Ik heb ook nog redsteel gespeeld, zie net de naam van dat spel in de OP.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 15:16 schreef Tomasso het volgende:
[..]
?
Doe eens rustig man, ik val je niet persoonlijk aan ofzo... Het is jouw keuze om de Wii niets te vinden, mij best, maar op 2 speelsessies kan je imo niet een duidelijk oordeel vellen.
Dan heb je het ook over iemandquote:
Sonic en Wii sports zijn vooralsnog de enige games die ik tof vind. Ik vind het hele concept van de Wii ook wel gaaf alleen er wordt vooralsnog veels te weinig mee gedaan.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 15:31 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Dan heb je het ook over iemand![]()
.
Maargoed, jammer dat het niets voor je is. Misschien ooit nog
kakkerlakquote:Op zaterdag 3 maart 2007 15:31 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Dan heb je het ook over iemand![]()
.
Maargoed, jammer dat het niets voor je is. Misschien ooit nog
Goedkoop(er) hèquote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:00 schreef Oksel het volgende:
Ach, zelfs ex-Nintendo fan Roy heeft zijn Zelda verkocht.. dus ik verbaas me nergens meer over.
Wel frappand dat de Wii stukker beter verkoopt dan elke andere console..![]()
Dus? Het is een feit. En hij bestaat pas paar maanden.. dus veel games zijn er nog niet nee..quote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:01 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Goedkoop(er) hèen een stuk kind-vriendelijke qua games
Dus? Dús wordt die vaker verkocht.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:06 schreef Oksel het volgende:
[..]
Dus? Het is een feit. En hij bestaat pas paar maanden.. dus veel games zijn er nog niet nee..
Ik zou best een 360 willen, voor wat gave shooters of RPG's. Maar ik moet er niet aan denken om weer met een normale controller te moeten gamen. Die controller is gewoon top. Echt, TOP zelfs.
Ik merk persoonlijk dat je meer verbonden bent met het spel dankzij de controls. Je zit dus niet stil op de bank. Ik zou niets kunnen noemen dat het spel beter zou maken op de 360..quote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:03 schreef Oksel het volgende:
Is Excite truck leuker met de Wii controller dan wanneer hij op de 360 uit zou komen? Heeft het meerwaarde?
Betere graphics en xbox livequote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:09 schreef BMH het volgende:
[..]
Ik merk persoonlijk dat je meer verbonden bent met het spel dankzij de controls. Je zit dus niet stil op de bank. Ik zou niets kunnen noemen dat het spel beter zou maken op de 360..
Het spel in deze vorm. En ik denk niet dat betere graphics dit spel beter maken. Een online mode wel. Maar online is niet verbonden aan de 360. De wii kan ook wel online.quote:
LOL, dan moet er nog wel wat gedaan worden met die graphics en xbox live. Zonder leuke en goede games kom je nergens en je noemt niet eens een game. Kortom als de wii je niet bevalt, prima. maar ga dan gewoon naar het 360 topic.quote:
mja ik persoonlijk vind dat wel maar heb dan ook wel erg veel oog op details en design. heb ook niet voor niets een macquote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:16 schreef BMH het volgende:
[..]
Het spel in deze vorm. En ik denk niet dat betere graphics dit spel beter maken. Een online mode wel. Maar online is niet verbonden aan de 360. De wii kan ook wel online.
oh, hoi newbiequote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:16 schreef Slein83 het volgende:
[..]
LOL, dan moet er nog wel wat gedaan worden met die graphics en xbox live. Zonder leuke en goede games kom je nergens en je noemt niet eens een game. Kortom als de wii je niet bevalt, prima. maar ga dan gewoon naar het 360 topic.
Hier lukt het je toch niet om mensen te bekeren![]()
Surequote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:22 schreef TwyLight het volgende:
[..]
mja ik persoonlijk vind dat wel maar heb dan ook wel erg veel oog op details en design. heb ook niet voor niets een mac. maar voor sommige mensen geld dat misschien minder.
En ik weet niet of je wel eens xbox live hebt gedaan, maar daar kan geen enkele online service tegen op hoor.
dat is echt super en bijna perfect. wel jammer dat het geld kost maarja, voor 30 euro heb je een jaar abonnement.
Moet je het ook niet in de winkel kopen slimmertquote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:23 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Sure![]()
Ik heb het dubbele moeten betalen.
Ik heb van de week nog PoP uitgespeeld. En nu ga ik beginnen met Beyond Good & Evil. Is nog steeds leuk hoor, met een controller gamenquote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:06 schreef Oksel het volgende:
[..]
Dus? Het is een feit. En hij bestaat pas paar maanden.. dus veel games zijn er nog niet nee..
Ik zou best een 360 willen, voor wat gave shooters of RPG's. Maar ik moet er niet aan denken om weer met een normale controller te moeten gamen. Die controller is gewoon top. Echt, TOP zelfs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |