Helemaal waar iddquote:Op zaterdag 17 maart 2007 02:12 schreef Leandra het volgende:
Zie je wel, het verstand komt toch met de jaren![]()
Uppie en gewoon gezellig op FOK! en de streamsquote:Op zaterdag 17 maart 2007 02:14 schreef Leandra het volgende:
Oeh, echt verstandig, maarre....... heb je dan visite op zo'n alco-avond of zit je in je uppie aan t bier??
Zal ik zo voor je maken, heb hem nog niet onlinequote:
Okay...quote:Op zaterdag 17 maart 2007 02:16 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Uppie en gewoon gezellig op FOK! en de streams
Knapquote:Op zaterdag 17 maart 2007 02:20 schreef Leandra het volgende:
Okay...
Ik kan soms weken gewoon geen druppel alcohol binnen krijgen (behalve dan die cognac die rijkelijk door de pastasaus geroerd wordt) en ik drink dus eigenlijk nooit alleen of thuis, ik drink voornamelijk in de kroeg.
Ik kan daarentegen net zo makkelijk op de Spa Blauw in de kroeg zitten, dan vermaak ik me ook wel
Ook in t weekend zit ik net zo makkelijk aan de Spa Blauw in de kroeg, als ik moet rijden dan drink ik maximaal 2 biertjes, maar het komt vaker voor dat ik die niet neem.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 02:22 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Knap
Zeker je laatste punt dat je ook in de kroeg aan de spa blauw kan zitten (ik zou dan liever koffie of thee nemen, aangenomen dat het een ddweekse dag is)
Het mag hierquote:Op zaterdag 17 maart 2007 02:21 schreef Leandra het volgende:
Hey Prospera![]()
Gezellig dat je er ook bent
![]()
Nee, dat kan ik nou weer niet, als ik iets drink dan wil ik ook knallen, of ik drink niets of ik ga losquote:Op zaterdag 17 maart 2007 02:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ook in t weekend zit ik net zo makkelijk aan de Spa Blauw in de kroeg, als ik moet rijden dan drink ik maximaal 2 biertjes, maar het komt vaker voor dat ik die niet neem.
Dat hebben meer mensen hoor, maar het interesseert me gewoon vrij weinig of ik wel of niet kan drinken... en als ik met de auto ben kan het iig niet.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 02:25 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Nee, dat kan ik nou weer niet, als ik iets drink dan wil ik ook knallen, of ik drink niets of ik ga los
quote:Op zaterdag 17 maart 2007 02:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat hebben meer mensen hoor, maar het interesseert me gewoon vrij weinig of ik wel of niet kan drinken... en als ik met de auto ben kan het iig niet.
Hoewel ik het wel lekker vond dat ik vorige week wel op auto-afstand in de kroeg zat en toch kon drinken, dat dan wel weer![]()
Ach tja, tis wat je zelf wilquote:Ik wou alleen dat ik kon roken zoals ik kan drinken...... het lijkt al de goeie kant op te gaan maar nog net niet helemaal![]()
Gertje toch, heb je een nachtelijk ADHD aanvalletje, of speelt er iets andersquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |