Ik heb al een brief thuis liggen, iedereen lijkt me? Via studielink in ieder geval maar misschien nog apart bij de uni / IB dat weet ik niet uit m'n hoofd.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:38 schreef Fiskus het volgende:
Weet iemand nu hoe ik me moet herinschrijven? Studielink ofzo?
Ik ben vandaag zo vrolijkquote:Grade: 6.3
Je moest alleen de case doen? Of heb je antwoorden?quote:Op woensdag 4 juli 2007 18:42 schreef Lennox het volgende:
Methoden en Technieken ging het bij mij ook omVorig jaar niet gehaald, nu gelukkig wel.
Theorie over methoden en technieken. Wat wanneer gebruiken, hoe interpreteren, aantal dingen handmatig uitrekenen enz.quote:Op woensdag 4 juli 2007 18:46 schreef Bolkesteijn het volgende:
Wat houdt dat Methoden en Technieken dan precies in? Een onderzoek opzetten en de statistische onderbouwing er van?
Bij mij heet het "M&T van sociaal wetenschappelijk onderzoek" wel interpreteren en hoe gebruiken, maar niet uitrekenen enzo.quote:Op woensdag 4 juli 2007 18:49 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Theorie over methoden en technieken. Wat wanneer gebruiken, hoe interpreteren, aantal dingen handmatig uitrekenen enz.
Als je via eur.studielink.nl gaat krijg je 'm gewoon via mail (iedereen die in 2006 studeerde heeft een account, kan je opvragen door je gegevens bij "wachtwoord vergeten" in te vullen). Mijn vooropleiding incl. verificatie stonden erbijquote:Op donderdag 5 juli 2007 13:00 schreef Lennox het volgende:
Lekker omslachtig dat studielink niet via e-mail een nieuw password stuurt, maar via de post (als je deze kwijt bent). Iemand ervaring met de tijd die daar overheen gaat?
quote:Vul s.v.p. onderstaande lijst aan met persoonsgegevens. Studielink zoekt met die gegevens je GBA-adresgegevens op. Je ontvangt op je GBA-adres een brief met je gebruikersnaam en je wachtwoord.
Daar zijn overgangsregelingen voor, sommige wel sommige niet. Je zal je erin moeten verdiepenquote:Op maandag 9 juli 2007 02:59 schreef Pulu het volgende:
1) Worden de tentamens uit B1 en B2 voor studenten die nu al aan de Erasmus studeren ook nog in oude vorm aangeboden?
Volgens mij iedereen die aan het jaarplansysteem deelneemt maar dat durf ik je niet met zekerheid te zeggen. Voor de eerstejaars zal het toch ook wat strakker zijn dan voor meerderejaarsquote:2) Ik zag dat iemand zei dat hij (Chronic meen ik) nog volgens het oude systeem studeerde en daarom die 70% aanwezigheidsplicht bij de practica niet gold, maar geldt die 70% nu voor alle studenten of alleen voor die nieuwe studenten?
Je moet even kijken op site over het jaarplansysteem. Bij vakken waar een V achter staat zijn ook voor ouderejaars de practica verplicht (70%), voor vakken waar een C, A of T achter staat is er geen aanwezigheidsplicht als je het oude deelvak wilt halen.quote:Op maandag 9 juli 2007 02:59 schreef Pulu het volgende:
2) Ik zag dat iemand zei dat hij (Chronic meen ik) nog volgens het oude systeem studeerde en daarom die 70% aanwezigheidsplicht bij de practica niet gold, maar geldt die 70% nu voor alle studenten of alleen voor die nieuwe studenten?
Zeg Public_NME, toevallig Finance & Accounting her op de 30e?quote:Op woensdag 4 juli 2007 23:28 schreef Public_NME het volgende:
Damn, nog maar tot 30juli in de UB. Maarja, hopelijk dan door naar de Master:).
quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:40 schreef Lennox het volgende:
Heb me wel aangemeld voor een vak dat 23 Juli begint.
Nee, ik heb HRM de 30e... Op zich makkelijk haalbaar, had er vorige keer te weinig aan gedaan. Verder heb ik nog Applied Business Methods 18e (Statistiek 2, zonder formulekaartquote:Op dinsdag 10 juli 2007 23:21 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Zeg Public_NME, toevallig Finance & Accounting her op de 30e?
18 days and counting....quote:Op donderdag 12 juli 2007 16:44 schreef Fiskus het volgende:
net laatste tentamen gehad.
VAKANTIE!![]()
bier
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |