Och, ze overleven het welquote:Op zondag 4 maart 2007 22:54 schreef kleinzusje het volgende:
De kindjes van god hebben het moeilijk nu
ja, brian heeft echt respect voor vrouwenquote:Op zondag 4 maart 2007 22:51 schreef Ian_Nick het volgende:
Brian tegen Syl: Hou je mond stom wijf!
Stomme sukkel.. Heb je ook (blonde) haar extensions ?quote:
jup, zulke overdreven opmerking van Huub zijn toch moeilijk serieus te nemen. ze zijn niet erg chique overigensquote:Op zondag 4 maart 2007 22:53 schreef Frasier het volgende:
Wat een overdreven gedoe over 1 opmerking.
*belt nu de dierenbescherming*quote:Op zondag 4 maart 2007 22:53 schreef flubberdewups het volgende:
Wiisten jullie dat de salamander op de lijst met beschermde diersoorten staat?
Stoute meid mag niet van Brian hoor!!!quote:Op zondag 4 maart 2007 22:52 schreef yellowfirst het volgende:
Amanda heeft problemen..dus drinken............![]()
Nee.quote:Op zondag 4 maart 2007 22:53 schreef flubberdewups het volgende:
Wiisten jullie dat de salamander op de lijst met beschermde diersoorten staat?
quote:Op zondag 4 maart 2007 22:53 schreef the_undertaker het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=OEs4r4HPlwY
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Huub is gecast als "irritante belhamel", maar door z`n populariteit kwam dat niet echt naar voren. Maar sinds NL weg is kan hij meer in z`n oorsprongkelijk bedoelde rol vallen. En met iemand als Jaap als tegenstander passen alle puzzelstukjes weer in elkaar...quote:Op zondag 4 maart 2007 22:53 schreef raggende_annie het volgende:
huub tilt het "pestverhaal" gewoon naar een heel nieuw niveau wat tot op heden onbekend was bij sasquatch en de haren. (zeg je dat zo? het is ook en de zijnen dus leek me dit wel goed maar nu ik het zie begin ik te twijfelen)
Krijgen we dat weer.quote:Op zondag 4 maart 2007 22:49 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Er is een TV show waar een vrouw met zo`n asociaal varken komt aanzetten en haar familie verteld dat ze gaat trouwen. Volgens mij is Jaap gecast hetzelfde principe. (Jaap is een acteur, heeft ook ervaring op dat gebied).
Ik begrijp waarom jij hier mod benquote:Op zondag 4 maart 2007 22:52 schreef Gert het volgende:
[..]
Huub zat 60 jaar geleden ook in Auschwitz, als kampwachter.![]()
Niks achter Jaap.quote:Op zondag 4 maart 2007 22:54 schreef Suikeroom het volgende:
moeten jullie nu niet met zn alle achter Jaap gaan staan omdat jullie hem zielig vinden? fok kiest tog altijd voor de underdog?![]()
Wtf is wtf!?quote:Op zondag 4 maart 2007 22:55 schreef Equinix het volgende:
WTF is Zdngmw ?
kunnen die afkortingen voortaan in de OP
maar jongens toch. hebben jullie hier wel meegelezen toen japio het huis inkwam. ik was de eerste die dit zei. jaap/steve is mijn ontdekking. (als het geld oplevert wil ik het tot op de laatste cent op m'n bankrekening zien)quote:Op zondag 4 maart 2007 22:53 schreef mrSPLIFFY het volgende:
[..]
mijn vieze vette verloofde!
maar nu je t zegt.....![]()
![]()
![]()
Huub zn opa is joods.. beetje zelfspot kan geen kwaadquote:Op zondag 4 maart 2007 22:52 schreef Gert het volgende:
[..]
Huub zat 60 jaar geleden ook in Auschwitz, als kampwachter.![]()
KAARTEN-ACTIEquote:Op zondag 4 maart 2007 22:53 schreef flubberdewups het volgende:
Wiisten jullie dat de salamander op de lijst met beschermde diersoorten staat?
Bidden nu dat de 2 de villa gaan winnen en kunnen ze samen gaan wonen met de kindjusssssssssquote:Op zondag 4 maart 2007 22:54 schreef kleinzusje het volgende:
De kindjes van god hebben het moeilijk nu
Flikker op !quote:Op zondag 4 maart 2007 22:56 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
Huub zn opa is joods.. beetje zelfspot kan geen kwaad![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |