quote:
Op zondag 11 maart 2007 03:57 schreef Jumbooh het volgende:Gelukkig! Ik zie er nog steeds wel tegenop maar zal aan jullie posts denken als ik maandag ga zeggen dat ik weg ga.
Ik laat wel weten hoe het is afgelopen. Ik heb het wel vaker meegemaakt, dat ik zo'n soort gesprek moest aangaan, en het gaat me gewoon nooit goed af. Durf niet zo eerlijk te zijn. Ook al weet ik dat ik me nergens schuldig over hoef te voelen, ik vind het toch eng.
Maar ik ben zeker heel erg blij met jullie reactie's!
Wie is de blangrijkste persoon in jouw leven? Dat ben JIJ ZELF! En ook het bedrijf heeft er niets aan als jij daar met tegenzin gaat zitten werken. Ze investeren nu in je, en doordat je het tijdig aangeeft kunnen zij op tijd naar iemand anders gaan zoeken.
Als je je echt bezwaard voelt kan je afspreken om bijvoorbeeld nog een week uit te werken, maar dat hoeft zeker niet! (Let op dat je minimaal een dag voordat de proeftijd verstrijkt weg bent)
En wat hierboven ook al gezegd is, je wil niet weten hoeveel bedrijven tegen hun personeel op de laatste dag van hun proeftijd zeggen "je hoeft morgen niet meer te komen". Een bedrijf wil maar een ding, en dat is winst maken. Mag jij in ruil daarvoor dan tenminste een plek waar je je goed bij voelt?
Jij: baas heb je even voor me?
Baas: ja natuurlijk
Jij: Ik ben bang dat ik helaas niet zulk goed nieuws heb
Baas:
Jij: Ik heb een aantal zaken in overweging genomen en ik ben tot de conclusie gekomen dat dit bedrijf beter af is als ik mijn contract meteen opzeg
Baas: O, hoezo?
Jij: zonder er nu reeds inhoudelijk op in te gaan kan ik je zeggen dat ik me niet op mijn plek voel hier. Dat ligt niet aan het bedrijf, niet aan de medewerkers, het is gewoon een gevoel. ik mis de cultural fit.
Baas: Maar hoe weet je dat nu al zo serieues? Je bent hier nog maar een paar weken!
Jij: Daar heb je een punt, aan de andere kant kan ik niet om mijn gevoel heen en lijkt het me beter om er nu reeds mee op te houden en te voorkomen dat jullie straks veel in me geinvesteerd hebben.
Baas:
Jij:
[ Bericht 29% gewijzigd door vogeltjesdans op 11-03-2007 10:33:18 ]