SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Uhm, okay, erg lang in spoilertag geluld dus
Dan wil ik afsluiten door op te merken hoe Bryce Dallas Howard werkelijk iedere scène waar zij in zit steelt met haar schoonheid, man man, wat is zij prachtig in deze film zegHieronder enkele pics om het te illustreren; jammer dat de film nog maar net in première is, waardoor er eigenlijk geen goede screencaps zijn. En in werkelijkheid is zij roodharig [en ineens een stuk minder knap om één of ander reden vind ik], dus veel blonde pics van haar zijn ook niet te vinden.
Wel grappig dat MJ door een blondine [Kirsten Dunst] gespeeld wordt, en Gwen Stacy door een vrouw met rood haar
[ Bericht 0% gewijzigd door Xurk op 02-05-2007 15:50:00 ]
Van mij hoeft de comic niet gevolgd te worden. De film moet ook boeiend zijn voor kijkers die de comics gelezen hebben.quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:38 schreef Sputnik het volgende:
De film heeft op een behoorlijk aantal punten fouten gemaakt tov de comic...
Verder wel vermakelijke film. Maar teveel klopt gwoon niet in vergelijking met de comics :/
Mja, dan hadden ze maar een nieuw verhaal moeten verzinnen met nieuwe tegenstanders, en niet de huidige opzet moeten kiezen.quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:42 schreef magnifor het volgende:
[..]
Van mij hoeft de comic niet gevolgd te worden. De film moet ook boeiend zijn voor kijkers die de comics gelezen hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
quote:Op woensdag 2 mei 2007 17:09 schreef magnifor het volgende:
Overigens komt een personage dat in Spider-Man 3 dood gaat in deel 4 terug:
http://movies.ign.com/articles/784/784823p1.html
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
Bryce zag er erg leuk uit jaquote:Op woensdag 2 mei 2007 15:41 schreef Xurk het volgende:
Dan wil ik afsluiten door op te merken hoe Bryce Dallas Howard werkelijk iedere scène waar zij in zit steelt met haar schoonheid, man man, wat is zij prachtig in deze film zegHieronder enkele pics om het te illustreren; jammer dat de film nog maar net in première is, waardoor er eigenlijk geen goede screencaps zijn. En in werkelijkheid is zij roodharig [en ineens een stuk minder knap om één of ander reden vind ik], dus veel blonde pics van haar zijn ook niet te vinden.
Wel grappig dat MJ door een blondine [Kirsten Dunst] gespeeld wordt, en Gwen Stacy door een vrouw met rood haar
quote:Op woensdag 2 mei 2007 17:55 schreef Zhenar het volgende:
[..]Totaly !SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mijn Snape wat doe je !
Niet zo dol op Amerika uit de kluiten gewassen kolonie vol randebielen.
Asperger and proud !
quote:Op woensdag 2 mei 2007 17:37 schreef Remqo het volgende:
Gezien! En ik vond hem echt geweldig. Ik had er niet echt het gevoel bij dat 3 te veel was, waar ik eigenlijk bang voor was. Het lief en leed tussen Peter Parker en MJ kwam op mij veel minder langdradig over in vergelijking met de vorige 2 films. En vooral het eindgevecht vond ik gaaf om te zien.
Toch een paar puntjes die me bij bleven:Peter Parker ziet Harry niet als zijn vijand (iig toen nog niet). Daarom kreeg hij geen waarschuwing van zijn spidersense. Dat is mijn theorie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Heerlijke toevoeging dus op de trilogie, die uiteraard ook weer in m`n collectie komtquote:Spider-Man 3
Spider-Man 3 is maar weer eens een bewijs dat je niet te veel moet afgaan op de recensies die je vooraf leest. Die stemde me niet erg positief. Gelukkig was het bij lange na niet zo erg als de recensies deden vermoeden. Integendeel. Dit derde deel is inderdaad groter, langer en duurder dan de voorgaande 2. Om maar eens te beginnen met de vijanden: dat is er niet 1 maar zijn er 3 (of 4, afhangende van hoe je het bekijkt). Dat was dan ook m`n enige grote vrees vooraf. Dat dat teveel zou zijn en dat de film daardoor de diepgang van de vorige 2 films zou moeten missen.
Eerlijk is eerlijk: zo goed en diep uitgewerkt als de vorige 2 delen is Spider-Man 3 inderdaad niet, maar gelukkig doet het geen afbreuk aan de film. Waar er enige tekort koming is op het gebied van uitwerking, wordt dat weer meer dan goed gemaakt door de fenomenale special effects, de sublieme score en het sterke acteerwerk. Vooral Tobey Maguire en Kirsten Dunst worden samen steeds beter. Van de nieuwkomers is vooral Thomas Haden Church erg sterk, Topher Grace wel redelijk en had (ondanks dat ze er prachtig uitziet) de rol van Bryce Dallas Howard wat mij betreft weg gelaten kunnen worden.
Door het hoge tempo en de alsmaar aanhoudende actie verveelt de film geen minuut, ondanks de speelduur van bijna 3 uur.
Het enige echt minpunt is het veel te kleffe einde, dat gelukkig nog net niet de film verpest. Het scheelt overigens niet veel... Dat had dus een stuk minder en korter gemoeten.
Behalve dat is deze derde Spider-Man film alles wat ik ervan had verwacht en meer: een heerlijke en geweldige actie film die menig bioscoop bezoeker zal weten te behagen. Niet de beste in de reeks maar nog altijd veel beter dan de meeste films uit het genre.
8,5/10
Ik weet denk ik al wie zonder dat ik de film heb gezien.quote:Op woensdag 2 mei 2007 17:09 schreef magnifor het volgende:
Overigens komt een personage dat in Spider-Man 3 dood gaat in deel 4 terug:
http://movies.ign.com/articles/784/784823p1.html
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bruce Campbell was juist geniaal!quote:Op donderdag 3 mei 2007 08:15 schreef linebear het volgende:
Heb hem gisteren gezien.... vond hem niet slecht, maar ook niet goed. Acties waren leuk, maar de 'tussenstukken' waren echt saai. De humor was echt van het niveau van allo allo. Vind ik ook erg jammer van Bruce Campbell.... heb hem zoveel meer leuks zien doen.
En MJ is een HOER !!!!!!
De film duurt 2 uur en 20 minuten, niet drie uur.quote:Op woensdag 2 mei 2007 23:20 schreef Timo20 het volgende:
Eergisteravond gezien. Dit schreef ik er net over in het "gezien" topic:
[..]
Heerlijke toevoeging dus op de trilogie, die uiteraard ook weer in m`n collectie komt![]()
![]()
![]()
Maar net als Peter (het sulletje was echt flabbergasted in dat restaurant, zich van geen kwaad bewust) UITERMATE menselijk in dit deel. Ik was er zeer over te spreken hoe die driehoeksverhouding verwerkt was in het plot.quote:Op donderdag 3 mei 2007 08:15 schreef linebear het volgende:
En MJ is een HOER !!!!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik denk dat er een deel 4 aankomt
MetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |