quote:Ja inderdaad, dat zou iedereen denk ik wel zeggen, maar toch blijft ze steeds in m'n achterhoofd. Als iemand me vraagt waarom het uit is gegaan kan ik het ook niet goed uitleggen. Volgens mij kwam het door de sleur. Maar ja hoe vaak kun je opnieuw beginnen......
Op zondag 29 september 2002 12:54 schreef Knaller het volgende:
Volgens mij heeft het niet veel zin... als het al zo vaak uit is gegaan!!
quote:Inderdaad dat speelt ook mee ja, tis tricky allemaal. Misschien stel ik haar voor om eens goed te praten met elkaar, vragen wat zij wil.
Op zondag 29 september 2002 12:56 schreef KabelGast het volgende:
Make up your mind.Niet echt eerlijk ook dit tegenover haar.
quote:En dat basseer jij op? Je hebt ervaring met dit soort dingen? Zo ja, vertel misschien kan ik nog wat leren....
Op zondag 29 september 2002 13:02 schreef snoeki het volgende:
Wat ben jij een loser zeg, pfffff..... je bent een vriendin niet waardig.
quote:Dat lijkt me een vereiste... zowel om het aan te maken, als het uit te maken. Maar bedenk bij jezelf. Als je het nu aan maakt.. heb je dan geen verkering, om verkering te hebben? Dat lijkt me niet de juiste instelling.
Op zondag 29 september 2002 12:58 schreef Phuturistixxx het volgende:[..]
Inderdaad dat speelt ook mee ja, tis tricky allemaal. Misschien stel ik haar voor om eens goed te praten met elkaar, vragen wat zij wil.
quote:En dat is waarschijnlijk ook de reden dat je telkens weer terugkeert. Die sleur doorberen is soms moeilijk, maar je moet er waarschijnlijk toch doorheen. Een 'knipperlichtrelatie' is op de lange duur voor geen van beide een pretje. Ik heb hetzelfde gehad. Ongeveer 2.5 jaar een relatie gehad, ook samen gewoond, maar vooral het laatste jaar was eigenlijk sleur. We leefden in hetzelfde huis, maar dat was het dan ook wel. Je wist precies wat er ging gebeuren en de hele week kon je al wel zo'n beetje ovezien. Uiteindeijk heben we maar besloten er een punt achter te zetten.
Op zondag 29 september 2002 12:57 schreef Phuturistixxx het volgende:Volgens mij kwam het door de sleur. Maar ja hoe vaak kun je opnieuw beginnen......
We zien elkaar niet meer, spreken elkaar niet meer en ik moet zeggen dat het toch wel oplucht, ook al is het in het begin toch wel wat moeilijk geweest. Af en toe denk ik er nog wel eens aan terug, maar opnieuw beginnen zit er in ieder geval niet meer in.
quote:Daar heb ik ook over nagedacht, wil ik haar terug om haar, of wil ik haar terug om het feit dat ik dan weer een vriendin heb. Ik heb op zich wel al kansen gehad bij meisjes, maar ze interesseren me niet eigenlijk. Ik blijf wel aan haar denken, ik denk toch dat ik ze terug wil om haar.
Op zondag 29 september 2002 13:04 schreef Miesjel het volgende:[..]
Dat lijkt me een vereiste... zowel om het aan te maken, als het uit te maken. Maar bedenk bij jezelf. Als je het nu aan maakt.. heb je dan geen verkering, om verkering te hebben? Dat lijkt me niet de juiste instelling.
quote:We hadden afgesproken er 3 weken niet te zien of te spreken, en dat lukte aardig. Gisteren zag ik haar weer bij het uitgaan, en het was heel gezellig. En ik voelde me echt tot haar aangetrokken. En bedoel je dingen doen gewoon als vrienden en dan kijken of er nog wat is?
Op zondag 29 september 2002 13:13 schreef _Mal_ het volgende:
kijk eens hoe het gaat als je gewoon als vrienden met elkaar om gaat..
Voel je je echt tot haar aangetrokken of is het gewoon gezellig als vrienden?
Je zegt dat ze door je hoofd spookt.. zie je haar nog wel? dat lijkt me wel een goed plan, om haar gewoon te zien, dingen met haar te ondernemen enzo.
quote:Ik heb het nooit geod kunnen aangeven. Enerzijds is het misschien dat hjet te serieus wordt, maar voornamelijk dat het voorspelbaar wordt. Elke keer als we weer bijelkaar kwamen, dan was het weer hartstikke leuk, elk begin is leuk. Maar na een tijdje zakt dat weer een beetje weg. Maar dat is denk ik normaal, zoals je in het begin van een relatie bent kun je niet de hele relatie volhouden. Misschien moet ik mijn verwachtingspatroon bij stellen. En naar manieren zoeken om toch die sleur proberen te voorkomen....
Op zondag 29 september 2002 13:17 schreef Poepoog het volgende:
Wat is de reden dan dat het uitgaat?
Je zegt dat jullie nu ongeveer 3 jaar bij elkaar zijn, af en aan.....het is logisch dat je de vlinders niet meer iedere dag zult hebben na zo'n tijd samen.....dat kan je ook niet als voorwaarde gebruiken om te kijken hoe je relatie nu in elkaar zit.
Wat je misschien kunt bekijken is dat als jullie weer het idee hebben in een sleur te vervallen, elkaar gewoon heel even niet zien. Ga ff wat doen met vrienden, of alleen. Even je kop op wat anders instellen dan je vriendin....
Heb ook zo'n knipperlicht relatie achter de rug, en ik kan je echt vertellen dat iedere keer een break-up en dan weer goed maken het gevoel tussen jullie niet goed zal doen. Op den duur weet je echt niet meer wat beter is. Je gaat uit elkaar verwachtend dat je toch wel weer bij elkaar komt, en je komt bij elkaar verwachtende dat het toch wel weer uit gaat.
Probeer samen te blijven ook als er een dip in je relatie zit....dat je het een sleur vind worden, betekent niet dat je daarom je relatie aan de kant moet zetten....doe er zelf iets aan om de sleur te doorbreken, ipv de relatie verbreken....sterkte
quote:Ik ben 23, en je hebt gelijk, we moeten ook bijelkaar blijven als we in een dip zitten. Ik heb gauw de neiging om dan te denken, zie je wel het gaat niet en dan maak ik het weer uit. En die dip komt waarschijnlijk idd doordat de sleur er in komt. Moet er aan werken. Als je elke keer opnieuw begint is het begin altijd wel weer leuk, nu zorgen dat het leuk blijft.
Op maandag 30 september 2002 09:23 schreef skyhigh het volgende:
Even een paar dingetjes die me opvallen. Mag ik vragen hoe oud je bent?Je zegt dat jullie nu ongeveer 3 jaar bij elkaar zijn, af en aan.....het is logisch dat je de vlinders niet meer iedere dag zult hebben na zo'n tijd samen.....dat kan je ook niet als voorwaarde gebruiken om te kijken hoe je relatie nu in elkaar zit.
Wat je misschien kunt bekijken is dat als jullie weer het idee hebben in een sleur te vervallen, elkaar gewoon heel even niet zien. Ga ff wat doen met vrienden, of alleen. Even je kop op wat anders instellen dan je vriendin....Heb ook zo'n knipperlicht relatie achter de rug, en ik kan je echt vertellen dat iedere keer een break-up en dan weer goed maken het gevoel tussen jullie niet goed zal doen. Op den duur weet je echt niet meer wat beter is. Je gaat uit elkaar verwachtend dat je toch wel weer bij elkaar komt, en je komt bij elkaar verwachtende dat het toch wel weer uit gaat.
Probeer samen te blijven ook als er een dip in je relatie zit....dat je het een sleur vind worden, betekent niet dat je daarom je relatie aan de kant moet zetten....doe er zelf iets aan om de sleur te doorbreken, ipv de relatie verbreken....sterkte
Vanavond praten we, ik ben benieuwd.........
quote:Waar komt volgens jou de sleur dan precies in? In aantrekkingskracht, in dingen met elkaar doen, en na hoeveel tijd gebeurt dat?
Op maandag 30 september 2002 09:40 schreef Phuturistixxx het volgende:[..]
Ik ben 23, en je hebt gelijk, we moeten ook bijelkaar blijven als we in een dip zitten. Ik heb gauw de neiging om dan te denken, zie je wel het gaat niet en dan maak ik het weer uit. En die dip komt waarschijnlijk idd doordat de sleur er in komt. Moet er aan werken. Als je elke keer opnieuw begint is het begin altijd wel weer leuk, nu zorgen dat het leuk blijft.
Vanavond praten we, ik ben benieuwd.........
quote:Aantrekkingskracht niet, maar gewoon dat alles een beetje voorspelbaar wordt. das misschien ook logisch, na zo'n lange tijd ken je mekaar echt wel. Na een paar maanden gebeurt het dus dat ik het niet meer zie zitten.
Op maandag 30 september 2002 09:43 schreef Femke13 het volgende:[..]
Waar komt volgens jou de sleur dan precies in? In aantrekkingskracht, in dingen met elkaar doen, en na hoeveel tijd gebeurt dat?
Ik besef dat het wat moeite gaat kosten om het leuk te houden, voorheen deed ik die moeite niet echt. Maar ik weet gewoon dat ik ze ga missen als ze er niet meer is.
Misschien wat tips om het leuk/spannend te houden...........
quote:Ok, tips:
Op maandag 30 september 2002 09:48 schreef Phuturistixxx het volgende:[..]
Aantrekkingskracht niet, maar gewoon dat alles een beetje voorspelbaar wordt. das misschien ook logisch, na zo'n lange tijd ken je mekaar echt wel. Na een paar maanden gebeurt het dus dat ik het niet meer zie zitten.
Ik besef dat het wat moeite gaat kosten om het leuk te houden, voorheen deed ik die moeite niet echt. Maar ik weet gewoon dat ik ze ga missen als ze er niet meer is.
Misschien wat tips om het leuk/spannend te houden...........
-elkaar niet vanzelfsprekend gaan vinden
-niet te vaak met elkaar afspreken
-eigen leven blijven houden (met vrienden uitgaan enzo)
-leuke uitstapjes plannen (weekendje of dagje weg)
-als je namelijk steeds in dezelfde omgeving zit komt de sleur er ook in
-verzin is iets geks
Heb je er wat aan?
quote:Ja zeker, zal er eens op gaan letten, thanks!
Op maandag 30 september 2002 09:54 schreef Femke13 het volgende:[..]
Ok, tips:
-elkaar niet vanzelfsprekend gaan vinden
-niet te vaak met elkaar afspreken
-eigen leven blijven houden (met vrienden uitgaan enzo)
-leuke uitstapjes plannen (weekendje of dagje weg)
-als je namelijk steeds in dezelfde omgeving zit komt de sleur er ook in
-verzin is iets geksHeb je er wat aan?
Say goodbye, change your life, and forget what you need to forget!
Ken zelf iemand die ook al 3 jaar bij elkaar is en daar is het nog veel vaker uit elkaar gegaan... en het gaat nu goed.. dus tja.
quote:Nog niet genoeg geprobeerd??? Go on with your life!
Op dinsdag 1 oktober 2002 23:23 schreef Mordreth het volgende:
Kan je niet echt zeggen van hou het uit of neem weer met haar... moet je toch echt bij jezelf te rade gaan. Enige wat ik kan zeggen is dit: als je van haar houd en zij van jou: proberen kan geen kwaad.
quote:Blij te horen dat iemand hetzelfde mee heeft gemaakt. We hebben ondertussen goed gepraat en hebben besloten het nog een keer te proberen. We houden zeker van elkaar dus zeker het proberen waard.
Op dinsdag 1 oktober 2002 23:23 schreef Mordreth het volgende:
Kan je niet echt zeggen van hou het uit of neem weer met haar... moet je toch echt bij jezelf te rade gaan. Enige wat ik kan zeggen is dit: als je van haar houd en zij van jou: proberen kan geen kwaad.Ken zelf iemand die ook al 3 jaar bij elkaar is en daar is het nog veel vaker uit elkaar gegaan... en het gaat nu goed.. dus tja.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |