Die ruzies komen wel!
Het is smerig maar er kan over gedacht worden om ze daar op het verkeerde been te zetten en ze te vertellen dat half Nederland Ruud eruit wil, maar dat dat niet kan omdat ie nog niet genomineerd is.
Maar eigelijk te fout; een paar goeie prints van deze pagina's gaat al een WAANZINNIGE impact hebben.
ViVa het FOK! power team.
Waar waren onze Rolphie en Daphne vanavond eigenlijk ? Tara werd in de studio door een vrouw buiten beeld vragen gesteld.
Had Daphne een bad-hair day en was Rolphie's neus verstopt.
Leek 't nog net de dagboekkamer
Linkerkant:
* Veronica heeft het voor elkaar qua publiciteit (en er gaat niets boven GRATIS reclame/publiciteit bij een commerciele organisatie). Wat ze waarschijnlijk jammer vinden is dat het grotendeels negatief is... maar dat hadden ze vast wel ingecalculeerd. De discussies die (er wereldwijd) op gang zijn gekomen n.a.v. The Truman Show spreken voor zich dacht ik.
Rechterkant:
* Veronica baalt als een stekker. Zij spelen Big Brother terwijl het Fok!forum weer Big Brother t.o.v. Veronica speelt. Alles wat er door Veronica gedaan wordt, wordt (direct) gecontroleerd en (meestal) van het benodigde comentaar voorzien. Dit commentaar haalt de pers/radio etc. en Veronica heeft geen poot om op te staan.
Wat ik nog steeds een heel sterk argument vind (ook ergens in dit forum gelezen) is dat Veronica doet van "Big Brother is watching you ", maar intussen passen ze alleen maar censuur toe. Het is dus eerder: "Live opgenomen... en later afgespeeld, meer niet". Beetje jammer.
Ze zullen daarnaast ook niet blij zijn met een groepje meelevende kijkers die hun wel eens even zullen vertellen hoe/wat er allemaal gebeurt. Hun draaiboek zal zo ook wel een beetje op z'n kop gezet worden.... weten ze meteen hoe de bewoners zich voelen..
dag dag, vermoeide vingertjes....
En nu je het noemt mi-key; het ontbreken van datum en tijd aanduiding.
Voor een programma dat het van de telling der dagen moet hebben is het natuurlijk supervague dat er niets van datum/tijd in beeld verschijnt. Ze noemen het nogeeneens.
Zie de Truman Show; daar werd elke dag getoond de hoeveelste die is. Bij BB hebben ze niet willen kiezen:
Ze willen een real-life soap brengen, maar weinig soap-sfeer dus; stel je voor dat je naar een soap zit te kijken met psychologisch commentaar van D en R en de rest van de ellende in zo'n gemiddeld uitzendhalfuurtje.
Een dagen aftel-programma is het dan ook niet weer want chronologie is ver te zoeken. Ze knippen maar wat door elkaar en melken flauwe stukken uit, terwijl wij weten dat er echtere zaken spelen.
Wake up V.
Groetjes...
nav de aangehaalde voorbeelden lijkt mij dat BB voorlopig gewoon doorgaat, iedereen hoopt (net als bij soaps) dat het morgen wel spannend zal zijn.
Wat die soaps betreft: Wanneer een soap ongeloof waardig gaat worden.... dan is het gauw afgelopen.
Maar goed, wie weet... we zullen zien
We zullen inderdaad zien
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |