quote:Op zaterdag 10 maart 2007 19:24 schreef mien-moeke het volgende:
Jaap is zo dik dat... als jij trouwt, hij een tractorband moet uitzoeken als trouwring.
quote:Op zaterdag 10 maart 2007 21:16 schreef nilus2 het volgende:
ja zo is het leuk geweest:P Jaap kan er toch ook niet zoveel aan doen dan hij dik is, hij heeft gisteren gewoon wat te veel gegeten.
quote:Op zaterdag 10 maart 2007 19:12 schreef Roy_vdm het volgende:
En dat er gevallen bekend zijn van auto's met pech, waarbij uit het oliefilter de kreet "nooit meer naar huis" leek te komen.
Suit yourself. Valt me nog mee dat je deze begrijpt.quote:Op zondag 11 maart 2007 23:54 schreef Tomsky het volgende:
[..]
![]()
Let wel: Dit is 1tussen 15
![]()
Maargoed...
Eigenlijk is Jaap een mannetje.quote:Op maandag 12 maart 2007 12:54 schreef TryX het volgende:
Jaap is zo dik dat ze met haar vet een muur om New York kunnen zetten
Jaap is zo dik dat ze de evenaar als riem moet gebruiken
Jaap is zo dik als ze zich omrold geven we een 'welkom terug' feestje!
Jaap is zo dik hè? Dat toen God zei: "En er was licht!" Hij eerst aan haar moest vragen om met d'r dikke reet van voor de zon weg te gaan."
Jaap is zo dik dat pim fortuijn nederland vol verklaarde
Niet zij heeft tietenquote:
Jij bent ook een vuile vieze NAZI, netzoals Huubquote:Op vrijdag 9 maart 2007 12:09 schreef partyyboyy het volgende:
Omdat er vele grappen worden gemaakt over het uiterlijke vertoon van persoon Jaap in De Gouden Kooi is het toch wel belangrijk dat deze bewaard worden. Het bewonerstopic is hier echter niet geschikt voor, vandaar dit nieuwe topic.
We trappen af......
Jaap is zo dik, dat.... Hij een 10-rittenkaart nodig heeft voor een ritje met de bus.
Jaap is zo dik, dat.... Hij een wandelende breuklijn is.
Denk aan je hart man. Jouw beschuldiging dat Partyboy een nazi is (hetzelfde zou volgens jou dan voor mij moeten gelden, neem ik aan) gaat minstens zo ver (en waarschijnlijk verder) als (c.q. dan) de grapjes die wij hier maken. Wij maken er grapjes over, jij neemt het serieus. Wel een verschilletje. Dit is geen discriminatie, althans van mijn kant is het zeker niet zo bedoeld.quote:Op maandag 12 maart 2007 23:58 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Jij bent ook een vuile vieze NAZI, netzoals Huub
Als mensen de hele tijd Natasia zouden kleineren vanwege haar huidskleur dan zou het land ook te klein zijn.
Wat mij betreft mag er iemand wel een klacht in dienen bij het Anti Discriminatie Bureau.
ik vind jaap persoonlijk een super nerd, zo'n vervelende prototype student, maar de hele tijd zagen vanwege zijn dik-zijn is iets voor (neo-)nazi's.
Je hoeft het er niet mee eens te zijn, maar: DGK-deelnemers te kakken zetten mag nu eenmaal op dit forum, en mede-users voor vuile vieze Nazi uitmaken mag niét. Ik begrijp wel een klein beetje je punt, maar je vergelijking gaat m.i mank en is veel te grof. Dus bij deze het verzoek of je je enigszins in wilt houden.quote:Op maandag 12 maart 2007 23:58 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Jij bent ook een vuile vieze NAZI, netzoals Huub
Ik vind het niet normaal om mensen aan de lopende band te kleineren omdat ze dik zijn. Dus het was niet per definitie gericht tegen Partyboy, maar tegen alle mensen die daar aan mee doen.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 00:12 schreef Roy_vdm het volgende:
[..]
Denk aan je hart man. Jouw beschuldiging dat Partyboy een nazi is (hetzelfde zou volgens jou dan voor mij moeten gelden, neem ik aan) gaat minstens zo ver (en waarschijnlijk verder) als (c.q. dan) de grapjes die wij hier maken. Wij maken er grapjes over, jij neemt het serieus. Wel een verschilletje. Dit is geen discriminatie, althans van mijn kant is het zeker niet zo bedoeld.
Hopelijk bied je je excuses aan, want mensen worden niet graag zonder enige grond nazi genoemd. Maar het zal wel weer niet.
Dat is dus on eerlijk. Als mensen aan de lopende band als 1 of andere nazi constant iemand kleineren omdat diegene dik is, dan mag je diegene er ook op wijzen dat dat fascistoïde is.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 00:56 schreef Gert het volgende:
[..]
Je hoeft het er niet mee eens te zijn, maar: DGK-deelnemers te kakken zetten mag nu eenmaal op dit forum, en mede-users voor vuile vieze Nazi uitmaken mag niét.
Ben jij ook een vet afzichtelijk varken?quote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:25 schreef JohnDope het volgende:
Ik vind het niet normaal om mensen aan de lopende band te kleineren omdat ze dik zijn. Dus het was niet per definitie gericht tegen Partyboy, maar tegen alle mensen die daar aan mee doen.
Nee. Maar als ik er wel een was geweest, had dat dan uitgemaaktquote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:30 schreef APK het volgende:
[..]
Ben jij ook een vet afzichtelijk varken?![]()
Ja, want als ik jou herhaaldelijk uitmaak voor vetzak kan ik niet vervolgd worden.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:30 schreef JohnDope het volgende:
Nee. Maar als ik er wel een was geweest, had dat dan uitgemaakt
Dat mag je best zeggen en die Jaap kan er ook wel tegen, maar er zijn genoeg mensen, die nog minder overgewicht hadden en die daar niet tegen konden en uiteindelijk vanwege het getreiter, zelfmoord hebben gepleegd....quote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:36 schreef APK het volgende:
[..]
Ja, want als ik jou herhaaldelijk uitmaak voor vetzak kan ik niet vervolgd worden.![]()
Context.
Toch denk ik dat het zelfmoordgehalte onder grenzenloos zichzelf volvretende vette ruggegraatloze varkens meevalt, in vergelijking met het aantal zelfmoorden onder gekleurde medemensen die vanwege hun huidskleur (jaap woog namelijk niet 200kg toen hij geboren werd) eeuwenlang geen kans kregen.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:39 schreef JohnDope het volgende:
Dat mag je best zeggen en die Jaap kan er ook wel tegen, maar er zijn genoeg mensen die daar niet tegen konden en uiteindelijk vanwege het getreiter, zelfmoord hebben gepleegd....
Foutje bedankt![]()
Denken moet jij lekker aan anderen overlatenquote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:43 schreef APK het volgende:
[..]
Toch denk ik dat het zelfmoordgehalte onder grenzenloos zichzelf volvretende vette ruggegraatloze varkens meevalt.
Ja, want daar kan zij niets aan doen.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:45 schreef JohnDope het volgende:
Denken moet jij lekker aan anderen overlaten
Probeer je eens voor te stellen dat Natasia de hele dag werd afgezeken omdat ze zwart is, dan was het land allang te klein geweest toch?
aan dik-zijn kunnen genoeg mensen ook niks aan doen.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:51 schreef APK het volgende:
[..]
Ja, want daar kan zij niets aan doen.
Dat het een egoistisch secreet is wel overigens. Al denk ik dat daar een hoop training voor nodig is.
Jezelf dingen voorstellen kun je maar beter aan anderen overlaten.
Jaap wel.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 01:52 schreef JohnDope het volgende:
aan dik-zijn kunnen genoeg mensen ook niks aan doen.
Maargoed dat neemt niet weg dat Jaap of iemand anders gewoon een klacht in kan dienen bij het Anti Discriminatie Bureau.quote:
Wat let jequote:Op dinsdag 13 maart 2007 02:07 schreef JohnDope het volgende:
Maargoed dat neemt niet weg dat Jaap of iemand anders gewoon een klacht in kan dienen bij het Anti Discriminatie Bureau.
Daar heb ik geen tijd voor. Het is geen persoonlijk probleem ook, anders had ik er misschien wel tijd voor gemaakt....quote:
Het verschil is dat de kindjes van Natasia niks kunnen doen aan deze situatie, Jaap wel.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 02:07 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Iedereen heeft zogenaamd de mond vol over normen en waarden. Mensen gingen helemaal hypocriet moeilijk doen over de kindjes van Natasia, maar over deze vorm van discriminatie hoor je weinig.
Wel tijd om hier aan de lopende band opmerkingen over te maken in dit topic? Hou toch op.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 02:13 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Daar heb ik geen tijd voor. Het is geen persoonlijk probleem ook, anders had ik er misschien wel tijd voor gemaakt....
Volksvermaak anno 2007quote:Op dinsdag 13 maart 2007 08:32 schreef -Splash- het volgende:
Fokkers zijn zo dom, dat ze krom liggen over grapjes over iemands gewicht.
Ik denk dat een clubje VMBO niveau 1 nog slimmer overkomt.
Dat is ook nog eens zo. In het algemeen wordt (zelfs door de rechter) aanvaard dat publieke personen (zoals Jaap zichzelf heeft gemaakt door mee te doen aan dit programma) moeten accepteren dat ze vaak een stootje zullen krijgen en dat ze daar maar tegen moeten kunnen (zo lang het maar niet te ver gaat).quote:Op dinsdag 13 maart 2007 09:40 schreef Inukshuk het volgende:
[..]
Volksvermaak anno 2007
Vroeger in een echt kooitje op de kermis, nu via een kabeltje en kastje bij ook bij jou in huis te zien.. de Freakshow! Jaap geeft zichzelf op als freak vanwege zijn *kuch* ietwat mollig postuur. IMHO vogelvrij voor commentaar, grappen en grollen.
Ik kom gewoon voor die jongen op. Het is toch verwerpelijk om constant iemand aan te vallen op zijn dik-zijn.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 09:02 schreef Roy_vdm het volgende:
[..]
Wel tijd om hier aan de lopende band opmerkingen over te maken in dit topic? Hou toch op.
Ik kan je overigens vertellen (je had het misschien zelf al verwacht) dat je klacht vruchteloos zou zijn.
wat kom je de moraalridder uithangen. hij zet zich publiekelijk voor lul met zijn 200 kilo en dan moet iedereen daar zijn bek over houden. hij vraagt er natuurlijk wel een beetje om. als jij het niet leuk vind hoef je niet te kijken,maar laat men hier gewoon hun gang gaan(moet het niet te ver gaan).quote:Op dinsdag 13 maart 2007 11:17 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik kom gewoon voor die jongen op. Het is toch verwerpelijk om constant iemand aan te vallen op zijn dik-zijn.
En dat zeker in tijden waarin iedereen de mond vol heeft over normen en waarden.
Dat is al een heel andere toon. Ik ben het zelfs bijna met je eens. Maar iemand onterecht voor nazi uitmaken gaat veel te ver. Ik neem aan dat je weet wie de nazi's waren en wat ze deden. Ok, nu heb ik er genoeg woorden aan vuil gemaakt.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 11:17 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik kom gewoon voor die jongen op. Het is toch verwerpelijk om constant iemand aan te vallen op zijn dik-zijn.
En dat zeker in tijden waarin iedereen de mond vol heeft over normen en waarden.
Het gaat om het principe. Je kan er wel een mooi verhaal om heen maken, maar het is gewoon keiharde Discriminatie.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 13:19 schreef frenzy2003 het volgende:
[..]
wat kom je de moraalridder uithangen. hij zet zich publiekelijk voor lul met zijn 200 kilo en dan moet iedereen daar zijn bek over houden. hij vraagt er natuurlijk wel een beetje om. als jij het niet leuk vind hoef je niet te kijken,maar laat men hier gewoon hun gang gaan(moet het niet te ver gaan).
Als ik in die Villa had gezeten, dan had ik Huub steeds voor nazi uitgemaakt, op de momenten wanneer hij Jaap discrimineert vanwege zjin dik-zijn. Als iemand zich gedraagt als een nazi, dan mag dat gezegd worden.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 14:55 schreef Burgundy het volgende:
Joh, laat die JohnDope toch lekker lullen. Iemand die klaagt over discriminatie en dan zelf mensen voor nazi en fascist gaat uitmaken is niet series te nemen. Vervolgens begint ie dan ook nog over normen en waarden.
het principe,mooi verhaal, man dit is een forum waar een paar mensen onder gebruikersnamen schuil gaan en een grapje maken over een dikkertje op tv. weinig aan de hand om je druk over te maken dus.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 22:14 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het gaat om het principe. Je kan er wel een mooi verhaal om heen maken, maar het is gewoon keiharde Discriminatie.
Jongen, stel dat mensen de hele dag natasia zouden discrimineren omdat zij zwart is, dan is er volgens jou dus ook weinig om je druk over te makenquote:Op dinsdag 13 maart 2007 22:26 schreef frenzy2003 het volgende:
[..]
het principe,mooi verhaal, man dit is een forum waar een paar mensen onder gebruikersnamen schuil gaan en een grapje maken over een dikkertje op tv. weinig aan de hand om je druk over te maken dus.
quote:Op vrijdag 9 maart 2007 17:06 schreef Hathor het volgende:
![]()
Ik vraag me af of Jaap ook wel eens wat topics leest op FOK. Dit moet hem ontzettend goed doen.![]()
Krom liggen zie ik Jaap nog niet zo snel doen, en vmbo niveau 1 bestaat niet. Het is 'Fokkers zijn zo dom dat ze krom liggen door grapjes over iemands gewicht' en het is ook 'een clubje vmbo'ers'. Terug naar Splash..quote:Op dinsdag 13 maart 2007 08:32 schreef -Splash- het volgende:
Fokkers zijn zo dom, dat ze krom liggen over grapjes over iemands gewicht.
Ik denk dat een clubje VMBO niveau 1 nog slimmer overkomt.
Pas maar op Wopper. Voor je het weet heeft Jaap je te pakkenquote:Op vrijdag 16 maart 2007 11:44 schreef Wopper1 het volgende:
Jaap is zo dik dat hij het geeneens waard is om daar een grap over te maken![]()
Wanneer komt de grap?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 18:35 schreef MaistroV het volgende:
Jaap is zo dik dat hij met een oranje vlag op ze reed moet lopen omdat die 2 meter uitsteekt.
Antwoord op je eigen vraag: jij komt vrij regelmatig dit topic bezoeken.quote:
quote:Op vrijdag 16 maart 2007 23:24 schreef J.Herrer het volgende:
Jaap is zo dik dat ze er nog steeds niet achter zijn of hij nou in Europa, Azie of Amerika woont
En jij bent hardstikke ziek in je hoofd..maar dat heb je natuurlijk nog steeds niet door.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 11:13 schreef Silvieja het volgende:
.. dat ik er seks mee zou willen hebben...
Houdt je kuthoofd, tiefusmongool. Zo praat je niet tegen een dame.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 11:17 schreef partyyboyy het volgende:
[..]
En jij bent hardstikke ziek in je hoofd..maar dat heb je natuurlijk nog steeds niet door.![]()
quote:Op donderdag 15 maart 2007 00:47 schreef Heathen het volgende:
Jaap is zo dik dat zijn vet de wereldeconomie voor de komende duizend jaar genoeg is om om te zetten in boter, bakolie en frituurvet.
Aww.. Jij bent dus dik en lelijk. Mijn oprechte deelneming.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 21:42 schreef Viswijfje het volgende:
Nou nou,wat zijn we weer leuk..
het is echt niet leuk om dik of lelijk te zijn (en dat zeg ik niet omdat ik het zelf ben want dat is absoluut niet zo)
quote:Op zaterdag 17 maart 2007 21:11 schreef J.Herrer het volgende:
Jaap is zo dik, dat hij alle nationaliteiten heeft
Aww... Jij kan dus niet lezen. Sterfquote:Op zaterdag 17 maart 2007 22:46 schreef Silvieja het volgende:
[..]
Aww.. Jij bent dus dik en lelijk. Mijn oprechte deelneming.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |