quote:
Op zondag 11 maart 2007 12:09 schreef stopnaald123 het volgende:Maar dat is dan ook gelijk de foute generalisatie die jij (en sommige anderen) maakt.
Het gaat in deze discussie nl. niet zozeer om de vele ambteloos burgers, maar slechts om bepaalde ambten!!! Volgens mij zou het juist héél goed mogelijk moeten zijn om wettelijk vast te leggen
dat het kamer- of regeringslidmaatschap uitsluitend voorbehouden is aan burgers met slechts 1 nationaliteit (de nederlandse dus). Daar is helemaal NIETS vreemds aan en een algemeen gangbare praktijk in vrijwel de gehele wereld. Nogmaals: waar blijft ONZE souvereiniteit als onze regeringsvertegenwoordigers buitenlanders zijn?????
Daarnaast zou ik willen pleiten voor een uitbreiding van deze regels voor enkele specifieke functies (voor zover die al niet bestaan). Ik denk dan aan rechters (ik wil gewoon NIET dat een buitenlander over nederlandse wetten bindende uitspraken doet. Raar hè), maar ook bijv. aan topambtenaren op bepaalde ministeries (BuiZa, EcZa, Kon.Rel. etc.) en vanzelfsprekend organisaties als het leger, de AIVD etc.
Naja, dat willen PvdA en VVD toch ook? Maar net als verbieden van roken in de horeca: voor zo'n wet er door is, is er veel tijd verstreken, tijd waarin je lekker kan roken in het café: een wet geldt pas alssie aangenomen is, niet eerder.
Dus dat Abou en Abli nu staatssecretarissen zijn is volkomen legaal.
Ondertussen wordt er gewoon doorgewerkt aan wetgeving die waarborgt dat hoge functies worden vervult door mensen die geen verplichtingen hebben aan buitenlandse mogendheden.
t Zal tijd kosten allemaal.
"thats a pile of goatshit what you're saying mister master...and a large pile too" schreef Burakius die maandagmorgen