Ze zijn vanmiddag ook al bezig geweestquote:
Jaap: scotty beam me upquote:Op woensdag 7 maart 2007 21:44 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja E.T. heeft 100 cp's nodig voor zij Phone Home (koopie)![]()
Waar hij haar inboedel (kleding en make-up) kan dumpen .. Hij wilde weten of het chemisch afval is.quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:44 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ja, zonder geintje, Amanda zei tegen Huub : "Rogier was gisteren nog hier en hij belde mij om te vragen ....."
quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:46 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Jaap: scotty beam me up
Scotty: cant do, too heavy
quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:44 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja E.T. heeft 100 cp's nodig voor zij Phone Home (koopie)![]()
Hij blijft maar doorvragen hequote:Op woensdag 7 maart 2007 21:45 schreef ruby het volgende:
Wil Brian nu ook travestiet worden?
Dat kwam uit de brief van haar zusquote:Op woensdag 7 maart 2007 21:44 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ja, zonder geintje, Amanda zei tegen Huub : "Rogier was gisteren nog hier en hij belde mij om te vragen ....."
Same here!quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:47 schreef Anderkeertje het volgende:
Al is Brian niet geinteresseerd, ik vind het wel leuk om te horen
Binnenkort krijgen we dus een bezoekje van "Brenda".quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:47 schreef waldorfsalad het volgende:
[..]
Hij blijft maar doorvragen he![]()
'Dat is dan niet perrr see dat je dan hebt gedrrronkennn ofzso?'
(over de momenten waarop Eric Miss Natrasha gaat spelen).
Het is een harde en moeilijke leerweg voor jaap, maar ik denk dat ie er in groepstherapie net zo hard langs van had gehad. En ja er zijn mensen die daar nog niet klaar voor zijn en ervoor kiezen dat het niet voor ze werkt, maar als je kiest er wel doorheen te gaan leer je een hele hoop in een relatief korte tijd!quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:40 schreef PuurGeluk het volgende:
Tegen Jaap zo tekeer gegaan vind ik paradoxaal.
Het is hetzelfde als een blinde verwijten dat ie iets niet ziet, of een dove verwijten dat ie iets niet hoort.
En al ga je dan steeds harder schreeuwen, of dezelfde boodschap in andere woorden herhalen, het effect zal hetzelfde zijn: Het frustreet enkel de boodschapper.
Beter kan je dan toch accepteren dat Jaap communicatief niet meekan en geen verwachtingen meer hebben. Dit om verdere teleurstellingen te voorkomen?
maar amanda nog lang nietquote:Op woensdag 7 maart 2007 21:48 schreef Rens_Wilders het volgende:
Ik ken dat hele verhaal uit m'n hoofd straks![]()
Brian: "wat blijft er daar over dan?"quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:48 schreef waldorfsalad het volgende:
Een vriend van Eric zit in de ombouwfase.
Eric: '...en zijn balletjes zijn al weggehaald'
Brian: 'waaaaauuuuuuw!'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |