Heeeeeel close...quote:Op woensdag 7 maart 2007 19:59 schreef TradeMarkie het volgende:
1947
Nee maar troepen wisselen lekaar af; dus het aantal blijft ongeveer gelijk, en idd het zijn er niet zo verschrikkelijk veel.quote:Op woensdag 7 maart 2007 20:04 schreef slaveloos het volgende:
ik heb een tijdje geleden gelezen dat alleen de Britten al rond de 8000 manschappen in afghanistan hedden. Zijn er alweer zoveel teruggeroepen?
dat wordt ook al tientallen topics lang gezegdquote:Op woensdag 7 maart 2007 20:14 schreef SaskiaR het volgende:
we zouden geen gokvragen meer doen, maar ja...
Tmaaje is nog vrij nieuwquote:Op woensdag 7 maart 2007 20:18 schreef Etcetera het volgende:
[..]
dat wordt ook al tientallen topics lang gezegd![]()
Misschien wordt het tijd dat dat eens in de OP komt dan, geen aantallen en jaargetallen meer vragenquote:Op woensdag 7 maart 2007 20:18 schreef Etcetera het volgende:
[..]
dat wordt ook al tientallen topics lang gezegd![]()
Ja maar als niemand het weet wordt het dus een gokvraag, en daarom is het niet zo geschikt als vraag.quote:Op woensdag 7 maart 2007 20:19 schreef Tmaatje het volgende:
PS dit is niet bedoeld als raadvraag de cijfers zijn genoemd en te checken...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |