FOK!forum / Relaties & Psychologie / wat moet ik hiermee aan
Stampurtjuhzondag 25 februari 2007 @ 23:15
laten we beginnen bij het begin.
een tijdje geleden (lees jaren geleden) toen ik nog uitging danste ik vaak met een meisje met de letter L.
dit meisje had nog een vriendin met de letter S.
met S. ging ik voor de rest niet om en schonk alleen aandacht aan L. dit omdat ik haar wel leuk vondt toen die tijd.
echter kreeg ik in de tussentijd met een ander meisje wat na verloop van tijd weer uitging.
ondertussen was het contact met L. ook verwaterd en ik vroeg mij toch wel enigzins af hoe het met haar ging.
Op een site kwam ik een profiel tegen van S. waarop ik haar een berichtje stuurde hoe het met L. ging en zij vertelde me dat het contact tussen hun ook verwaterd is.
Hierop volgde nog een berg met berichten van zowel S. als mij, ik vroeg hierop dus ook haar email adres wat zij gaf.
Ze zei vroeg mij echter om een duidelijkere foto dan die ik op mijn profiel had staan...
Waarop ik dus zei dat ik niet zo van foto's houd..
Toen zei ze dat ze haar email adres niet aan een creep zou hebben gegeven als ze dus negatief over mij dacht.
Hierna heb ik een heel gesprek met haar gehad, en nou zit ik dus met het probleem dat ik best vaak aan haar denk en aan de woorden die ze tegen mij zei.
Ik zou haar zo graag beter willen leren kennen, juist omdat het volgens haar meer om het innerljk draaid maar het uiterlijk het eerste is waar men vaak op afstapt.
Ben gewoon bang om een blauwtje bij haar te lopen...
SignOTheTimeszondag 25 februari 2007 @ 23:17
Vraagje.. weet S dan helemaal niet wie je bent?
milagrozondag 25 februari 2007 @ 23:18
ze heeft je toch gezien al
Maisnonzondag 25 februari 2007 @ 23:18
Wat is het probleem nu precies? Dat je gewoon bang bent om een blauwtje te lopen ?

(En eh, dat ze je geen creep vindt betekent sowieso niet automatisch dat je superleuk bent ... Hmm, wacht, I see the point )
Stampurtjuhzondag 25 februari 2007 @ 23:22
jawel S. weet wel wie ik ben
en inderdaad dat wat ze zei betekend nog niet gelijk dat ze me superleuk vindt of zelfs maar iets wat daar dichtbij komt.
Maisnonzondag 25 februari 2007 @ 23:25
Maarrrr dan is dat nog steeds niet echt een probleem , dan zou iedereen een topic over elk meisje/jongen die hij of zij leuk vindt openen

Niet dat ik dit erg vind om te lezen hoor helemaal niet
Stampurtjuhzondag 25 februari 2007 @ 23:28
jah moest het gewoon even van me afschrijven
ik denk dat ik mijn stoute schoentjes maar een keer aan ga trekken en ga vragen of ze wilt daten gewoon.
dan maar recht doorzee wezen en op mijn snuffert gaan als het gebeurd
Locustamaandag 26 februari 2007 @ 00:08
Niet zo druk over maken...
Gewoon een keer mee uit vragen, om even een cliché uit de kast te trekken: "Ja heb je, nee kun je krijgen"
milagromaandag 26 februari 2007 @ 00:11
uuuh, Locusta.......

ikwilookwatzeggenmaandag 26 februari 2007 @ 00:13
Ik snap je probleem niet helemaal helemaal niet.
liefie_maandag 26 februari 2007 @ 00:38
waarom zijn mensen toch altijd zo bang voor een blauwtje?
naja
in de praktijk valt het bijna altijd mee!
Maisnonmaandag 26 februari 2007 @ 00:40
quote:
Op zondag 25 februari 2007 23:28 schreef Stampurtjuh het volgende:
jah moest het gewoon even van me afschrijven
ik denk dat ik mijn stoute schoentjes maar een keer aan ga trekken en ga vragen of ze wilt daten gewoon.
dan maar recht doorzee wezen en op mijn snuffert gaan als het gebeurd
Jep ff uitschrijven helpt met alles op een rijtje zetten. Oh en dat daten hou het wel subtiel he haha

Succes
het.ismijmaandag 26 februari 2007 @ 08:10
Gewoon keer emt haar uitgaan.
Probleem opgelost.
Aliceymaandag 26 februari 2007 @ 09:13
De OP lijkt wel opsporing verzocht..

On-topic: Als je een blauwtje bij haar loopt weet je waar je aan toe bent en dat het sowieso niets kan worden. Is zekerheid zo eng?