Seeticketsquote:Op donderdag 25 november 2010 13:31 schreef Koningin het volgende:
Kun je alleen kaartjes krijgen bij de ticketservice......die site snapt me niet helemaal.
Ik wil graag zitplaatsen.
Ik had het via Facebook geprobeerd maar ik snapte dat taggen niet helemaalquote:Op donderdag 25 november 2010 13:38 schreef Vicky het volgende:
[..]
Ik ook!! Als VIP!! Vriendinnetje heeft kaartjes gewonnen bij Vodafon
nou echt he!quote:
quote:Sp!ts sprak in Londen met Howard Donald, Robbie Williams en Jason Orange.
Robbie Williams stapt niet opzij
De eerste comeback van Take That, nu vijf jaar geleden, was zonder enfant terrible Robbie Williams natuurlijk niet helemaal compleet. Dit weekend stond de band dan eindelijk weer voltallig op het podium. "Ik wil dit zeker nog een keer doen."
Als de heren van Take That voor interviews over hun tournee worden opgedeeld in twee groepen, dan weet je dat Robbie Williams in het ene, en Gary Barlow in het andere gezelschap zit. Gebeurde dit vroeger omdat de twee elkaar niet konden luchten of zien, nu is het vooral om beide sessies interessant te houden voor het journaille.
Het is tekenend voor de verhoudingen binnen de groep. Dat next best thing Mark Owen aanschuift bij Barlow, geeft maar weer eens aan dat het binnen Take That eigenlijk draait om één man: Robbie Williams. Krijg je hem te spreken, zoals Sp!ts eerder deze maand in Londen, dan zul je het verder met de wat kleurloze bandleden Howard Donald en Jason Orange moeten doen.
De journalisten is dan ook gevraagd toch vooral die twee niet over te slaan, en Williams laat netjes eerst de andere bandleden praten voor hij het woord neemt met "laat ik het maar meteen bekennen: de reünie met de jongens is het leukste dat ik ooit heb gedaan".
Sterker nog, de repetities voor de achttien concerten hebben een louterend effect op het voormalig enfant terrible van de groep. "Voor mijn solotours vond ik repeteren echt onzin. Ik riep dan altijd ‘Ik ken mijn tekst toch?’ en kwam gewoon niet opdagen. Maar nu heb ik een verantwoordelijkheid naar de jongens toe. Ik ben zo dankbaar dat ze me zonder gedoe weer hebben opgenomen in de groep dat ik het echt goed wil doen.”
Een bescheiden standpunt voor het eens zo recalcitrante kind van het boybandtijdperk. Alsof de grijze haren die zich rond zijn slaap aftekenen zijn wilde exemplaren hebben vervangen.
Het verhaal van de charmante zanger uit Stoke-on-Trent is bekend: begin jaren ’90 wordt hij geselecteerd voor Take That, een boyband die het Britse antwoord op New Kids on the Block moet worden. En dat lukt.
De band boekt megasuccessen, de leden worden op jonge leeftijd supersterren. Williams viert dat met veel drank, veel drugs en veel vrouwen. Zijn levensstijl kost hem in 1995 zijn plaats in de groep, die er een jaar later helemaal de brui aan geeft.
Lees verder in Sp!ts van vandaag.
Of je stond naast dat meisjequote:Op dinsdag 19 juli 2011 20:55 schreef CherryLips het volgende:
Volgens mij hebben wij op FB zitten kletsen, ik herken de foto
quote:Op dinsdag 19 juli 2011 21:01 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Of je stond naast dat meisje
edit: heb de foto's vergeleken, ze zijn net een kwart seconde achter elkaar gemaaktwel heel toevallig.
Kan volgens mij niet, staat op FBquote:Op dinsdag 19 juli 2011 21:54 schreef Cee het volgende:
[..]Gooi eens een link naar de foto (als dat kan)? Vond het zo tof, dat moment. Ik stond echt haast als een scherpschutter klaar om de foto te maken.
We gingen rond kwart over 4 in de rij staan en uiteindelijk zaten we achter een paar meisjes die 's ochtends om 8 uur daar al waren.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 22:14 schreef CherryLips het volgende:
[..]
ik dacht dat ik ergens halverwege het veld zou eindigen. Zo vroeg waren we er nou ook weer niet. Ik denk dat veel mensen met veldkaarten door het slechte weer pas veel later aan kwamen kakken.
Wij stonden er om half drie en stonden naast meisjes die er de vorige avond al hadden gestaan. Dan voel je je wel knap lullig eigenlijkquote:Op dinsdag 19 juli 2011 22:25 schreef Cee het volgende:
[..]
We gingen rond kwart over 4 in de rij staan en uiteindelijk zaten we achter een paar meisjes die 's ochtends om 8 uur daar al waren.
Damn. Dan ben je toch ook zeik- en zeiknat. Ik had na die drie kwartier buiten al kletsnatte broekspijpen (godzijdank had ik nog een poncho bij me).quote:Op dinsdag 19 juli 2011 22:26 schreef CherryLips het volgende:
[..]
meisjes die er de vorige avond al hadden gestaan.
Wat is iedereen er al vroeg gaan staan zeg! Klasse noemen we datquote:Op dinsdag 19 juli 2011 22:40 schreef Cee het volgende:
[..]
Damn. Dan ben je toch ook zeik- en zeiknat. Ik had na die drie kwartier buiten al kletsnatte broekspijpen (godzijdank had ik nog een poncho bij me).
Ik denk dat deze reünie (hoe kort of lang deze uiteindelijk ook mag duren na deze tour) voor hem op het juiste moment kwam.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 22:53 schreef jack4ya het volgende:
Robbie lijkt alleen maar de gangmaker. De overige heren hebben duidelijk een stapje terug gedaan Hij heeft de andere heren zelf net zo hard nodig, sterker nog...
Maar goed zo zie ik het.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |