Wie o wie weet waarover ik het heb?
Luisterde naar een plaatselijke zender in het Noorden des lands en hoorde een nummer waarin bovenstaande dingen ter sprake kwamen..
quote:In dat geval ----> Ik zoek een nummer topic deel 21
Op zondag 6 oktober 2002 14:03 schreef Seborik het volgende:
Wil je de naam van dat nummer weten?
quote:Naam+ mensen die het ingezongen hebben.
Op zondag 6 oktober 2002 14:03 schreef Seborik het volgende:
Wil je de naam van dat nummer weten?
Tis een beetje jiskefit-achtig, korpsballerig en het gaat over een studente die naar Spanje gaat omdat ze graag ontmaagd wil worden, tijdens de *song* (er is geen sprake van echt zingen btw) duikt Roderique met een Spaanse adonis in bed waardoor zij hem beticht van *homo zijn*. Roderique zegt vervolgens dat hij dronken was- komen nog wat *subtiele opmerkingen over een reet en de spleet van de studente*.
Dat het een vage vraag is besef ik trouwens ook wel, ik zocht gisteren naar een nieuwszender op de radio en bleef hangen toen ik dit nummer hoorde, helaas vertelde niemand wie of wat het was vandaar mijn vraag hier op fokzine.
quote:Ik zoek een nummer topic deel 21
Op zondag 6 oktober 2002 14:08 schreef Loedertje het volgende:[..]
Naam+ mensen die het ingezongen hebben.
Hopla.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |