Ik moet zeggen: "Da bin ich ueberfragt." Ik weet niet precies hoe je dat met een skin kan doen mss kan iemand die dat 1-2-3 wel weet hier iets kort over zeggen. Er zal ook best wel ergens een SL forum zijn waar dit soort dingen besproken worden.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 23:22 schreef zwambtenaar het volgende:
Ziet er leuk uit, Edap. Ik heb redelijk wat ervaring met Photoshop, dus dat zal geen probleem zijn. Maar hoe kan ik zo'n afbeelding dan als een skin in Second Life krijgen?
Join the club. Ben er maar mee opgehouden nadat ik zag dat ook mijn inventory niet meer aanwezig was.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 21:29 schreef Metsel het volgende:
* Metsel heeft de nieuwste update van SL binnen.. als ik 5 seconden beweeg.. einde SL..:(:(:(
Verdorie, ik was zeker net wegquote:Op woensdag 28 maart 2007 00:49 schreef Edap het volgende:
Fok!Cafe vanavond/nacht
[afbeelding]
Fish-Fun. Ik stond te dubben, zal ik die kleintjes vangen of die twee grote....![]()
Ik denk dat je het gewoon langer moet proberen dan ff zeg maar.quote:Op woensdag 28 maart 2007 10:31 schreef TwyLight het volgende:
Wtf is hier nou zo leuk aan? Ik heb het gister ff geprobeerd maar vind er echt geen fuck aan.
kan iemand me het ff uitleggen?
Dat probeer ik ook uit te vinden. je kunt middels jobs, beurshandel en zo wel geld verdienen.quote:Op woensdag 28 maart 2007 14:04 schreef boegschroef het volgende:
Ik heb me vandaag voor het eerst aangemeld maar is het spel ook leuk als je geen betalend lid bent vraag ik me af. Je kan dan blijkbaar geen huisje kopen wel? Vanavond thuis eens een avondje eraan besteden.
Je mag geen land bezitten, maar je kan het wel particulier huren. Daar hoef je geen lid voor te zijn.quote:Op woensdag 28 maart 2007 14:04 schreef boegschroef het volgende:
Ik heb me vandaag voor het eerst aangemeld maar is het spel ook leuk als je geen betalend lid bent vraag ik me af. Je kan dan blijkbaar geen huisje kopen wel? Vanavond thuis eens een avondje eraan besteden.
Zo beter?quote:Op woensdag 28 maart 2007 19:41 schreef Sanne het volgende:
Edap, een tvp doe je meestal maar een keer in een topic.
Gekkie.quote:Op woensdag 28 maart 2007 19:46 schreef Edap het volgende:
[..]
Zo beter?
Tevreden vista persoon ? Wie weet....of
![]()
je betaald voor membership 9,95$ dat is dus 2500 linden.quote:Op woensdag 28 maart 2007 19:39 schreef Sanne het volgende:
[..]
Je mag geen land bezitten, maar je kan het wel particulier huren. Daar hoef je geen lid voor te zijn.
Je kunt ook gewoon een flatje of een appartementje huren, zelfs without payment info on file.
Voordeel van membership is dat je 300 L$ per week zakgeld krijgt.
aaaaah.. ik zou je bijna mijn laptop lenen. Helaas heb ik die ook nodig om de werkzaamheden voor mijn werkgever uit te voeren.quote:Op donderdag 29 maart 2007 08:13 schreef Troel het volgende:
Ik begin onderhand te balen dat ik niet de mogelijkheid heb om thuis mijn been echt goed omhoog te doen, waardoor ik dus naar mijn zin te weinig aanwezig ben
Ik word zo moe van de reacties die mensen geven over iets dat ze totaal niet begrijpen. Je moet voor de gein de reacties eens lezen die op het artikel zijn gegeven.quote:Op donderdag 29 maart 2007 09:42 schreef Aaahikwordgek het volgende:
http://www.ad.nl/denhaag/zoetermeer/article1227090.ece
Streakers in het gemeentehuis van Zoetermeer.
quote:Op donderdag 29 maart 2007 09:55 schreef Metsel het volgende:
[..]
Ik word zo moe van de reacties die mensen geven over iets dat ze totaal niet begrijpen. Je moet voor de gein de reacties eens lezen die op het artikel zijn gegeven.toch jammer..
![]()
Oh, die had ik niet gelezen, staat vaak toch maar onzin in.quote:Op donderdag 29 maart 2007 09:55 schreef Metsel het volgende:
[..]
Ik word zo moe van de reacties die mensen geven over iets dat ze totaal niet begrijpen. Je moet voor de gein de reacties eens lezen die op het artikel zijn gegeven.toch jammer..
![]()
Ja, dat kan. Je kunt winkelruimte huren om je spullen te verkopen. Daarnaast kun je ook eens op www.slexchange.com kijken. Dat is een soort marktplaats voor Second Life.quote:Op donderdag 29 maart 2007 10:02 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Oh, die had ik niet gelezen, staat vaak toch maar onzin in.
Ze hebben er veel moeite in gestoken.
Vraagje: iets bouwen kan ook zonder abbo en kan ik dan zoiets te koop of te huur zetten?
Maar huren kost geld, hoe hoog zijn die huren gemiddeld?quote:Op donderdag 29 maart 2007 10:10 schreef Metsel het volgende:
[..]
Ja, dat kan. Je kunt winkelruimte huren om je spullen te verkopen. Daarnaast kun je ook eens op www.slexchange.com kijken. Dat is een soort marktplaats voor Second Life.
Jep.. Zoetermeer doet het erg goed qua publiciteit!quote:Op donderdag 29 maart 2007 10:00 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Aan de andere kant krijgt Zoetermeer wel lekker veel publiciteit.
Kan Metsel daar geen poseball voor maken danquote:Op donderdag 29 maart 2007 08:13 schreef Troel het volgende:
Ik begin onderhand te balen dat ik niet de mogelijkheid heb om thuis mijn been echt goed omhoog te doen, waardoor ik dus naar mijn zin te weinig aanwezig ben
Wat denk je nou? Dat mensen nu in Zoetermeer gaan wonen omdat de gemeente voor 25 ruggen een virtueel stadhuis had gekocht.quote:Op donderdag 29 maart 2007 10:00 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
![]()
![]()
Aan de andere kant krijgt Zoetermeer wel lekker veel publiciteit.
Ja hoorquote:Op donderdag 29 maart 2007 12:24 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Wat denk je nou? Dat mensen nu in Zoetermeer gaan wonen omdat de gemeente voor 25 ruggen een virtueel stadhuis had gekocht.
![]()
Ik vind SL nu nog te krakkemikkig, maar waardeer toch ook wel hun initiatief.quote:Op donderdag 29 maart 2007 12:24 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Wat denk je nou? Dat mensen nu in Zoetermeer gaan wonen omdat de gemeente voor 25 ruggen een virtueel stadhuis had gekocht.
![]()
Je kan er ook een SL uitkering aanvragen, dat ga ik zo meteen proberen, gratis Lindensquote:Op donderdag 29 maart 2007 12:28 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Ja hoorJe kunt alleen maar wonen in Zoetermeer.
Waar waar waar waar waar???quote:Op donderdag 29 maart 2007 12:31 schreef longinus het volgende:
[..]
Je kan er ook een SL uitkering aanvragen, dat ga ik zo meteen proberen, gratis Lindens![]()
Zal wel iets soortgelijks zijn, al vind ik de clientsoftware aan de erg ruime kant (1 Gb!)quote:Op donderdag 29 maart 2007 12:35 schreef Dodecahedron het volgende:
Hoe zit het met die andere SL-achtige projecten eigenlijk? Entropia en zo. Is dat ook leuk?
* Metsel is niet zo goed in poseballen..quote:Op donderdag 29 maart 2007 12:14 schreef longinus het volgende:
[..]
Kan Metsel daar geen poseball voor maken dan![]()
Jammer he!! Ik mis je wel een beetje hoor in SL.. Hoest verder met het beentje? Gaat het allemaal een beetje?quote:Op donderdag 29 maart 2007 12:48 schreef Troel het volgende:
Poseballen werken niet zo goed IRL helaas
Ik vind dat ze op zich wel een puntje hebben. Waarom investeren in Second Life als je niet eens weet of het je daadwerkelijk geld gaat opleveren. Maar goed.. hebben we zoiets ook niet gezien bij de 'lancering' van het internet? Toen was het ook allemaal maar een zeepbel etc etc...quote:Op donderdag 29 maart 2007 14:24 schreef Aaahikwordgek het volgende:
http://www.nu.nl/news/102(...)_Second_Life%27.html
Jongeren van het CDA notabene.![]()
SL op mijn nieuwe laptop met Vista loopt als een treintje. De T5600 1,83Ghz 2Core CPU met een NVIDIA GeForce Go 7900 GS kaart maken het erg snel en soepel. Lekker in de tuin in het zonnetje SL'len.quote:Op woensdag 28 maart 2007 19:40 schreef Edap het volgende:
Yo, vanmiddag mijn nieuwe laptop binnen gekregen.![]()
Eerst wat Vista en andere niet ter zaken doende zooi er afgooien en dan eens kijken of SL will draaien.
Tevreden Vista Persoon ? Wie weet....of
![]()
Ik mis jullie ookquote:Op donderdag 29 maart 2007 13:27 schreef Metsel het volgende:
[..]
Jammer he!! Ik mis je wel een beetje hoor in SL.. Hoest verder met het beentje? Gaat het allemaal een beetje?
dan snap ik niet waarom ik met mijn nieuwe hardware zo'n krakkemikkige fps krijg in SL, tussen de 10 en 20 fpsquote:Op donderdag 29 maart 2007 15:10 schreef Edap het volgende:
[..]
SL op mijn nieuwe laptop met Vista loopt als een treintje. De T5600 1,83Ghz 2Core CPU met een NVIDIA GeForce Go 7900 GS kaart maken het erg snel en soepel. Lekker in de tuin in het zonnetje SL'len.![]()
Een tevreden vista persoon.![]()
Het is geen virtueel geld ... da's het hele punt juist met SL.quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:52 schreef erodome het volgende:
Ik hoor iedereen over dat geld en huisjes kopen enzo, marar kan je ook gewoon zonder geld weg in second life, zonder huisje enzo, gewoon wat ronddwalen, wat kleppen enzo, of moet je om het leuk te hebben echt wat virtueel geld uitgeven?
Ik zie het namelijk niet zo heel erg zitten om virtueel te werken voor virtueel geld
Geen idee Inco, maar ik heb nog niet naar de fps waarden gekeken. Natuurlijk heb ik ook wel last van lag maar verder loopt het (vooralsnog) echt als een trein.quote:Op donderdag 29 maart 2007 17:05 schreef Incolumis het volgende:
[..]
dan snap ik niet waarom ik met mijn nieuwe hardware zo'n krakkemikkige fps krijg in SL, tussen de 10 en 20 fps
core 2 duo 6600, 2gb ram, geforce 8800gts
Ja ik weet dat je het om kan zetten naar echt geld en echt geld naar sl geld, maar de vraag is, kan ik zonder geld ook een beetje terrecht als ik gewoon af en toe wat rond wil dwalen, wat wil kleppen en doen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 20:37 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Het is geen virtueel geld ... da's het hele punt juist met SL.
Lees je anders even in.
Wat kan je zonder geld in SL:quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:27 schreef erodome het volgende:
[..]
Ja ik weet dat je het om kan zetten naar echt geld en echt geld naar sl geld, maar de vraag is, kan ik zonder geld ook een beetje terrecht als ik gewoon af en toe wat rond wil dwalen, wat wil kleppen en doen.
Dit is de eerste keer in mijn leven dat ik het volledig eens ben met het CDA.quote:Op donderdag 29 maart 2007 14:24 schreef Aaahikwordgek het volgende:
http://www.nu.nl/news/102(...)_Second_Life%27.html
Jongeren van het CDA notabene.![]()
ik zou al blij zijn met de helftquote:Op donderdag 29 maart 2007 21:43 schreef Sanne het volgende:
[..]
Dit is de eerste keer in mijn leven dat ik het volledig eens ben met het CDA.
De mafkezen die 17.000 euro voor een strandtent hebben neergeteld en de 25.000 voor een gemeentehuis zijn gewoon niet helemaal goed bij hun hoofd.
Ach, beetje ontwerp en bouw kost wel zoveel. Moet niet massaal door gemeentes worden gedaan, dan wordt het wel erg veel geld voor 1 spel.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:43 schreef Sanne het volgende:
[..]
Dit is de eerste keer in mijn leven dat ik het volledig eens ben met het CDA.
De mafkezen die 17.000 euro voor een strandtent hebben neergeteld en de 25.000 voor een gemeentehuis zijn gewoon niet helemaal goed bij hun hoofd.
quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:55 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ach, beetje ontwerp en bouw kost wel zoveel. Moet niet massaal door gemeentes worden gedaan, dan wordt het wel erg veel geld voor 1 spel.
Dát bedoel ik!quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:05 schreef Googolplexian het volgende:
[..]Voor een fractie bouwen wij hetzelfde ... ben je nog geen 2000 eu kwijt, heb je een heel eiland met alles erop en eraan (zonder eiland dan
)
Ook mee eens. Men zou wat meer onderzoek moeten doen naar wat mensen in SL beweegt voor ze proberen iets RL's na te maken in SL ... heeft 9 van de 10 keer toch geen zin om -bijvoorbeeld- een groot bankgebouw of een rollercoaster neer te zetten.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:11 schreef Sanne het volgende:
[..]
Dát bedoel ik!
Kijk dat BNN uitpakt op Second Life vind ik volkomen begrijpelijk. Maar dat gemeenten met gemeenschapsgeld zich laat naaien vind ik schandalig.
Laten zich helemaal gek maken door de hype, betalen veel te veel voor een doodgeboren kindje en kijken dan vreemd op als het openingsfeestje door een paar streakers bezocht wordt.
Ze moesten zich kapot schamen.
Volkomen mee eens. Er zijn genoeg problemen in RL waar gemeenten zich om zouden moeten bekommeren. Dit gaat echt helemaal nergens over.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:11 schreef Sanne het volgende:
[..]
Dát bedoel ik!
Kijk dat BNN uitpakt op Second Life vind ik volkomen begrijpelijk. Maar dat gemeenten met gemeenschapsgeld zich laat naaien vind ik schandalig.
Laten zich helemaal gek maken door de hype, betalen veel te veel voor een doodgeboren kindje en kijken dan vreemd op als het openingsfeestje door een paar streakers bezocht wordt.
Ze moesten zich kapot schamen.
Begrijp ik, maar die gasten moeten er ook documentatie en verantwoording bij hebben.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:05 schreef Googolplexian het volgende:
[..]Voor een fractie bouwen wij hetzelfde ... ben je nog geen 2000 eu kwijt, heb je een heel eiland met alles erop en eraan (zonder eiland dan
)
Geen zorgen hoorquote:Op donderdag 29 maart 2007 23:20 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Begrijp ik, maar die gasten moeten er ook documentatie en verantwoording bij hebben.![]()
BNN werkt ook met gemeenschapsgeld, maar is wel meer een doelgroep-groep.
Ach, beetje geld in zoiets steken vind ik niet verkeerd, maar wel tijdig weten op te houden als het niet werkt.
leuk hoor als je dat soort dingen kunt!quote:Op donderdag 29 maart 2007 23:34 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Geen zorgen hooreenmanszaak dus alles kan verantwoord op faktuur.
Het maakt SL erg interessant. Beetje 3D ontwerp en 2D ontwerp deed ik toch al voor m'n werk. Leuk dat er een "spel" is waar je dat op een andere manier verder kunt ontwikkelenquote:Op donderdag 29 maart 2007 23:36 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
leuk hoor als je dat soort dingen kunt!![]()
Hebben jullie dat Fok-cafe in elkaar gezet?quote:Op donderdag 29 maart 2007 23:39 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Het maakt SL erg interessant. Beetje 3D ontwerp en 2D ontwerp deed ik toch al voor m'n werk. Leuk dat er een "spel" is waar je dat op een andere manier verder kunt ontwikkelen
En met Metsel erbij als scripter kunnen we als groepje eigenlijk alles wel aan nu.
Da's Maringo's werkquote:Op donderdag 29 maart 2007 23:41 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Hebben jullie dat Fok-cafe in elkaar gezet?![]()
![]()
Goed werk! Wie of wat is 3DG?quote:Op donderdag 29 maart 2007 23:51 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Da's Maringo's werkalleen het land waar het op staat is van mij (ook weer huur).
3DG is verantwoordelijk voor bijvoorbeeld de Moulin Rouge (op Moulin Rouge Island)
3DG = Don Duke Development Groupquote:Op donderdag 29 maart 2007 23:58 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Goed werk! Wie of wat is 3DG?![]()
Hebben jullie ook al een WSE notering?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 00:48 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
3DG = Don Duke Development Group
Ikke (Don Duke) - bouwen / texturen / concepting / design
Metsel - coding / comcepting
Maringo - bouwen / concepting / kleding
Troel - PR / met poot omhoog zitten/ liason
Nicole - coding
Zinga - Sales manager / accountancy
Erm, tja.. sorry?quote:Op donderdag 29 maart 2007 23:32 schreef lizzyames het volgende:
zoekplaatje![]()
waar is de string van? of waar is de owner van?
[afbeelding]
Nopequote:Op vrijdag 30 maart 2007 00:50 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Hebben jullie ook al een WSE notering?![]()
Idd! Not to mention dat jij de buren ook woord voor woord kunt volgen, en dat je ook nog eens binnen kunt cammen.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 01:00 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Ter vergelijk: Meeste kamers in SL kosten 350L$ / week ... dan heb je niet eens 200m², minder prims om mee te spelen EN buren rondom die je chat kunnen horen.
We houden jullie op de hoogte.
hehehe!quote:Op vrijdag 30 maart 2007 01:33 schreef Edap het volgende:
Nachtbrakers:
[afbeelding]
Nachtbraker Maringo hard aan het werk met zo'n verrekte muur.![]()
Don heeft andere taak: "Hoe strek ik nu eens goed mijn armen..Zo? "
![]()
LOLquote:Op vrijdag 30 maart 2007 01:33 schreef Edap het volgende:
Nachtbrakers:
[afbeelding]
Nachtbraker Maringo hard aan het werk met zo'n verrekte muur.![]()
Don heeft andere taak: "Hoe strek ik nu eens goed mijn armen..Zo? "
![]()
Waarschijnlijk heb je problemen met de update en nog waarschijnlijker met je grafische kaart. Ik HAD hetzelfde probleem. Op de blog van secondlife, staat een uitleg...quote:Op vrijdag 30 maart 2007 01:53 schreef paultjuhhh het volgende:
Jongens, waarom klaptie er bij mij steeds uit na een paar minuten
Wat moet ik nou!
Altijd leuk die Amersfoortse Torens...quote:Op vrijdag 30 maart 2007 01:11 schreef EvilDucky het volgende:
[..]
Idd! Not to mention dat jij de buren ook woord voor woord kunt volgen, en dat je ook nog eens binnen kunt cammen.
Wij ook buum, wij ook!quote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:12 schreef Metsel het volgende:
[..]
Altijd leuk die Amersfoortse Torens...Maar ik ga dus waarschijnlijk verhuizen binnenkort
Cool! Maar ik moet eerst wat Linden Dollars verdienen.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 04:32 schreef Maringo het volgende:
[..]
LOL![]()
jij spiekert!!!
maar goed, de muren staan en de rentals hangen, dus iedereen kan nu een plekje huren voor 25L$ per week om iets te verkopen. Dit weekend, of anders de week erop, zal ik een notecard ophangen waarin staat hoe je precies je spullen kan verkopen.
wat een geneuzel moet ik opeens mijn grafische kaarten gaan updaten, had er nooit problemen meequote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:11 schreef Metsel het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heb je problemen met de update en nog waarschijnlijker met je grafische kaart. Ik HAD hetzelfde probleem. Op de blog van secondlife, staat een uitleg...
Ik denk dat je daar wel een eindje verder mee kan..
Succes!
Nog dat is de vorige versie, dus die zou moeten voldoen. Vraag is alleen wanneer 1.14 verplicht wordt. Op dat moment ben je verplicht om 1.14 te gaan gebruiken en zul je toch echt je drivers moeten updaten.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:23 schreef paultjuhhh het volgende:
een oudere versie van second life kan dus ook helpen tegen crashen?
is dit nou te weinig ? : openGL version: 1.3.3920 winxprelease
Weer minder buren.. Maar dat moet vast helemaal goed komen. En als we met 3DG het een beetje goed doen, kan ik gewoon 'gratis' in een villa'tje wonen..quote:
Ik kom achter je aanquote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:12 schreef Metsel het volgende:
[..]
Altijd leuk die Amersfoortse Torens...Maar ik ga dus waarschijnlijk verhuizen binnenkort
Kom ik af en toe bij jou een kopje suiker lenen buuf..quote:
quote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:23 schreef paultjuhhh het volgende:
is dit nou te weinig ? : openGL version: 1.3.3920 winxprelease
Dat geloof ik ook zondermeer, maar ik vond deze opmerking zo passend bij dat moment.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 01:41 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
hehehe!
Don assisteert Maringo in het nieuwste project (want Fok!Cafe moet ook leuk zijn voor beginnende SLFokkers)
Iets met autootjes plaatsen?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:45 schreef zwambtenaar het volgende:
Ik ben al dagen met onbekende reden geband uit het Fok!Cafe.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |