abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  † In Memoriam † woensdag 25 september 2002 @ 09:06:42 #1
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_5960748
quote:
Politiebericht 24 september 2002
Aantreffen lijk

Burgum: vanmorgen omstreeks 10.45 uur zag de eigenaar van een jachthaven aan de Burgumerdaam iets in het water, een zijtak van het Prinses Margrietkanaal, drijven. De man haalde het pakket naar de kant en waarschuwde de politie. Het bleek te gaan om een stoffelijk overschot, dat was verpakt in plastic en verzwaard met stenen. Op dit moment is nog niet bekend of het om een man of een vrouw gaat. Het stoffelijk overschot is overgebracht naar het Nederlands Forensisch Instituut in Rijswijk, alwaar in de loop van morgen (woensdag) sectie zal plaatsvinden. Op de plaats waar het lijk uit het water is gehaald, wordt door de technische recherche een onderzoek ingesteld. Een recherche bijstandsteam heeft de zaak in onderzoek.


  † In Memoriam † woensdag 25 september 2002 @ 09:07:09 #2
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_5960752
quote:
Sectie: meisje (14) door geweld omgebracht

Gert Brouwer

wildervank - De 14-jarige Varscha Mohalsing uit Wildervank blijkt door geweldom het leven te zijn gekomen. Dat heeft sectie in het gerechtelijk laboratorium in Rijswijk uitgewezen. Het meisje werd maandagdirect na de middag door haar zusje dood in bad gevonden in deouderlijke woning aan de Purperreiger in de villawijk Langebosch inWildervank.

De politie ging er volgens woordvoerder Pieter Boomsma aanvankelijk nogvan uit dat het meisje ook door zelfdoding om het leven kon zijn gekomen.Het onderzoek heeft volgens hem die mogelijkheid definitief uitgesloten.De politie heeft maandag een rechercheeteam van twintig mensen op de zaakgezet. Zij hebben maandagavond en gisteren de hele dag en avond uitgebreidsporenonderzoek en een buurtonderzoek gedaan. Er is volgens Boomsma noggeen enkel duidelijk spoor of motief.

Boomsma wilde dinsdagavond niet zeggen op welke manier het meisje om hetleven is gekomen. Volgens hem is die informatie dermate specifiek dat ze inverband met het onderzoek niet vrijgegeven kan worden. Ook over hettijdstip van de dood kan Boomsma niets zeggen.

Duidelijk is in ieder geval dat het meisje om acht uur maandagmorgen voor het laatst in levende lijve is gezien door haar moeder, broertje en zusje. Die verlieten op dattijdstip het huis. Het broertje en zusje gingen naar hun basisschool.Moeder vertrok naar Schiphol om vader op te halen, die terugkwam van een reis naar Suriname. Varscha had maandagmorgen ook gewoon naar school gemoeten. Het meisje zat in de derde klas havo van de scholengemeenschap Winkler Prins. Haarafwezigheid werd op school meteen opgemerkt, omdat het meisje nooit verzuimde.


pi_5960794
Geen discussie-aanzet -> slotje.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')