Snever ik zal kort en krachtig zijn: of je post gewoon normaal mee en je gedraagt je normaal of je zout gewoon op. BLijkbaar leer je niet zoveel van je bans. Ik heb echt helemaal geen trek meer in dat sfeerverzieknde gedoe van jou. Capice ?quote:
ik ga niet inbreken in een discussie als ik ergens de ballen verstand van heb. Het topic is trouwens dicht. TS is naar Australie gevlucht en hij heeft zijn hond met die ketting aan een boom gebondenquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:11 schreef Het_Biertje het volgende:
[TK] Zilveren ketting
over slecht niet modden gesproken
Steeds die hond weer .quote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:16 schreef buzzer het volgende:
[..]
ik ga niet inbreken in een discussie als ik ergens de ballen verstand van heb. Het topic is trouwens dicht. TS is naar Australie gevlucht en hij heeft zijn hond met die ketting aan een boom gebonden
Selectief reageren Snever.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:17 schreef Snever het volgende:
Kijk, dat bedoel ik nou! Het_Biertje lokt wederom een reactie uit waar ik op reageer en ik ben weer de pineut!
Nee, dat is ingecalculeerdquote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:17 schreef Snever het volgende:
Kijk, dat bedoel ik nou! Het_Biertje lokt wederom een reactie uit waar ik op reageer en ik ben weer de pineut!
probeer mijn opmerking ook even in het grotere geheel te zienquote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:22 schreef Snever het volgende:
[..]
Daar heb je wellicht gelijk in. User Het_Biertje laat ik mooi achter me
Kun je daar beter niet mee beginnen bij de volgende.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:26 schreef buzzer het volgende:
[..]
probeer mijn opmerking ook even in het grotere geheel te zien
nah Snever weet best wat ik bedoel. Ik ben echt niet iemand je om een enkel zinnetje iemand op de rug springt, en het is opzich al een enorme prestatie om bij mij de irritatiegrens te overschrijden (en mensen die mij irl kennen zullen dat ook zeker be-amen) maar als het dan uiteindelijk toch gelukt is laat ik wel graag weten dat het wat mij betreft een eenmalige actie was (het is bijna poeziequote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:29 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Kun je daar beter niet mee beginnen bij de volgende.![]()
![]()
quote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:35 schreef buzzer het volgende:
Dit lijkt offtopic, maar dat is het zeker niet: het is voor mij een beetje lastug uitleggen als ik mijn lul op een kopieermachine leg
Dit staat overigens wel volledig los van bovenstaande![]()
check ff je outbox danquote:
ja hallo ik stuur nix, jij stuurde watquote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:39 schreef KopieerMachine het volgende:
[..]
Wat ? wil je homoseks ofzo ?
Moet je maar ergens anders heen hoor![]()
Overmorgen lijkt me wel wat, weekendquote:
ik val zowat van mijn stoelquote:Op woensdag 21 maart 2007 10:34 schreef Thrackan het volgende:
Hee buzzer... geloof het of niet, maar mijn PS2tje gaat morgenavond de deur uit!
Dat betekent dat mijn geweldig langlopende topic moet stoppen straks!
Misschien verkoop ik hem maar niet, dan kunnen we hier lekker door blijven zaniken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |