chat Moderator.

  zaterdag 25 januari 2003 @ 00:49:20 #23
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8097596
quote:
Ene robh stelde ons de volgende domme vraag:
Komer er ook foto's van Lucas en Gea in de FAQ?
Vork:
Nee.

Seborik:
Nee.

pi_8097667
quote:
BlaatschaaP was nog benieuwd naar deze dingen:
  • Wat is jullie favoriete concert en waarom?
  • Wat is de leukste meet die jullie ooit meegemaakt hebben?
  • Wat is het leukste forum na muziek?
  • TMF/MTV/BOX? Verplichte keuze .
  • Welke kleurtje past het beste bij jou, van de Fok! kleuren?

  • Seborik:
    Zie de vraag van sweek.
    Ik kan niet kiezen.
    Film, televisie en radio. (Vroeger Cultuur en Historie)
    MTV.
    Modjesblauw.

    Vork:
    Zie twee vragen terug
    Dat zijn de Ad&d meetings natuurlijk
    Zijn er andere fora dan muziek dan ?
    De oude MTV danmaar.
    Moderator-blauw, past bij jou.

      zondag 23 februari 2003 @ 22:58:51 #25
    3878 Vork
    Manisch creatief
    pi_8675798
    quote:
    mamamiep kwam met de volgende vragen aanzetten:
    Doen jullie aan elk toernament in MUZ mee?
    Hebben jullie zelf ook weleens toernamenten georganiseerd (op het lopende toernament na dan )?
    Studeren of werken jullie?
    Wat studeer je/ wat doe je voor werk?
    Hoe oud zijn jullie precies (kan best dat het in het fotoboek staat, maar daar kijk ik maar weinig tegenwoordig )?
    Wonen jullie alletwee nog thuis?
    Vork:
    Nee.
    Nee.
    Ik 'studeer'
    Multimedia Vormgeven en daarna ga ik door voor een echte opleiding .
    21.
    Ja.

    Seborik:
    Nee.
    Ja, Judas Priest, Iron Maiden, David Bowie tournaments.
    Ik studeer.
    Psychologie.
    23.
    Ja.

    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')