quote:Supergast!! alleen de manier van zingen past niet bij zijn uiterlijk, maar misschien ligt dat aan de soort muziek die ie tot nu toe zingt
Op woensdag 4 december 2002 22:29 schreef Ricardo80 het volgende:
Wat vinden jullie van roger die kleine kale gast ???
quote:wat bedoel dat het niet bij zijn uiterlijk past??? ook niet die nummer happy die die self heeft geschreven?
Op woensdag 4 december 2002 22:32 schreef Stranger het volgende:[..]
Supergast!! alleen de manier van zingen past niet bij zijn uiterlijk, maar misschien ligt dat aan de soort muziek die ie tot nu toe zingt
De muziek die ze op idols gebruiken zijn we al eeuwen mee gebombardeerd. Ik wordt ziek van het commerciële gezeik muziek.
quote:Doe es link, ik wil ook luisteren
Op woensdag 4 december 2002 23:19 schreef SXM het volgende:
ik heb het lied gedownload, damn..waarom zingt hij dat niet op t.v.?De muziek die ze op idols gebruiken zijn we al eeuwen mee gebombardeerd. Ik wordt ziek van het commerciële gezeik muziek.
En is ie nou zo klein of stond ie een trede lager? Want toen ie voor Jim stond was Jim gewoon anderhalve kop hoger.
quote:Volgens mij is hij inderdaad heel erg klein.
Op vrijdag 6 december 2002 22:56 schreef SmashBro het volgende:
Roger moet zich scheren en een zonnebankje pakken ofzo. Echt geen pan zo.Maar hij kan wel redelijk zingen.
En is ie nou zo klein of stond ie een trede lager? Want toen ie voor Jim stond was Jim gewoon anderhalve kop hoger.
Leuk shirt had hij aan: blub zegt de vis.
quote:
Op woensdag 4 december 2002 23:19 schreef SXM het volgende:
De muziek die ze op idols gebruiken zijn we al eeuwen mee gebombardeerd. Ik wordt ziek van het commerciële gezeik muziek.
On-topic: Ik vind die Roger leuk . Het is geen stereotype idol, maar hij doet wel mee. En dat betekent imo dattie best bereid is zijn baardje eraf te halen
.
quote:Ik heb hem laatst gesproken hij zei dat hij niet mee deed om te winnen...
On-topic: Ik vind die Roger leuk. Het is geen stereotype idol, maar hij doet wel mee. En dat betekent imo dattie best bereid is zijn baardje eraf te halen
.
quote:Waarom dan wel
Op vrijdag 6 december 2002 23:03 schreef MacroMorph het volgende:[..]
Ik heb hem laatst gesproken hij zei dat hij niet mee deed om te winnen...
quote:Bekendheid
Op vrijdag 6 december 2002 23:04 schreef SmashBro het volgende:[..]
Waarom dan wel
En dan met z'n eigen band platen uitbrengen..
Beetje een omweg.. maar goed.. ik zeg ook maar wat
Ik dacht dat hij bedoelde in de zin van "voor de uitdaging/ervaring/enz." Die mensen mogen er van mij meteen uit, daar zit toch niemand op te wachten?
maar het is net of hij achter zijn kruiwagen vandaan kwam in de tuin.
Zeker aan het einde van idols...toen zag ik pas echt hoe lili deze putter was.
maar ik vindt hem wel stoer
quote:Snap ik wel.
Op vrijdag 6 december 2002 23:09 schreef MacroMorph het volgende:
Hij zit er ook niet op te wachten dat mensen van hem gaan verwachten dat hij z'n looks gaat veranderen om pop idol te worden!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |