nog 1quote:Op maandag 26 februari 2007 22:26 schreef agter het volgende:
Arrival of Jaap and the
Exit of Melissa
http://www.youtube.com/watch?v=6CiGtvVumTU
Hij had bestwel door dat ze hem vuil aan zat te kijken...quote:Op maandag 26 februari 2007 22:27 schreef PC eend het volgende:
Natasia is bang voor Jaap
Terwijl hij van te voren juist zei dat hij dacht haar wel te mogen![]()
nee dit keer niet dacht ik.quote:Op maandag 26 februari 2007 22:27 schreef scanman01 het volgende:
Het duurde heel lang en dan nog toevallig 3 tegelijk?
JIj hebt de streams ECHT aan.quote:Op maandag 26 februari 2007 22:27 schreef PC eend het volgende:
Natasia is bang voor Jaap
Terwijl hij van te voren juist zei dat hij dacht haar wel te mogen![]()
ja wie weet wat ze bedoelde!!!!quote:Op maandag 26 februari 2007 22:28 schreef ruby het volgende:
Natasia vindt het zo'n poppenkast.
En waarom fluistert Sylvia nu?
Opdonderen met je rascistische uitlatingenquote:Op maandag 26 februari 2007 22:26 schreef de_kolonel het volgende:
Die aap voelt zich te goed voor een interview. Exit donkey!
Sylvia kan me eerlijk gezegd niet zo veel schelen, behalve dat Huub mogelijk de volgende is als Sylvia eruit vlieg. Maar Sylvia maakt het programma niet. Het zou veel dramatischer zijn als Huub eruit vliegt.quote:Op maandag 26 februari 2007 22:17 schreef LoveProfusion het volgende:
Eric laat Sylvia erin.. Eric weet dat Sylvia onwijs populair is..als hij haar er nu zou uitstemmen is hij ten dode opgeschreven.
Er is toch een regel, de laatste post maakt het volgende topic, zoiets als , thefirst in the last outquote:Op maandag 26 februari 2007 22:26 schreef Mika25 het volgende:
5 minuten voor een nieuwe COS? Had er bijna zelf 1tje aangemaakt
Het is fijn dat jullie de sfeer rond de vergiftiging hebben weten weg te werken? Kan ik me voorstellen! En dan geen exit terwijl je toch probeert te voorkomen dat mensen MET brains dan maar met de dikbleek gaan gooien?quote:Op maandag 26 februari 2007 22:05 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Uiteraard zijn er regels. Maar er zijn altijd gevallen waarvan je denkt : "Tja..." dat is lastig. Het is af en toe net het echte leven.
precies.quote:Op maandag 26 februari 2007 22:28 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Sylvia kan me eerlijk gezegd niet zo veel schelen, behalve dat Huub mogelijk de volgende is als Sylvia eruit vlieg. Maar Sylvia maakt het programma niet. Het zou veel dramatischer zijn als Huub eruit vliegt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |