Moonen? Dat is verdomme een gapend gat zoals in guatemale afgelopen week!quote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:24 schreef Judah het volgende:
[..]
Dit is gewoon dagvulling. Vanavond komt er wel meer actie. Ik verwacht wat tussen Huub en Amanda.
Huub zei vanochtend al dat 'ie Amanda wel zag zitten. "Een heel lief meisje" en "..Ik zei tegen haar dat ik niet verliefd op haar ben en niets voor haar voel. Maar dat is niet zo. Ik heb vannacht wel over haar gedroomd.."
Daarnaast heeft Huub wat met maansverduisteringen en gaat hij samen met Amanda kijken.
Ik hoop alleen dat Jaap niet gaan 'moonen' vanavond.
quote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:25 schreef raggende_annie het volgende:
toch fascinerend om te zien hoe ze zo'n pruik maken
Aha! Dat had ik nog niet gelezen. Maar bezijden alles, je weet natuurlijk maar nooit wanneer die troela haar mening of standpunt verandert. Het kan vriezen het kan dooien.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:24 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Van de TIEN site:
In de gameroom bouwt dj Brian een klein feestje. Terwijl hij zijn plaatjes draait, houdt hij zijn Amanda goed in de gaten.
Amanda laat voorzichtig merken dat ze niet van plan is om Huub weg te stemmen. “Ik heb het gewoon leuk met jullie. Als het mij niet meer bevalt dan ga ik weg. Ik kan hier gewoon helemaal tot mezelf komen zonder dat ik me laat beïnvloeden door vrienden en familie”, aldus de jonge Miljonair. Sylvia is het volledig met haar eens. Huub is blij om dit te horen maar hij vindt wel dat Amanda zich iets minder kwetsbaar op moet stellen. “In het begin ging je tegen mij zeggen welke dingen jou raakte. Ja, dat moet je mij zeggen!”, lacht de Oldenzaler. Maar Amanda heeft niet het gevoel dat hij hier misbruik van heeft gemaakt. “Ik kan echt lachen met jou, als ik niet in mijn sas ben, dan maak jij mij aan het lachen. Bart was echt deprimerend”, zegt ze eerlijk.
Genoeg gekletst, er mag geswingd worden! Wat begint als een onschuldig dansje tussen Huub en Amanda eindigt in een intiem onderonsje. De mooie Miljonair weet Huub te verleiden met haar soepele bewegingen. Brian heeft de kamer al verlaten, waarschijnlijk kon hij het spelletje tussen de twee niet meer aanzien. Ook Amanda is zich hiervan bewust. “Als Brian nu binnenkomt wordt hij helemaal gek”, fluistert ze in Huubs oor. Maar de Oldenzaler laat zich niet zomaar ontmoedigen: “Daarom dans ik niet met je!” Voorzichtig probeert hij Amanda te zoenen, maar zonder succes. Zijn danspartner schiet in de lach. Uiteindelijk weet Natasia de situatie bruut te verstoren, wanneer deze de deur in de gameroom opendoet om een afkeurende blik aan het koppel te richten. Amanda voelt zich betrapt en besluit om naar boven te gaan. Huub volgt de dames naar de woonkamer. “Ligt het nu aan mij of is het hier warm?”, merkt hij ondeugend op. Huub krijgt uiteindelijk z'n zin en krijgt Amanda in zijn bed. Het blijft voor de Oldenzaler helaas alleen bij slapen. Zal Amanda hem aanstaande donderdag inderdaad niet wegstemmen of speelt ze een slim spelletje?
Nee, sorry.quote:
quote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:27 schreef DeGoudenFooi het volgende:
Ze mogen youtube zien, dus zullen ook wel DGK fragmenten bekijken?
Wat denk je zelfquote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:26 schreef the_undertaker het volgende:
prachtig... FUCK BIGGIE!
Zou Huub dit speciaal draaien omdat Jaap erbij zit
Dan worden ze weggeklikt, er kijkt altijd wel iemand mee vanachter.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:27 schreef DeGoudenFooi het volgende:
Ze mogen youtube zien, dus zullen ook wel DGK fragmenten bekijken?
Daar zijn wel programma´s tegen te downloadenquote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:28 schreef BBW het volgende:
[..]
Dan worden ze weggeklikt, er kijkt altijd wel iemand mee vanachter.
hihi, ik zat hetzelfde te denkenquote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:29 schreef Mika25 het volgende:
Hmz...zou de persoon die al die anti-Huub berichten schrijft voor Tien.tv vrij zijn op zaterdag en zondag?
Huub zat pasgeleden echt wel filmpjes met zichzelf te bekijkenquote:
ja maar voordat ze die kunnen installeren worden ze ook weggeklikt he...quote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:29 schreef DeGoudenFooi het volgende:
[..]
Daar zijn wel programma´s tegen te downloaden![]()
Kosten je alleen 10kquote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:29 schreef DeGoudenFooi het volgende:
[..]
Daar zijn wel programma´s tegen te downloaden![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |