Hij was net ook slim met zijn theorie over Brians lange termijndekking.quote:Op maandag 12 maart 2007 21:25 schreef Clank het volgende:
Jaap zegt dat hij niet denkt dat Brian hem weg zal stemmen.
Als Brian nu zou moeten stemmen zou hij Jaap er niet uitstemmen.
Ik ben blij dat jullie posten over Billie en Braaaaaaaaaaajen, ik kan daar echt niet naar luisterenquote:Op maandag 12 maart 2007 21:25 schreef Clank het volgende:
Jaap zegt dat hij niet denkt dat Brian hem weg zal stemmen.
Als Brian nu zou moeten stemmen zou hij Jaap er niet uitstemmen.
Vast niet op een legale manier als ik hoor dat de politie daar vroeger kind aan huis was.quote:
Dat heb je goed gezien, maar de nadruk lag even erg op 'vergeleken met Jaap'.quote:Op maandag 12 maart 2007 21:26 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Met wel HEEEEEL ERG de nadruk op lijkt hoop ik.
En zij is toch ook een kijkcijferkanon???quote:Op maandag 12 maart 2007 21:26 schreef Marrije het volgende:
[..]
Natasja ook en dat wist de redactie vast ook wel.
Alleen met fysiek geweld krijg je Sylvia wakker, dus dat wordt wèèr een mislukkingquote:Op maandag 12 maart 2007 21:24 schreef Sug4r het volgende:
[..]
Sylvia krijg je met geen mogelijkheid wakker dan wens ik hem sterkte
Nee hij word zanger bij de socca boysquote:Op maandag 12 maart 2007 21:26 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
jaap speelt duidelijk een rol hoor
dit is een wanna be acteur
nee, die stemt jaar er bij de eerste de beste kans uit. weer een bewoner minder en dichter bij zin doel.quote:Op maandag 12 maart 2007 21:27 schreef Kinga het volgende:
Zou Brian erin trappen?
Brian weet niet wat ie er mee aan moetquote:Op maandag 12 maart 2007 21:27 schreef Kinga het volgende:
Zou Brian erin trappen?
Het was toen idd véél rustiger op dit forum jaquote:Op maandag 12 maart 2007 21:26 schreef avonne het volgende:
Zo te zien was er 1 negatief en 1 positief over Huub
Meer streamers waren er niet![]()
Wil jij niet op de knieën?quote:Op maandag 12 maart 2007 21:24 schreef Talitha het volgende:
Ik geloof dat ik mijn eerdere reacties enigszins moet herzien.![]()
Jaap ligt nog lang niet op z'n knieen.![]()
Touche............helaasquote:Op maandag 12 maart 2007 21:28 schreef dieenebart het volgende:
[..]
En zij is toch ook een kijkcijferkanon???![]()
'Pervasief' betekent 'ontwijkend'. In Jaaps geval zou je dan denken aan het negeren van zijn sociale problemen. Aan Asperger heb ik ook al eens gedacht, maar als je hem zo met Brian zie 'complotteren', lijkt hij daar toch weer te sociaal bewust voor.quote:Op maandag 12 maart 2007 21:23 schreef Dark het volgende:
[..]
Gisteren sprak Jaap met Brian over de psychologische test die ze hebben moeten ondergaan. Daaruit kwam, volgens Jaap, dat hij een pervasieve persoonlijkheid is. Brian raakte het spoor al snel bijster na allemaal moeilijke woorden, maar hij knikte ja.....ja.... Jaap was verbaasd en een beetje pissed, dat ze die conclusie binnen 1 uur kunnen trekken.
Een pervasieve persoonlijkheid/persoon is gestoord in de ontwikkeling van sociale relaties en vaardigheden. Zelfbeeld, gevoelens, spel, fantasie en begrip van de dagelijkse wereld kunnen heel verstoord verlopen. De stoornis van Asperger is hier een voorbeeld van.
De redactie wist dus idd dat Jaap een gebrek heeft aan een aantal sociale vaardigheden.
Hij kan Jaap er ook in houden, al was het alleen maar op Huub en Eric enorm te 'pesten'.quote:Op maandag 12 maart 2007 21:28 schreef gebruikersnaam het volgende:
[..]
nee, die stemt jaar er bij de eerste de beste kans uit.
Meerdere bontjasjes a 600 euro koop je niet zomaar met je salarisje uit een kleding winkeltjequote:Op maandag 12 maart 2007 21:25 schreef vliegende_dutchman het volgende:
HUH?
Heeft Amanda's familie geld
ik denk eerder dat huub hem erin houdt als ze met zijn alle afspreken om hem weg te stemmenquote:Op maandag 12 maart 2007 21:30 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hij kan Jaap er ook in houden, al was het alleen maar op Huub en Eric enorm te 'pesten'.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |