quote:
Op maandag 20 mei 2002 21:49 schreef Dr.Daggla het volgende:[..]
Hoe kan je in godshemelsnaam nou zeggen of je een spel goed vindt of niet op basis van wat plaatjes!
Dat jij zo snel je conclusies trekt is tot daar aan toe..(je bent immers een fanboy). Diesmileys waren dus op basis van wat we zagen op het plaatje.
Jij had trouwens het lef om een keer te zeggen dat de GAMEPLAY verrot was van een X-Box spel dat nog niet eens uit was.
Beetje triest niet? Komt je geloofwaardigheid ook niet echt ten goede.
Maargoed, waar is die opsomming uit deel 1? De GVR had van alle geposte screenies de mooiste van ieder spel erbij gezet.
Kan een modje die er ff als 1ste post tussenproppen oid?
quote:En met die naam ben ik al gestigmatiseerd bij voorbaat! ( Dat is echt geen bull )
Op maandag 20 mei 2002 21:42 schreef The.PhantoM het volgende:[..]
Ja dat dacht ik ook
. Maar je naam zegt al genoeg jij bastard!!
quote:3000 % mee eens!
Op zaterdag 18 mei 2002 15:04 schreef twi het volgende:[..]
Dan had je wat de niet-klagende XBox-gamers betreft hoogstwaarschijnlijk de topictitel wel mogen veranderen in "Het Grote XBox Screenshots van Games topic", aangezien tot het moment dat onze eigen anti-XBox-knuffelmascotte Bastard binnen kwam denderen nog werkelijk niemand iets had gezegd over het plaatsen van de screenshots.
En dan heb ik niet eens genoemd dat de opmerking de plaatjes te thumbnailen compleet irrelevant was, aangezien ze de layout amper opFOK!ten. En ook al zouden we dat nu willen: na de edit van de moderator is dat niet al te handig, aangezien je je posts dan niet meer kan editten. Of is daarvoor een stukje software te koop in de FOK!Shop?
quote:Oh ja, tuurlijk en met thumbnailen wordt de boel een stuk sneller.
Op zaterdag 18 mei 2002 13:24 schreef Raven het volgende:[..]
Kijk, 1 plaatje van 100kb ofzo in een topic is niet zo erg, maar als het er 40 zijn dan wordt het voor inbel mensen zo lastig om dit topic nog te lezen. Een 56k6 modem is daar een heel stuk langer mee bezig dan je kabel/dsl verbingen.
quote:Smartass...... Als je belangrijk wil doen op basis van je (nieuwe) blauwe kleurtje doe het dan niet op deze manier...... 640 x 480 O-MY-GOD! das ERG!
Ik heb veel plaatjes reduceerd tot een link die te groot waren naar mijn idee, daarom dus niet allemaal. Wees zo vriendelijk voor je medefokker door de volgende keer gewoon een http link er van te maken of te -edit- Thumbnailen.Daarom dus
Zonde om een nieuwe mod op Dig. zo te zien starten, doet een beetje afbreuk aan het forum.
quote:Zucht.
Op maandag 20 mei 2002 22:46 schreef Zooi het volgende:[..]
3000 % mee eens!
Ik niet dus...
Het was ook niet dat ze de lay out upfuckte maar het waren er gewoon heel veel per page.
NIet iedereen heeft een kabel of adsl verbinding dus daar wilde ik alleen een beetje begrip voor.
Zoals wel normaal is hier op het forum overigs!
Daarnaast is mijn persoonlijke mening om liever wat achtergrond info te lezen bij spellen.
Niet ellelange pagina's maar gewoon kort hoe het speelt waar het over gaat.
Maar nogmaals, dat is mijn mening, ik neem eenmaal geen genoegen met alleen screenies.
Maar goed,...ik ken de nieuwe mod niet. Tevens iets wat ik nooit maar dan ook nooit zou willen (moderator zijn) maar dat is een ander verhaal.
quote:Dat doen ze allemaal. Ik ben hier ook modje geweest, lang, lang geleden en trust me,..... ik heb nooit lopen zeuren over een aantal 640 x 480 afbeeldingen. Dat je verzoekt om een aantal links te plaatsen of wat minder plaatjes te plaatsen, okay.... maar ga dan niet lopen zeuren om thumbnailen omdat je zo graag wil laten zien dat je blauw bent en 'eindelijk' wat te vertellen hebt....
Op maandag 20 mei 2002 22:56 schreef Chocobo het volgende:
Hij doet ook alleen maar zijn taak ! En een paar van 640 moet geen bal uitmaken maar er zaten een paar screens tussen waar zelfs mijn adsl verbinding last van had !Maar goed,...ik ken de nieuwe mod niet. Tevens iets wat ik nooit maar dan ook nooit zou willen (moderator zijn) maar dat is een ander verhaal.
Ik ben het met Bastard en je eens dat er wel ERG veel plaatjes geplaatst werden, maar thumbnailen helpt daar geen ene moer tegen. In mijn ogen dus een ingreep die niet alleen onzinnig maar ook nog eens ERG dom was.....
Vraag om links of minder plaatjes en als je er niets van snapt, zeg dan niets als modje....
quote:Dammit, waar blijf je nou??
Op maandag 20 mei 2002 22:56 schreef Chocobo het volgende:
Zie je zo Bastard
Om te thumbnailen moet je a) al webspace van jezelf hebben en b) copies van die plaatjes op je webspace zetten, wat de eigenaars misschien helemaal niet zo leuk vinden.
Ik vind het eigenlijk best wel raar dat het hele vorige topic van 11 pagina's vol stond met mooie full size pics, en niemand thumbnails ook maar geopperd heeft, en dat mijn posts nu weggeedit zijn zonder ook maar een waarschuwing- of verzoekpost van de moderator. Ik zou ze nu niet eens meer in thumbnails kunnen veranderen als ik dat al zou willen.
quote:Hehe..Heb je geen antwoord op he, behalve 2 smilies..
Op maandag 20 mei 2002 22:43 schreef Bastard het volgende:[..]
![]()
quote:Whatever...Get a life..Of een X-Box.!.
Het was ook niet dat ze de lay out upfuckte maar het waren er gewoon heel veel per page.
NIet iedereen heeft een kabel of adsl verbinding dus daar wilde ik alleen een beetje begrip voor.
quote:Mammie, ze pesten me..
Zoals wel normaal is hier op het forum overigs!
quote:Als "kenner" moet je toch wel weten dat meer dan 90% van de geposte plaatjes komen van games die er nog niet zijn..
Daarnaast is mijn persoonlijke mening om liever wat achtergrond info te lezen bij spellen.
Niet ellelange pagina's maar gewoon kort hoe het speelt waar het over gaat.
Maar nogmaals, dat is mijn mening, ik neem eenmaal geen genoegen met alleen screenies.
Een aantal voorbeelden:
quote:Oke, dat geef ik toe..Het was een moeilijke start..Inmiddels gaan de verkopen stukken beter.
Op zondag 05 mei 2002 12:35 schreef Bastard het volgende:
Mag ik nog even vermelden dat de GC zowat of al is uitverkocht.Dat de PS2 ook bij release was uitverkocht en dat wat dat betreft de xdoox het nakijken heeft?
En dan nu het trieste gedeelte
quote:
Die xbox is gewoon een getunde pc voor de kiddies die willen spelen maar dan zonder toetsenbord.
Ik neem aan dat Sony deze pakketten niet gratis weggeeft?
Zo'n kit zal wel wat kosten..Maarja, als je het eenmaal hebt, lijkt je ps2 iig iets meer op een X-Box..Daar zat de HDD en de ethernetcontroller er namelijk bij aankoop al in..
quote:HA HA HA!
Neem nou Halo.. kan zo op de pc worden gespeeld als FPS, nee dat zetten we naar een console.
ach, wie weet komt sony nog met wat hardware updates.....
quote:HAHAHA.. Hier had ik eigenlijk al kunnen zeggen..I rest mij case..Maar dat doe ik niet..
Maar wil je echt gamen moet je nog steeds kijken naar de spellen zelf.
En dan is een keuze makkelijk gemaakt voor de consolegamer. Het word namelijk of de PS2 of de GC, simpel omdat GC de leukste games heeft voor iemand die platform wil of rpg. En de Ps2 heeft de leukste race en rpg games.
quote:Kerel..realitycheck..Er zijn nog geen eens 75 games uit voor de GC..Waarvan jij er misschien 6 a 7 hebt gespeeld..
simpel omdat GC de leukste games heeft voor iemand die platform wil of rpg.
Vervolgens basel je wat over de ps2:
quote:
En de Ps2 heeft de leukste race en rpg games.
quote:Zo..Dus jij hebt welgeteld 2 van de 2 racegames van de X-Box gespeeld? Ja, dan weet je vast wel waar je het over hebt..
Of de xbox is gewoon slecht in racegames en wel goed in FPS... dat is ook wel te verwachten voor een getunde pc toch?
Maargoed, volgens jou hebben de GC EN de ps2 de leukste RPG's..
Dan ben ik vooral benieuwd naar welke RPG's je al op de GC & X-Box hebt gespeeld..Aangezien op de X-Box nog geen RPG's uit zijn en volgens de officiele Nintendo site de eerste RPG nog gereleased moet worden op de GC.
code:Enne..Je hebt nu 3 genres opgenoemt die volgens jou op de ps2 en de GC roeleren..Maar hoe zit het met de andere genres? Of sla je die voor het gemak sla maar eventjes over?Evolution Worlds RPG Q3, 2002
Gothic RPG Q3, 2002
Kameo: Elements of Power RPG Announced
Lost Kingdoms RPG Q2, 2002
Phantasy Star Online RPG Announced
Phantasy Star Online Episode I & II RPG Q3, 2002
Skies of Arcadia RPG Announced
quote:Ja graag.. Ik wil een lijst van alle "top"games die er aan zitten te komen..Liefst met screenshot..Dan heb ik ook nog wat te lachen als er een ps2 screenie voorbij komt..
Ik denk niet dat ik weer een ellelange lijst hoef te geven over top releases en over toppertjes die aanstonds uitkomen toch?
quote:De ps1 was ook een new kid on the block...En dat is uiteindelijk ook een toppertje geworden..En het succes van de ps1 heeft zeker ook bijgedragen aan het succes van de ps2..
Xbox daarin tegen staat nog in de kinderschoenen voor de consolewereld, en ze hebben al een slechte start dus dat kan alleen nog maar grappiger worden![]()
quote:Ik begrijp geen ruk van je zin maar dit kan ik er uit op maken
Op zondag 05 mei 2002 13:02 schreef Bastard het volgende:Oke ik ben eerlijk, net zo eerlijk als een aantal pro xboxers dat ze zeggen dat de Ps2 maar een kleine console is bij hun oppermachtige xbox.
Daar mogen ze eerlijk in zijn maar wel subjectief.
En zo ben ik eerlijk om te zeggen dat ik die Xbox maar niks vind, dat ik best wel sceptisch ben en niet in het minste omdat microsoft er achter staat.
quote:Ja..Das logisch als je er uren achter zit..
Ik heb gewoon honderden game uren op mn PS2 zitten en ik vermaak me er meer dan gewoon op.
quote:Hahaha...HAHAHAHAHAHAHAHA...
Kijkend naar MOH en FFX en CMR3 en etc etc die er nog aan komen worden dit alleen maar meer uurtjes game plezier voor me.
quote:Ow, dus omdat het op een PC gespeeld kan worden, mag het niet op een console worden uitgebracht.
Neem nou Halo.. kan zo op de pc worden gespeeld als FPS, nee dat zetten we naar een console.
quote:Of telt dat niet omdat het nu om een ps2 game gaat?
Neem nou MOH.. kan zo op de pc worden gespeeld als FPS, nee dat zetten we naar een console.
quote:Ohjah..Wow..
Noem nou eens een paar titels waar ik mee zou vermaken op een xbox... die zijn er niet en ik heb rond gekeken.
Xbox days to 64th release: 133
PS2 days to 64th release: 344
Ben trouwens erg benieuwd naar welke (MMO)RPG's, fighters, action, adventure, race, sport, platform, puzzle, strategy en tactical games je allemaal hebt gespeeld op de X-Box die niet tot de releasegames behoren..
quote:Jawel joh..JIJ wel..
Dus mag dan anti xbox over komen
quote:Ik zit jou te "dissen"..Dat is redelijk op de man af lijkt me zo
En please, ga iemand zitten dissen als je het op de man af wilt spelen.
quote:Hmm..Mag ik vragen waar JIJ al je kritiek op baseert?
Op vrijdag 17 mei 2002 22:16 schreef Bastard het volgende:
oke, als het de mening is van de xbox gamer om af te gaan op screenshots... so be it dan.
Tot slot nog de meest briljante quote van ons aller Bastard:
quote:Dr.Daggla's final conclusion:
Ik vind het persoonlijk (en objectief gezien) toch nog steeds meevallen.
KUT...mIRC truukjes werken hier niet..
Naja..Ik blijf het wel proberen..En zo nu en dan heeft ie ook wel wat positiefs te melden over de X-Box..
Je bent vast een aardige gast enzo, maar je demoniseert de X-Box echt te veel..Je bent een negatief klimaat aan het scheppen..Je bent in deze thread zegmaar de Ad Melkert & Pim Fortuyn tegelijk..Je demoniseert dmv een hoop uitspraken die niets meer dan gebakken lucht zijn..
En ik?
Ik ben de Jan Marijnissen die met een enorm lang verhaal al die praatjes relativeert.
Zo, dat is er ook weer uit..
[edit]
Quote erbij..
[/edit]
[Dit bericht is gewijzigd door Dr.Daggla op 21-05-2002 07:15]
*daverend applaus*
Microsoft Unveils Xbox Live Heralding the Next Frontier in Video Games
LOS ANGELES; May 20, 2002;
Today at the Electronic Entertainment Expo (E3), Microsoft Corp. became the first video game company ever to announce a comprehensive online game service fully dedicated to fast-action, always-connected broadband gaming experiences. The online console gaming service, named Xbox Live, launches in North America, Japan and Europe this fall for the Xbox video game system and ramps up with consumer beta programs starting this summer.
Xbox Live will enable all gamers to find their friends easily; talk to other players during game play through the Xbox Communicator headset; download current statistics, new levels and characters to their Xbox hard drive; and play online.
Online technology is the next revolution in video games, and it will fundamentally transform gaming into a new form of social entertainment,” said J Allard, general manager of Xbox at Microsoft. Together with our partners we will combine exceptional gaming experiences, a world-class service and a viable business model so all parts of the online ecosystem thrive.
To date, 60 game companies have committed to create games for Xbox Live, and at least 50 Xbox Live-enabled games are planned to release by the end of next year.
With the service approach, Xbox Live is poised to deliver the most seamless, easy-to-use and consistent online gaming environment for gamers, developers and publishers alike. It was designed by gamers for gamers and includes features such as delivery of real-time scores and statistics so gamers can compare themselves to the best players in the world; quick and easy game launches; fast downloads; the ability to find friends online across games with only one click; and the ability to maintain a single identity across all games with a single password.
Microsoft is building four datacenters in Seattle and Tukwila, Wash., Tokyo and London in order to run a scalable, secure and gamer-friendly service. Xbox will assist publishers by managing the hosting, networking, security and billing so that game creators can focus on creating awesome game content.
Key, consistent features of the Xbox Live service across games include the following:
Gamertag. Gamertag is a gamer’s unique online ID for all games across the global gaming service.
Friends list. This feature allows gamers to find friends online and invite them to a game no matter which Xbox Live game they're playing.
Xbox Communicator. Voice communication is integrated with all Xbox Live multiplayer games and enables voice interaction with teammates and opponents. Key elements of this feature exclusive to Xbox include voice masking, global muting and parental control.
Matchmaking. QuickMatch enables players to enter a multiplay experience with a single button-click, and OptiMatch, an Xbox Live exclusive, helps them select games and opponents based on similar skill levels.
High-speed content downloads to the Xbox hard disk. Only Xbox offers console gamers the ability to download and permanently store both free and for-a-fee content that can include new levels, characters, missions and statistics.
Allard painted a bullish picture for the future of online console gaming and the promise of Xbox to lead the category. Within five years every important game will be online, he said. There will be new categories of collaborative and competitive console games that are possible only online. The ability to download new worlds, levels, characters, weapons, vehicles, teams, statistics and missions will change the way developers think about creating games, and will change the way gamers play them.
At launch, U.S. consumers can purchase a starter kit for $49.95.* For the estimated retail price of a single game, the consumer receives a year’s subscription to Xbox Live, an Xbox Communicator that plugs into the Xbox controller and facilitates all voice communication with other players, and ReVolt, a fun online racing game from Acclaim Entertainment Inc. Pricing and specific offers in regions outside the United States will be announced locally at a later date.
With a hard drive, Ethernet port and slots for the Xbox Communicator built in to all controllers, Xbox was designed by Microsoft to facilitate online play right out of the box. Moreover, with more than 20 online service sites and 270 million unique monthly users worldwide on the MSN® network of Internet services, and the No. 1 online PC gaming site with Zone.com, Microsoft is uniquely qualified by its resources and experience to lead the way in online console gaming.
YEAH!!!!
Das goed nieuws!
Een kleine, maar oh zo fijne quote uit het verhaal
quote:IIG een record te pakken..EN WAT VOOR EEN!
The pipeline of Xbox games is jammed with new titles in every category, said Ed Fries, vice president of Xbox game content at Microsoft. With 300 Xbox games in development and 200 games slated for the holiday season, gamers will have a mountain of high-quality titles to choose from this year. No other console has ever accomplished these types of numbers in its first year
[Dit bericht is gewijzigd door Dr.Daggla op 21-05-2002 07:56]
quote:Iemand moest het zeggen..
Op dinsdag 21 mei 2002 07:55 schreef twi het volgende:
Je begint wat over-the-top Daggla, maar vanaf je vierde opmerking zijn het allemaal rake klappen
quote:Ja maar waar wel in een topic waar het niet voor bedoeld is.
Op dinsdag 21 mei 2002 08:28 schreef deGVR het volgende:
Het wordt hier steeds gezelliger... we hebben wel een lekkere discussie op gang gebracht vorige keer geloof ik
Top 5 - X-Box games die al uit zijn
Top 5 - X-Box games waar je met smart op zit te wachten
Hier kan ik er nog wel vijf bij verzinnen(Orchid, Tekki, Nomads, Kung Fu Chaos, Dragonkind etc. etc.) Maar goed... het is een top vijf
Mooi gethumb he raven? ben je nu niet trots?
Van wat nog moet komen:
1: Steel Battalion:
2: Crazy Taxi 3 - High Roller
3: Star Wars Knights of the Old Republic
4: Dead to Rights
5: Star Wars galaxies (geen kleine screens bij de hand)
quote:Op zo'n manier krijgen we weer ruzie met de modjes... netjes plaatjes downloaden, verkleinen in pshop, uploaden en thumben... (kost je een halve dag, maar het is niet anders)
Op dinsdag 21 mei 2002 11:03 schreef TheMarco het volgende:
(geen kleine screens bij de hand)
Aparte keuze van spellen ook trouwens... niet mijn smaak, hoewel Star Wars Knights of the Old Republic waarschijnlijk wel cool wordt!
Ben je vast en zeker heeel wat tijd mee zoet geweest om die gast duidelijk te maken hoe iedereen over hem denkt
Vraag me alleen af waarom er nog geen screenshots zijn van GP4 voor de xbox waarvan de release date helaas delayed is
quote:Wellicht zit het antwoord al verpakt in je vraag
Op dinsdag 21 mei 2002 14:49 schreef UNDERTAKER het volgende:
Vraag me alleen af waarom er nog geen screenshots zijn van GP4 voor de xbox waarvan de release date helaas delayed is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |