FOK!forum / Muziek / Kelly Jones: Only the Names Have Been Changed
WeebIdinsdag 27 februari 2007 @ 19:42
Stereophonics-zanger Kelly Jones gaat een solo album uitbrengen. De plaat gaat 'Only The Names Have Been Changed' heten en zal in maart in de Britse schappen liggen. Het album komt dus niet hier in de winkels.

Geen nood, want Jones heeft de tien nummers die op het album staan inmiddels op een pagina van mySpace.com gezet. Klik hier om de nummers te kunnen beluisteren. Van het nummer 'Katie' is zelfs een videoclip opgenomen, deze is ook op mySpace te bekijken.

Kelly Jones is in 1974 geboren in Cwamaman, Wales. Samen met zijn buren Stuart Cable (Drums, inmiddels weg bij de Stereophonics) en Richard Jones (Basgitaar, geen familie) richtte hij een coverband op genaamd Tragic Love Company. Later gingen hij en Cable zelf nummers schrijven en veranderden de bandnaam naar Stereophonics. In 1997 kwam het eerste album uit: Word Gets Around. Tien jaar later brengt Kelly zijn eigen album uit.

Kelly Jones - Katie (MTV Overdrive)

Frenkeldinsdag 27 februari 2007 @ 21:45
Ben erg benieuwd naar dit album,

Volgens mij is dit een stuk softer dan Stereophonics..
RudolfRockemvrijdag 2 maart 2007 @ 13:38
Ik wacht er echt op
gekke_sandramaandag 5 maart 2007 @ 12:22
Ik heb vernomen dat hij vanaf 26 maart in de winkels moet liggen.
WeebImaandag 5 maart 2007 @ 12:54
quote:
Op maandag 5 maart 2007 12:22 schreef gekke_sandra het volgende:
Ik heb vernomen dat hij vanaf 26 maart in de winkels moet liggen.
Jep, in de UK althans. Ik heb hier nog niets gezien.

Als iemand de nummers nu al wil hebben, voeg me maar toe op msn (email staat wel in mn profiel).
gekke_sandradonderdag 5 april 2007 @ 22:09
Ook bij Boudisque in Amsterdam. FRS had m ook liggen, zag ik.