Ze voeld zich geintimideerd door al dat jong schoon .. oftewel ze is gewoon weer stikjaloersquote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:36 schreef Marrije het volgende:
Natasia staat er wat verveeld bij.
Ik durf het bijna niet te zeggen.......+ natasiaquote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:37 schreef Lieve het volgende:
Wat een verademing om Sylvia af en toe te zien.
ayaaaai yaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:37 schreef Miraaa het volgende:
[..]
Ik durf het bijna niet te zeggen.......+ natasia![]()
Die beleefdheid heb ik altijd wel tegenover dames.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:35 schreef Lieve het volgende:
Ze kijken totaal lang Natrasha heen.
Maar wat raar eigenlijk dat je met al je visite meteen door je hele huis gaat? Dat doe ik nooit. Iemand komt op bezoek en ik wijs de wc soms. Maar de mensen die ik meeneem naar mijn slaapkamer zijn in de minderheid.
En het allerergste is...is dat ik er nu NOG zit!quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Misschien kan DGK een dependance openen..... voor verslaafde streamers, ook 102 camera's erop en ze hebben nog een programma...
Huub is al in paniek.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:35 schreef avonne het volgende:
Huub wordt niet herkend en doet vertwijfeld een poging om mannelijk over te komen
"" Ik sliep met Amanda vannacht" (2 keer)![]()
quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:37 schreef itsme het volgende:
Huub gaat zich nu dan maar snel verkleden.
Hij krijgt geen aandacht![]()
quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:32 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik kan de teksten niet onthouden...![]()
Ik wil je neuken
Ik wil je neuken
Ik wil je neuken
Ik wil je neuken
Ik wil je neuken
Ik wil je neuken
Ik wil je neuken![]()
Nee joh, lekker juist! Doet me denken aan die lange geile nachten in Argentinie.............quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:35 schreef Mani89 het volgende:
Wat is dit voor waardeloze neppe negershitmuziek![]()
Mwoah, niet meteen gaan twijfelen, je valt vast op een ander typequote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:37 schreef robert2006 het volgende:
ik zit nu wel in verwarring, ben ik nu homo aan het worden ofzo, vind het teveel, teveel amandaatjes, teveel gegil en gekier en teveel nepblond en neptieten, niet geil
Over een half uurtje is hij wel verkleed schat ik zo in.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:35 schreef avonne het volgende:
Huub wordt niet herkend en doet vertwijfeld een poging om mannelijk over te komen
"" Ik sliep met Amanda vannacht" (2 keer)![]()
Die versier truken werken normaal al niet en al helemaal niet zoals hij nu eruit zietquote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:37 schreef itsme het volgende:
Huub gaat zich nu dan maar snel verkleden.
Hij krijgt geen aandacht![]()
Maak daar ruim 9000 m² van.....quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:36 schreef INCTRL het volgende:
[..]
Heb jij dan een villa met 3 vediepingen en 900m2 grond eraan vast?![]()
![]()
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |